MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na bank nie odejdzie zima.
0
Jak myslicie gdzie bedzie LaLiga od przyszlego sezonu? Nadal w Eleven czy C+?
6
Agnet? A co co takiego?'A komu to potrzebne?
0
Jeszcze Rafinha na wypozyczenie.
0
Mowisz o balu?
3
Oplaca sie wykupic Netfilix za te 43 zl miesiecznie czy nie bardzo?
20
Dopisz ze potrzebowal bym tak z 2 milony na dobry wozek i fajny domek :)
2
Polecice jakis MEGA dobry Horror z Cda?
13
1 do 0 Barcelona, cierpliwa wychodzi na prowadzenie :)) Alez ten czas leci :)
8
Czyli trzymajmy kciuki!
20
Lewandowski nie ma ZP poniewaz nie gra w reklamach :ppp
0
14
0
Ta stronka chyba juz zamknieta jest.
0
Gdzie obejrze 5 sezon skazanego? Tylko nie ekinomaniak :)
0
Ale jak na to wejsc tak mniej wiecej i gdzie tego szukac?
0
A da sie jakos w ustawieniach wylaczyc wyskakujace inne strony?
0
Wlasnie odpala mi ta reklame na tej karcie co steone z filmami i jak cofam to znowu musze odpalic i lipa.
1
Drodzy koledzy chcialbym na swoim nowym Tv obejrzec skazanego na smierc sezon 5, Wchodze na strone ekinomaniak i kiedy wlaczam wyskakuje mi jakies reklamy a jak cofam to znowu musze dac play i znowu reklama. Wieceie moze jak to odpalic?
1
Mimo wszystko pomimo tych wszystkich plam i afer, Dzieki ci Panie Bartomeu.
7
Nogi ze stolu, powiedzialam Raz. :)
0
Kapitalny weekend!!! :)
0
Jaka jest optymalna odleglosc od Telewizora 50 cali?
0
Masz moze gdzies indzoej bo twitter cos mi nie odpala? :)
0
Podasz lineczka? :)
6
Jeszcze nie skonczylem sie cieszyc z powrotu Dembele a tu taka BOMBA :) Kocham takie newsy :)
3
Gdzie jada po Hanawaldzie?
1
Cooo?'
0
Hahhhahahaha :) Dawaj Fichado!!!
0
Auuuuuuuuuui!!!!!!
0
A nie? Chlop nie lapal sie w Granadzie czy Las Palmas. Wiem ze teraz mial kontuzjje ale i tak by tam pewnie za duzo nie pogral.