1

Nareszcie pada snieg :)

0

Ja tez tak mowie.

17

We Francji jest najlepszy wspolczynnik jakosci do ceny.

0

Wierzysz w to? Sorry ale ja nie... Kasa przyslonila mu oczy i jeszcze chcial isc do sadu na wojne z Barca za jakas kase ktorej mu nie zaplacony, premia za podpis kontraktu.

19

Pogrywal sobie, nic nie mowil, mial w d... wszystkich kibicow. Tylko tyle...

11

Rozumiem ze chcial odejsc zeby wyjsc z cienia itd ale to w jaki sposob sie zachowywal podczas okienka tranaferowego, tego to ja mu nigdy nie wybacze.

1

Ten chlop sie mota jak ryba w sieci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Martial to nie półka Griezmana.

8

Dawac ich obu + Mine. Pozbyc sie Ardy, Gomesa, Deulo i Denisa i jedziem z sezonem.

0

Ja madridista? Wypluj to chlopie.

1

Zglosili na Barce skarge do FIFA. Chodzi o negocjacje z Griezmannem.

1

Ciekawe czy Modric znowu bedzie musial pocieszac Rakitica :p

6

Chodzi mi o gest Atletico w naszym kierunku. To bylo zalosne z ich strony...

3

Pamietacie artykul o tym ze Barca pomimo odejscia Neymara nie zamierza kupowac w jego miejsce Griezmana zeby nie psuc dobrych relacji z Atletico?

Teraz zbieramy tego owoce...

0

Sa tu moze jacys dobrzy informatycy?

0

W trybie awaryjnym rowniez nic mi sie nie pojawia, tylko czarny obraz z myszka.

0

Visca el Barca! Visca el Katalonia!

0

On juz nie taki mlody zeby go WPROWADZAC :p

9

Ale tylko ta 1, marzy mi sie Philippe juz zima :)

0

Wlasnie cos bylo, probuje cofnac to poprzez przywracanie plikow ale wywala jakis blad.

1

Eleven pokazuje oba mecze.

0

Asus, windows 10.

0

Drodzy Cules mam problem z lapkiem. Kiedy go wlaczam to normalnie wszystko sie wlacza tylko jak sie zaladuje to jest czarny obraz i mozna ruszac myszka.

0

Bartra jest Mega drewnem...

1

Inigo Martinez.

38

Antoine Griezmann bedzie letnim transferem
FC Barcelony. [MD]

0

https://www.podstadionem.pl/czapka-zimowa-fc-barcelona-nike-8762.html


Ma ktos moze ten model czapki? Polecacie czy odradzacie? :)

1

Dzieki wielkie za pomoc, w tym kierunku bede czegos poszukiwal :)

0

Mysllem o tym ale na kazdej stronie jest Produkt Niedostepny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?