MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nareszcie pada snieg :)
0
Ja tez tak mowie.
17
We Francji jest najlepszy wspolczynnik jakosci do ceny.
0
Wierzysz w to? Sorry ale ja nie... Kasa przyslonila mu oczy i jeszcze chcial isc do sadu na wojne z Barca za jakas kase ktorej mu nie zaplacony, premia za podpis kontraktu.
19
Pogrywal sobie, nic nie mowil, mial w d... wszystkich kibicow. Tylko tyle...
11
Rozumiem ze chcial odejsc zeby wyjsc z cienia itd ale to w jaki sposob sie zachowywal podczas okienka tranaferowego, tego to ja mu nigdy nie wybacze.
1
Ten chlop sie mota jak ryba w sieci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Martial to nie półka Griezmana.
8
Dawac ich obu + Mine. Pozbyc sie Ardy, Gomesa, Deulo i Denisa i jedziem z sezonem.
0
Ja madridista? Wypluj to chlopie.
1
Zglosili na Barce skarge do FIFA. Chodzi o negocjacje z Griezmannem.
1
Ciekawe czy Modric znowu bedzie musial pocieszac Rakitica :p
6
Chodzi mi o gest Atletico w naszym kierunku. To bylo zalosne z ich strony...
3
Pamietacie artykul o tym ze Barca pomimo odejscia Neymara nie zamierza kupowac w jego miejsce Griezmana zeby nie psuc dobrych relacji z Atletico?
Teraz zbieramy tego owoce...
0
Sa tu moze jacys dobrzy informatycy?
0
W trybie awaryjnym rowniez nic mi sie nie pojawia, tylko czarny obraz z myszka.
0
Visca el Barca! Visca el Katalonia!
0
On juz nie taki mlody zeby go WPROWADZAC :p
9
Ale tylko ta 1, marzy mi sie Philippe juz zima :)
0
Wlasnie cos bylo, probuje cofnac to poprzez przywracanie plikow ale wywala jakis blad.
1
Eleven pokazuje oba mecze.
0
Asus, windows 10.
0
Drodzy Cules mam problem z lapkiem. Kiedy go wlaczam to normalnie wszystko sie wlacza tylko jak sie zaladuje to jest czarny obraz i mozna ruszac myszka.
0
Bartra jest Mega drewnem...
1
Inigo Martinez.
38
Antoine Griezmann bedzie letnim transferem
FC Barcelony. [MD]
0
https://www.podstadionem.pl/czapka-zimowa-fc-barcelona-nike-8762.html
Ma ktos moze ten model czapki? Polecacie czy odradzacie? :)
1
Dzieki wielkie za pomoc, w tym kierunku bede czegos poszukiwal :)
0
Mysllem o tym ale na kazdej stronie jest Produkt Niedostepny.