0

Co zas narobili?

0

Slowanmimi "Nie ujmuje mu nieczego,, mialem na mysli jego prace w Barcy czy Bayernie.

5

Nakupowal tych pilkarzy ze moze zrobic dwa rowne sklady. Jakby poszedl do np Arsenalu czy Liverpoolu i mial taki bilans jak w Man City to mozna by mowic ze to Mega Kozak. Nie ujmuje mu niczego...

0

Niestety :(

1

Ale dzisaj sie ten czas ciagnie :( Masakra jakas, gdzie tam 22 i w koncu odpoczynek :(

12

Niech oni sypna groszem na Coutinho i kupia tego Arthura a w wypadku odejdscia Mascherano niech wplaca klauzule 25 mln za Taha. Pozbyc sie Ardy, Rafinhi, Gomesa, Aleixa i Deulofeu. W lecie wymienic Rakiete na Goretzke i kadra bylaby bardzo dobra.

0

Okej dzieki bo chcialbym tam zamowic zimowa czapke z FCB. Chyba ze miaobys jakis inny sklep internetowy godny polecenia?

0

Zamawial ktos z was odziez z R-GOL?

0

Lece ci Flaszke przyjacielu :) Dziekoweczka :)

0

Wiesz moze gdzie obejrzec online pierwsze sezony?

10

Hahaaa moze niech jeszcze sciagna Petera Croucha :)

9

Nie moge sie doczekac powrotu Dembele a jednoczesnie niechcialbym aby jego uraz powrocil. Lepiej zeby wrocil troche pozniej i byl wpelni wyleczony i sprawny do gry niz mialby znowu wypasc na taki okres.

24

Gomes? Moim zfaniem zagral poprawnie jak na czas ktory dostal.

0

Nie nie nie :) Bmw e60 :)

2

Ja zamiast szukac 2 polowki wole mieszkac z mama i sobie szpanowac moim BMW :)



I co mi ludzie zrobia? Moga mi dac cmoka.

54

W poprzednich sezonach mieliwmy trio MSN a tym mamy trio MSA :) Messi-Stegen-Alba :)

1

Chlopie przeciez on to napisal w cudzyslowiu...

17

Man of the Match - Jordi Alba.

0

Suarez kiedy mial szybkosc to schodzil do srodka na klepke albo na sciane a teraz kiedy totalnie brakuje mu szybkosci to ucieka za obrocow i chce dostac pilke na dobieg. Nie rozumiem tego...

0

To niech zejdzie do srodka do grania a nie na skrzydlo do jasnej ciemnej.

0

Chlop jest na poziomie Benzemy a moze nawet gorszym.

0

W dodatku z wolnego.

5

Semedo za Rakiete i Roberto do pomocy.
Gomes za Denisa.
Paco za Suareza tak kolo 60 minuty.
Tak bym to widzial.

0

Padaka...

1

Ja tam licze na dobry mecz ale kto co lubi.

1

Po tych remisach z Valencia i Celta mam jakies mieszane uczucia co do tego meczu. To jest bardzo trudny teren ale musimy dac rade. Po 3 pkt VeB.

1

Tak bedzie na 100 %.

2

Ronaldo sie zacial a Benzema to wgl, Pawel daj spokoj :)

Ekspert z Eleven :)

1

Lukaku t Klodo,, szkoda gadac co gosc dzisiaj robi.

3

Lukaku ty klodo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?