MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktos link do bramki Moreno?
9
Beda rotacje, Griezmann moze grac na kazdej pozycji w ataku i mozna go cofnac. Szkoda nie kupic takiego grajka za 100 mln.
2
El Pais: PSG chce wymiany Mbappe za Coutinho! Barcelona musialaby jeszcze doplacic do tego transferu l
Hahhahaha sorry ale musialem :)
1
Nasne ze tak,mam w pracy taka pania inspektor, Nigdy w zyciu z nia nie gadalem a wszystko co robi mnie irytuje. Normalnie nawet jak idzie to mnie szlag trafia i wszystkiego.mi sie odechciewa chociaz nic mi nie robi. To tak samo jak wchodzisz do samolotu czy autobusu to odrazu patrzysz na jakiegos gocia i sie zastanawiasz - debil czy nie debil i z gory zakladasz ze on moze cos odwalic.
1
Drodzy cules, jutro ide na Chrzciny i mam zaszczyt bycia Ojcem Chrzestnym :) Przyznam sie ze pierwszy raz bede udzial w takiej uroczystosci(nie liczac swojego) i mam pare pytan. Kiedy odpalam swiece i jak dlugo ona ma sie palic. Dodam tylko ze bedzie rowniez Msza Sw.
1
Dziekuje i wzajemnie :)
0
Komentarz usunięty
6
Idz spac Klaudiusia bo bredzisz.
0
Beda meczarnie, jestem tego pewny w 100%.
0
Drodzy cules mam problem z swoim Huaweiem. Od jakiegos czasu przestala mi dzialac lampka powiadomien. Ktos wie jak sie ja wlacza?
2
Carlsberg albo Kasztelan.
0
Mnie tak samo. Nairobi lepsza :)
0
Alison mnie tak denerwowala ze glowa mala. Taka niby cicha cnotka. Gosc ja w tym kiblu mega upokorzyl z tym zdjeciem i bardzo dobrze. Wg mi jej szkoda nie bylo.
0
Hehehe Genialne i takie prawdziwe :)
3
Kto komentuje mecz na TVP1?
1
Napisales to po golu...
0
Da ktos linka do skrotow Canal+?
1
Przd chwila bylo ponad 4 tys i smigala :)
0
Taktyk.
0
Macie moze dobrego ace streama?
0
Poda ktos dobre ace streama?
0
Poda ktos dobrego ace streama?
0
Tylko gdzie go wkleic?
Edit. Juz wiem dziekowka mordo.
0
Jak ogladacie mecze na telefonach? Slyszalem o ace stream ale niewiem jak to dziala? Pomoze ktos?
0
Oglada ktos Lige Mistrzow na Palyer.pl?
5
O kurde. Co autor mial na mysli bo to nie smieszy.
0
Jeszcze kwadrans i do domciu :) hihi
0
Trzeba kupic Fabiana Ruiza za te 30 mln i wprowadzac go jako zastepca Busiego. Gosc bardzo go przypomina.
1
Oladal ktos moze serial Dark ? Dobry serial?
0
Obamejang, Ter Stejgen.