MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Drodzy Cules. Dwa miesiace temu urodzil mi sie siostrzeniec i chcialbym mu cos kupic pod choinke. Moglby ktos cos polecic albo dac jakis pomysl?
0
Co chciales tym udowodnic? Tam jest wyraznie napisane niemal 10mln a ja pytalem o dokladna kwote.
1
Moim zdaniem fajnie komentowal, przyjemnie mi sie go sluchalo ale moim zdaniem najlepszym duetem na komentowanie meczow Barcy jest Swiecicki-Cwiakala.
0
Wiadomo cos o dokladnej kwocie transferu?
3
Wilkowicz to tam jest najgorszym ekspertem moim zdaniem...
8
Ja rowniez mam wolne :)
2
Nastepca Gabiego jak znalazl.
20
Milanu na trzezwo nie da sie ogladac... :)))
Ekspert z Eleven.
Padlem :))
0
Ale zagrali jprdl
0
Jestem po 1 sezonie Wikingow i powiem szczerze ze serial jest Mega dobry.
0
Okrj ogarnity chlopcze.
0
Ederson, Gabriel Jesus, Bernardo Silva to sami sie kupili? Nakupowal sobie graczy z Topu i wielki trener. A jakby poszedl do Liverpoolu to bilby sie o Top 4. Pellegrini zdobyl mistrza i doszedl do Polfinalu Lm a ten wielki Guardiola co zdobyl w zeszlym sezonie? Wielkie G... wiec nie pierdziel glupot.
0
Sam sie ogarnij...
0
City jest nabogatsze...
12
Real wygrywa KMS i to dla ciebie sukces?
6
Guardiola poszedl sobie do najbogatszego klubu w Angli. Nakupowal sobie kogo chcial za kase szejkow a wszyscy sie podniecaja tym Guardiola jak niewiem. Ciekawe czy jakby objal Liverpool czy Arsenal to tez by tak mu szlo. Takie moje zdanie.
1
Bo to strona Barcy...
1
Barcelonie przydalby sie taki zdrowy Gundogan...
14
Tak bardzo Poranny :P
0
Masz 100 procent racji ale jakos mi tak okropnie na sercu jak widze ta scene :(
21
Najpopularniejsze owoce z Polskich sadow?
Banany :)))
1
Spojler GoT :
Genialny filimik :)
Tak sobie wspominam GoT i nadal mi sie wyc chce przy scenie smierci Robba :(
4
Jemu nie chodzi o obecna sytuacje, tylko sytuacje z ostatnich 2 sezonow.
7
Ze jak?
0
Dokladnie, ledwo sie zaczelo a tu nagle reklama :)
7
Ogladam wlasnie po raz ktorys Szeregowca Ryana na Paramount Chanell i powien szczerze ze ten film to arcydzielo w swoim gatunku, a ta muzyka no w prost poezja.
0
Kocham takie Newsy :)
4
Powodzonka :) Oby przyjela :)
22
W d mam ta twoja Wiselke!!! Tylko Barca .
0
Jak ja chodze na ekstraklape to ochroniarz mi nie raz w gacie zaglada podczas wpuszczania a tu tyle tego wniesli, gdzie ochrona poeinna dodatkowo uwazac ponoewaz to derby.Szkoda strzepic ryja...