1

Drodzy Cules. Dwa miesiace temu urodzil mi sie siostrzeniec i chcialbym mu cos kupic pod choinke. Moglby ktos cos polecic albo dac jakis pomysl?

0

Co chciales tym udowodnic? Tam jest wyraznie napisane niemal 10mln a ja pytalem o dokladna kwote.

1

Moim zdaniem fajnie komentowal, przyjemnie mi sie go sluchalo ale moim zdaniem najlepszym duetem na komentowanie meczow Barcy jest Swiecicki-Cwiakala.

0

Wiadomo cos o dokladnej kwocie transferu?

3

Wilkowicz to tam jest najgorszym ekspertem moim zdaniem...

8

Ja rowniez mam wolne :)

2

Nastepca Gabiego jak znalazl.

20

Milanu na trzezwo nie da sie ogladac... :)))

Ekspert z Eleven.

Padlem :))

0

Ale zagrali jprdl

0

Jestem po 1 sezonie Wikingow i powiem szczerze ze serial jest Mega dobry.

0

Okrj ogarnity chlopcze.

0

Ederson, Gabriel Jesus, Bernardo Silva to sami sie kupili? Nakupowal sobie graczy z Topu i wielki trener. A jakby poszedl do Liverpoolu to bilby sie o Top 4. Pellegrini zdobyl mistrza i doszedl do Polfinalu Lm a ten wielki Guardiola co zdobyl w zeszlym sezonie? Wielkie G... wiec nie pierdziel glupot.

0

Sam sie ogarnij...

0

City jest nabogatsze...

12

Real wygrywa KMS i to dla ciebie sukces?

6

Guardiola poszedl sobie do najbogatszego klubu w Angli. Nakupowal sobie kogo chcial za kase szejkow a wszyscy sie podniecaja tym Guardiola jak niewiem. Ciekawe czy jakby objal Liverpool czy Arsenal to tez by tak mu szlo. Takie moje zdanie.

1

Bo to strona Barcy...

1

Barcelonie przydalby sie taki zdrowy Gundogan...

14

Tak bardzo Poranny :P

0

Masz 100 procent racji ale jakos mi tak okropnie na sercu jak widze ta scene :(

21

Najpopularniejsze owoce z Polskich sadow?

Banany :)))

1

Spojler GoT :



Genialny filimik :)
Tak sobie wspominam GoT i nadal mi sie wyc chce przy scenie smierci Robba :(

4

Jemu nie chodzi o obecna sytuacje, tylko sytuacje z ostatnich 2 sezonow.

7

Ze jak?

0

Dokladnie, ledwo sie zaczelo a tu nagle reklama :)

7

Ogladam wlasnie po raz ktorys Szeregowca Ryana na Paramount Chanell i powien szczerze ze ten film to arcydzielo w swoim gatunku, a ta muzyka no w prost poezja.

0

Kocham takie Newsy :)

4

Powodzonka :) Oby przyjela :)

22

W d mam ta twoja Wiselke!!! Tylko Barca .

0

Jak ja chodze na ekstraklape to ochroniarz mi nie raz w gacie zaglada podczas wpuszczania a tu tyle tego wniesli, gdzie ochrona poeinna dodatkowo uwazac ponoewaz to derby.Szkoda strzepic ryja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?