MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam prawa do wlasnego zdania?
0
Oby go nie kupili...
0
Wrozbita Maciej...
3
Pilkarz podatny na duza ilisc kontuzji = szklanka
1
Komentarz usunięty
5
Nooo w szpitalu...
Kiedy ty zrozumiesz ze ten chlop to tykajaca bomba? Jest szklany jak cholera... Wiem ze potrafi swietnie grac w pilke, ja to wiem ale to SZKLANKA!!!
13
Oby nie przyszedl...
1
Co on takiego robi? Normalnie gada swoje zdanie...
1
Ja go lubie, gosx jest ogarniety i inteligentny...
0
No widze wlasnie...
4
Placzcie dalej... Dobra Beka z tego jest...
0
14:30.
0
Powie ze odchodzi to i tak bedzie wiadomo ze jakis klub sie z nim kontaktowal.
1
Griezmann postanowil odejsc do Barcelony. Moze to oglosic jednak dopiero w lipcu poniewa wie ze jak powie wczesniej to UEFA dobierze sie do skory Barcelonie i moga ja ukarac banem. Tak trudno to zrozumiec?
0
Hazard? Po co? Lemar do Atleti. Mahrez do City. Insigne za slaby. Martiala tez bym chcial.
0
De Jong, Arthur, Lenglet i moze Paco zostanie. Ja bede zadowlony chciaz Antkiem nie pogardze :p
0
Jak najbradziej do zrobienia tylko ze za Paco dostaniemy mqx 25 mln i to samo z Gomesem.
0
Di Maria to bedzie MEGA KOSZMAR... Ta sytuacja z uciszaniem kibicow po bramce Cavaniego na Camp Nou pokazala jakim jest burakiem... Teraz nagle jrst otawrty na transfer... Wole zeby Rafinha zostal bo na 100% nie jest slabszy
0
Dlaczego? Przedstaw + i -
0
Podasz jakas fotke? :)
0
Nie, pytam bo sprzedaje telefon i chcialbym wszystko pousuwac. Nie chce ustawien fabrycznych robic.
0
Jak usunac historie Google w telefonie?
0
De Jong i Arthur i nasza pomoc moze znowu zaczac blyszczec. Wiem ze jeszcze dluga droga ale zobaczymy :)
0
Lahm juz nie gra... Nie pyklo...
1
Hehehhe :) Obserwatorium :p
0
Takie nocki to ja moge miec. Cisza spokoj :)
0
Maroko xd.
0
Dlaczego grajac np w God of War czy HZD w trybie gra mam duze lagi. Jak ustawie na Jaskrawy czy Film to jest okej. Nie powinno byc odwrotnie?
1
Zalamales mnie...:((
0
W CoD nie bedzie Singla?????