0

Ksieciunio dopiero wstal? :p

0

Teraz sprzedac Umtitego do tego City, kupic tego Oezila i moze Di Marie i lecimy!!! Mozna jeszcze nad Nikoliciem sie zastanowic kosztem staergo juz Suareza.

0

Ogladalem kawalek i ona od poczatku wygladala na jakas nawiedzona :)

0

Masz gdzies na necie?

2

Zaha przewyzsza umiejetnosciami cale to Crystal Palace.

9

Reka byla ale przy ciele. Ja bym nie dal :)

0

Przeciez to Puyol.

Sezonowiec... :ppppp

3

Nowy Rok jest juz od 4 godzin i 18 minut a ja dalej pije l, czy ja jestem alkoholikiem?



Edit. Woda jest ohydna ale pijemy z Ziomkiem bo tak ;p

0

Moi Kochani z racji ze zaraz ide pic do Ziomka zycze wam Wszystkiego Co Najlepsze w Nowym Roku. Najlepszych wynikow naszej Kochanej Barcelony, wygranego Tripletu. Oczywiscie Coutnho Fichado!!! :) Zycze wam rowniez sobie Wygranej Polski na Mistrzostwach Swiata w Rosji. Zycze Wam aby rok 2018 byl lepszy niz poprzedni aby spelnily sie wasze najskrytsze marzenia i zyczenia. Pozdrawiam was i jeszcze raz SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!! :)

0

Zdarza sie...

0

Dzis, nie ma takiej opcji, jak juz to kolo 6-7 stycznia.

0

A tak zapomnialem o Jorginho. Coutinho niema DNA Barcy gdzie w moim odczuciu jest jej brakujacym elementem.

0

Ter Stegen

(Semedo)Roberto-Pique-Umtiti-Alba

(Roberto)Rakitic-Busquets

Dembele-Messi-Coutinho

Suarez


Chcialbym taki slad na druga runde.

0

Pamietamy jak jakas tajemnicza reka chciala porwac syna Messiego.

0

Obejrzymy...

3

Babiarz wyjdz...

17

Czuje sie jakbym gral w Deluxe Ski Jumping...

0

Brawo Ty...

58

Nie ma takiej opcji...

39

A ja kawalerki w Warszawie. Transfer MarcinaVeb4 do Legi kwestia godzin.

Zaczyna sie pajacowanie aby tylko gazety szly jak chlebek.

43

Nie kupuj mu Coutinho bo po styczniu bedzie nieaktualna :p hihihi

0

Barca nie zrobila realowi a real zrobi Barcelonie. No chyba nie wierzysz w to co piszesz...

7

Roberto jest przyszlym kapitanem, on kocha ten klub . Niech bartek nawet mnie nie denerwuje...

0



Nadal mnie to Mega Smieszy:)

0

Chodzi o to zdjecie rodzinne Andre? Kto tak napisal?

0

Coutinho tez przyjdzie latem z jakims mlodym czy Cou zima a jakis mlody w lato?

7

Cieszy mnie brak Paco ale martwi brak Gomesa na tej liscie :D

0

To beda spektakle Taktyki :p

0

W Providencie sobie wez.

0

Klopp w sprawie Coutinho:

Se queda! :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?