0

No jak nie jest polamany...

0

Moim zdaniem nie. Ogladalem Gameplay i to wydaje sie jakies takie sztuczne. Jeszcze ta postac bez reki tylko z ta proteza. Co to kur Star Warsy?

0

Tylko ze mam pewien problem. Ogolnie gra mi swietnie chodzi ale kiedy mam jakas scene to jakos tak laguhe. Wiesz jak to naprawic. Jak ustawic ?

0

W God of War lepiej grac w HDR czy bez?

0

Co wy z tym Thiago? Przyjda Arthur i De Jong i bedzie malina.

0

No nie trudno sie chyba domyslec? :D

7

Bylem wczoraj w kinie na Jurassic World ale najlepsza akcja jaka widzialem wczorajszego popoludnia miala miejsce nie w tym filmie a w McDonaldzie. Big Mac za 5 zloty a ludzie sie nie szanuja. Stoje z dziewczyna w kolejce a przed nami afera o miejsce w kolejce. Dzieci pelno a dwie rodziny kolo 30-35 lat wyklinaja sie nawzajem jakby mialo tych Big Macow braknac. Szkoda strzepic ryja... Dodam tylko ze zwatpilem i zadecydowalem ze pojdziemy zjesc gdzies indziej...

5

Czy tylko ja dzisiaj ide na nocke do pracy? :D

0

Potrzebuje jakiegos fachowca do ustawienia obrazu w Tv. Znajdzie sie ktos?

0

Ja mam taki problem ze jak daje HDR GRA to mam takie jakies dziwne rozmycia. Jak daje Jaskrawy to juz lepiej. W Fifie zas musze moec HDR GRA.

0

Jak masz skalibrowany obraz?

0

Do God of War utzywacie HDR?

0

Mam tv 4k i hdr

0

Chodzi mi o wartosci w telewizorze.

0

Jak macie ustawiony obraz w swoim Ps4? :)

0

Kurrrr przeciez on zostanie na 100% Gowno gral w sezonie to musi zrobic jakis szum zeby bylo glosno o jego osobie.

0

Szacun za Avatar !!!

0

To doyebali mu niezle. :P

18

To jest kpina... Wiadomo ile bedzie trwal zakaz stadionowy dla tego swira? :D

0

Od 18 czerwca w HBO3 beda lecialy wszystkie sezony Gry o Tron :)

0

Lepszy.

0

Pavon.

0

Komu kibicujecie w play offach do LaLigi? Ja chyba Valladolid i Numanci :)

0

Co myslicie o meskich fryzurach na samuraja? Dobry fryz czy tandeta? :D

0

Heheszki :p.

1

Slim to to samo co zwykla tylko ze mniejsza. Zdecydowanie 1tb.

1

Co mowi MarcinVeB4 po takich kawalach?



SUUUUUUUCCCCCCHHHHHHOOOOOOOO

1

Ja korzystam z Pada.

0

No tak jest jest 5 razy lepszy.

1

Pavon do Barcy!!!!!!!


Musi przyjsc, zjada Rodrygo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?