0

Na bank nie odejdzie zima.

0

Jak myslicie gdzie bedzie LaLiga od przyszlego sezonu? Nadal w Eleven czy C+?

6

Agnet? A co co takiego?'A komu to potrzebne?

0

Jeszcze Rafinha na wypozyczenie.

0

Mowisz o balu?

3

Oplaca sie wykupic Netfilix za te 43 zl miesiecznie czy nie bardzo?

20

Dopisz ze potrzebowal bym tak z 2 milony na dobry wozek i fajny domek :)

2

Polecice jakis MEGA dobry Horror z Cda?

13

1 do 0 Barcelona, cierpliwa wychodzi na prowadzenie :)) Alez ten czas leci :)

8

Czyli trzymajmy kciuki!

20

Lewandowski nie ma ZP poniewaz nie gra w reklamach :ppp

0

14

0

Ta stronka chyba juz zamknieta jest.

0

Gdzie obejrze 5 sezon skazanego? Tylko nie ekinomaniak :)

0

Ale jak na to wejsc tak mniej wiecej i gdzie tego szukac?

0

A da sie jakos w ustawieniach wylaczyc wyskakujace inne strony?

0

Wlasnie odpala mi ta reklame na tej karcie co steone z filmami i jak cofam to znowu musze odpalic i lipa.

1

Drodzy koledzy chcialbym na swoim nowym Tv obejrzec skazanego na smierc sezon 5, Wchodze na strone ekinomaniak i kiedy wlaczam wyskakuje mi jakies reklamy a jak cofam to znowu musze dac play i znowu reklama. Wieceie moze jak to odpalic?

1

Mimo wszystko pomimo tych wszystkich plam i afer, Dzieki ci Panie Bartomeu.

7

Nogi ze stolu, powiedzialam Raz. :)

0

Kapitalny weekend!!! :)

0

Jaka jest optymalna odleglosc od Telewizora 50 cali?

0

Masz moze gdzies indzoej bo twitter cos mi nie odpala? :)

0

Podasz lineczka? :)

6

Jeszcze nie skonczylem sie cieszyc z powrotu Dembele a tu taka BOMBA :) Kocham takie newsy :)

3

Gdzie jada po Hanawaldzie?

1

Cooo?'

0

Hahhhahahaha :) Dawaj Fichado!!!

0

Auuuuuuuuuui!!!!!!

0

A nie? Chlop nie lapal sie w Granadzie czy Las Palmas. Wiem ze teraz mial kontuzjje ale i tak by tam pewnie za duzo nie pogral.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?