MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co zas narobili?
0
Slowanmimi "Nie ujmuje mu nieczego,, mialem na mysli jego prace w Barcy czy Bayernie.
5
Nakupowal tych pilkarzy ze moze zrobic dwa rowne sklady. Jakby poszedl do np Arsenalu czy Liverpoolu i mial taki bilans jak w Man City to mozna by mowic ze to Mega Kozak. Nie ujmuje mu niczego...
0
Niestety :(
1
Ale dzisaj sie ten czas ciagnie :( Masakra jakas, gdzie tam 22 i w koncu odpoczynek :(
12
Niech oni sypna groszem na Coutinho i kupia tego Arthura a w wypadku odejdscia Mascherano niech wplaca klauzule 25 mln za Taha. Pozbyc sie Ardy, Rafinhi, Gomesa, Aleixa i Deulofeu. W lecie wymienic Rakiete na Goretzke i kadra bylaby bardzo dobra.
0
Okej dzieki bo chcialbym tam zamowic zimowa czapke z FCB. Chyba ze miaobys jakis inny sklep internetowy godny polecenia?
0
Zamawial ktos z was odziez z R-GOL?
0
Lece ci Flaszke przyjacielu :) Dziekoweczka :)
0
Wiesz moze gdzie obejrzec online pierwsze sezony?
10
Hahaaa moze niech jeszcze sciagna Petera Croucha :)
9
Nie moge sie doczekac powrotu Dembele a jednoczesnie niechcialbym aby jego uraz powrocil. Lepiej zeby wrocil troche pozniej i byl wpelni wyleczony i sprawny do gry niz mialby znowu wypasc na taki okres.
24
Gomes? Moim zfaniem zagral poprawnie jak na czas ktory dostal.
0
Nie nie nie :) Bmw e60 :)
2
Ja zamiast szukac 2 polowki wole mieszkac z mama i sobie szpanowac moim BMW :)
I co mi ludzie zrobia? Moga mi dac cmoka.
54
W poprzednich sezonach mieliwmy trio MSN a tym mamy trio MSA :) Messi-Stegen-Alba :)
1
Chlopie przeciez on to napisal w cudzyslowiu...
17
Man of the Match - Jordi Alba.
0
Suarez kiedy mial szybkosc to schodzil do srodka na klepke albo na sciane a teraz kiedy totalnie brakuje mu szybkosci to ucieka za obrocow i chce dostac pilke na dobieg. Nie rozumiem tego...
0
To niech zejdzie do srodka do grania a nie na skrzydlo do jasnej ciemnej.
0
Chlop jest na poziomie Benzemy a moze nawet gorszym.
0
W dodatku z wolnego.
5
Semedo za Rakiete i Roberto do pomocy.
Gomes za Denisa.
Paco za Suareza tak kolo 60 minuty.
Tak bym to widzial.
0
Padaka...
1
Ja tam licze na dobry mecz ale kto co lubi.
1
Po tych remisach z Valencia i Celta mam jakies mieszane uczucia co do tego meczu. To jest bardzo trudny teren ale musimy dac rade. Po 3 pkt VeB.
1
Tak bedzie na 100 %.
2
Ronaldo sie zacial a Benzema to wgl, Pawel daj spokoj :)
Ekspert z Eleven :)
1
Lukaku t Klodo,, szkoda gadac co gosc dzisiaj robi.
3
Lukaku ty klodo.