0

Ma ktos link do bramki Moreno?

9

Beda rotacje, Griezmann moze grac na kazdej pozycji w ataku i mozna go cofnac. Szkoda nie kupic takiego grajka za 100 mln.

2

El Pais: PSG chce wymiany Mbappe za Coutinho! Barcelona musialaby jeszcze doplacic do tego transferu l





Hahhahaha sorry ale musialem :)

1

Nasne ze tak,mam w pracy taka pania inspektor, Nigdy w zyciu z nia nie gadalem a wszystko co robi mnie irytuje. Normalnie nawet jak idzie to mnie szlag trafia i wszystkiego.mi sie odechciewa chociaz nic mi nie robi. To tak samo jak wchodzisz do samolotu czy autobusu to odrazu patrzysz na jakiegos gocia i sie zastanawiasz - debil czy nie debil i z gory zakladasz ze on moze cos odwalic.

1

Drodzy cules, jutro ide na Chrzciny i mam zaszczyt bycia Ojcem Chrzestnym :) Przyznam sie ze pierwszy raz bede udzial w takiej uroczystosci(nie liczac swojego) i mam pare pytan. Kiedy odpalam swiece i jak dlugo ona ma sie palic. Dodam tylko ze bedzie rowniez Msza Sw.

1

Dziekuje i wzajemnie :)

0

Komentarz usunięty

6

Idz spac Klaudiusia bo bredzisz.

0

Beda meczarnie, jestem tego pewny w 100%.

0

Drodzy cules mam problem z swoim Huaweiem. Od jakiegos czasu przestala mi dzialac lampka powiadomien. Ktos wie jak sie ja wlacza?

2

Carlsberg albo Kasztelan.

0

Mnie tak samo. Nairobi lepsza :)

0

Alison mnie tak denerwowala ze glowa mala. Taka niby cicha cnotka. Gosc ja w tym kiblu mega upokorzyl z tym zdjeciem i bardzo dobrze. Wg mi jej szkoda nie bylo.

0

Hehehe Genialne i takie prawdziwe :)

3

Kto komentuje mecz na TVP1?

1

Napisales to po golu...

0

Da ktos linka do skrotow Canal+?

1

Przd chwila bylo ponad 4 tys i smigala :)

0

Taktyk.

0

Macie moze dobrego ace streama?

0

Poda ktos dobre ace streama?

0

Poda ktos dobrego ace streama?

0

Tylko gdzie go wkleic?


Edit. Juz wiem dziekowka mordo.

0

Jak ogladacie mecze na telefonach? Slyszalem o ace stream ale niewiem jak to dziala? Pomoze ktos?

0

Oglada ktos Lige Mistrzow na Palyer.pl?

5

O kurde. Co autor mial na mysli bo to nie smieszy.

0

Jeszcze kwadrans i do domciu :) hihi

0

Trzeba kupic Fabiana Ruiza za te 30 mln i wprowadzac go jako zastepca Busiego. Gosc bardzo go przypomina.

1

Oladal ktos moze serial Dark ? Dobry serial?

0

Obamejang, Ter Stejgen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?