MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jasne.
1
Komentarz usunięty
0
Zaloze sie ze z tego programu korzysta ktos z twojej rodziny ale wiadomo jak zwykle zle.
1
Komentarz usunięty
0
Humor dopisuje po zobaczeniu jak sie teraz osmieszyles z tym zdjeciem Dembele. :)
1
Manchester City?
Halo tu ziemia, Barca gra z Chelsea.
Nie zagraja, Bakayoko, Luiz i Barkley. Solidne wzmocnienia Chelsea.
0
Marvel Punisher polecacie bo zamierzam ogladac?
0
Co bys mi polecil? Ogladalem juz Skazanego, BB, GoT, Narcos, Dom z Papieru. Wikingowie.
1
Ogladal ktos moze serial Ozark? Godny obrjrzenia czy lipa?
0
*Wypozyczenie.
0
Nairobi vs Tokio? :)
Ja zdecydowanie wybieram Nairobi :) Piekna jest :p
0
Komentarz usunięty
40
Neymar wyszedl z cienia Messiego :)
3
Co myslicie o tej sytuacji z Frasyniukiem? Moim zdaniem bardzo dobrze wladze sie zachowaly.
5
Ubralem dzisiaj moje rurki i czuje sie bardzo dobrze. Dzieki za wczorajszale odpowiedzi . :))
5
Dom z Papieru polecam kazdemu :) Berlin mnie mega denerwuje tak swoja droga :D
0
Jako ze jestes kibicem Arsenalu pozwole sobie wycenic twoj komentarz na 4.
2
Dojechali mnie na La Rambli za rurki. :)
0
Wczoraj kupilem sobie fajne spodnie ,,rurki" problem w tym ze sa bardzo przylegle do uda i lydek. Na jajkach mnie nic nie gniecie. Moje pytanie brzmi: Co sadzicie o noszeniu rurek przez mezczyzn?
6
Wczoraj Dembele mial sraczke a dzisiaj mnie dopadla :(
0
Taki staroc? :ppp A tak na serio to gdzie to dorwales? :)
1
*Sturridge.
0
Polecicie jakis dobry film z Netflix? Akcja, Horror albo Komedie.
0
Wolalbym jakas polska stronke :)
0
Wiecie moze czy gdzies w jakims sklepie internetowym kupie czapke z daszkiem icon? Szukam szukam i znalezc nie moge.
2
Barcinfo: Mozemy byc spokojni o zwyciestwo.
Hahahahaha :)
0
Drodzy Cules za kazdym razem kiedy wlaczam Tv wyskakuje mi info zebym wykonal aktualizacje. Aktualizowac czy zostawic tak jak jest?
31
Ja tam widze Mine i Pique ale co ja tam wiem.
2
Bez jaj...
3
Wszystkim Polakom ;)