0

Trolling?

0

Hahaha co burak.

1

Pirlo? Z tego co wiem to juz na emeryturze. Jesli to zart o Gomesu to zalosny.

Zglosilem i zycze Dlugiego BANA.

0

O co tam biega?

5

Roberto pewnie na prawym skrzydle.

0

Busi gra.

1

Roma.

3

Kibice realu po tym meczu.

3

Zidane Se queda. I dobrze.

0

Messi.

0

Powiem ci wiecej, moim zaniem stzreli cos z Alaves :)

1

Dobrze ze nie powiekszyli ,,b" bo bys zachodzil w glowie czy chodzilo o Balea czy Benzeme :p

11

Suarez ma 30 lat, 200 mln to dobra cena.

2

Ty to najlepiej idz stad i nie pajacuj.

0

Czyli Gomes wyjdzie na Betis.

0

Wiem wiem, dodalem poniewaz kolega wyzej nie dodal a ze akurat o tym czytalem to postanowilem dodac. Wykrzykniki nie maja tam zadnego znaczenie :)

2

A ja w robocie...

0

W meczu z Girona bronil Raul Llozain.

0

Kwota: 25 mln funtow!!!

0

Mialem wlasnie dodac :) Za co Pique?

0

Daj do tego edit.

Napiisz ze to Semedo z Villareal bo zara jakis agent bedzie buczal. :)
Dzisiejszej nocy juz byla o tym duskusja :)

1

Maradona :ppp.

24

Hehehe, to Ruben Semedo z Villareal. Taki z dredami. Ten Achraf to na serio najgorszy? Moim zdaniem byli wiele gorsi prawi obroncy zwlaszcza ze on jest mlodziutki.

45

Wazne!!!

Apeluje do uzytkownika ZelekBARCA, nie przejmuj sie wszystkimi docinkami poniewaz nie warto sobie nimi zawracac glowy. Ty, BarcaInfo oraz pozostali uzytkownicy wrzucajacy na bierzaco roznego rodzaju informacje, plotki, anegdoty czy ciekawostki wykonujecie fajna robote i z przyjemnoscia czyta mi sie wasze newsy. Teraz chcialbym prosic o nie odpisywanie typu spozniles sie poniewaz to glupie. Dziekuje Bardzo. :D

1

Brakuje Dembele w zakladce kontuzjowani :D

0

Bezapelacyjnie.

0

Oki dzieki, bo cos czytalem ze ma dostac 14 po odejsciu Masche.

11

Bylo ale dalej smieszy :D

0

Juz oficjalnie Cou dostanie 7?

0

Semedo juz zdrowy? Pytan bo niewidzielm aby dostal zielone swiatlo?


Edit. Dzieki wielkie za odpowiedzi. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?