MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No jak nie jest polamany...
0
Moim zdaniem nie. Ogladalem Gameplay i to wydaje sie jakies takie sztuczne. Jeszcze ta postac bez reki tylko z ta proteza. Co to kur Star Warsy?
0
Tylko ze mam pewien problem. Ogolnie gra mi swietnie chodzi ale kiedy mam jakas scene to jakos tak laguhe. Wiesz jak to naprawic. Jak ustawic ?
0
W God of War lepiej grac w HDR czy bez?
0
Co wy z tym Thiago? Przyjda Arthur i De Jong i bedzie malina.
0
No nie trudno sie chyba domyslec? :D
7
Bylem wczoraj w kinie na Jurassic World ale najlepsza akcja jaka widzialem wczorajszego popoludnia miala miejsce nie w tym filmie a w McDonaldzie. Big Mac za 5 zloty a ludzie sie nie szanuja. Stoje z dziewczyna w kolejce a przed nami afera o miejsce w kolejce. Dzieci pelno a dwie rodziny kolo 30-35 lat wyklinaja sie nawzajem jakby mialo tych Big Macow braknac. Szkoda strzepic ryja... Dodam tylko ze zwatpilem i zadecydowalem ze pojdziemy zjesc gdzies indziej...
5
Czy tylko ja dzisiaj ide na nocke do pracy? :D
0
Potrzebuje jakiegos fachowca do ustawienia obrazu w Tv. Znajdzie sie ktos?
0
Ja mam taki problem ze jak daje HDR GRA to mam takie jakies dziwne rozmycia. Jak daje Jaskrawy to juz lepiej. W Fifie zas musze moec HDR GRA.
0
Jak masz skalibrowany obraz?
0
Do God of War utzywacie HDR?
0
Mam tv 4k i hdr
0
Chodzi mi o wartosci w telewizorze.
0
Jak macie ustawiony obraz w swoim Ps4? :)
0
Kurrrr przeciez on zostanie na 100% Gowno gral w sezonie to musi zrobic jakis szum zeby bylo glosno o jego osobie.
0
Szacun za Avatar !!!
0
To doyebali mu niezle. :P
18
To jest kpina... Wiadomo ile bedzie trwal zakaz stadionowy dla tego swira? :D
0
Od 18 czerwca w HBO3 beda lecialy wszystkie sezony Gry o Tron :)
0
Lepszy.
0
Pavon.
0
Komu kibicujecie w play offach do LaLigi? Ja chyba Valladolid i Numanci :)
0
Co myslicie o meskich fryzurach na samuraja? Dobry fryz czy tandeta? :D
0
Heheszki :p.
1
Slim to to samo co zwykla tylko ze mniejsza. Zdecydowanie 1tb.
1
Co mowi MarcinVeB4 po takich kawalach?
SUUUUUUUCCCCCCHHHHHHOOOOOOOO
1
Ja korzystam z Pada.
0
No tak jest jest 5 razy lepszy.
1
Pavon do Barcy!!!!!!!
Musi przyjsc, zjada Rodrygo.