MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ksieciunio dopiero wstal? :p
0
Teraz sprzedac Umtitego do tego City, kupic tego Oezila i moze Di Marie i lecimy!!! Mozna jeszcze nad Nikoliciem sie zastanowic kosztem staergo juz Suareza.
0
Ogladalem kawalek i ona od poczatku wygladala na jakas nawiedzona :)
0
Masz gdzies na necie?
2
Zaha przewyzsza umiejetnosciami cale to Crystal Palace.
9
Reka byla ale przy ciele. Ja bym nie dal :)
0
Przeciez to Puyol.
Sezonowiec... :ppppp
3
Nowy Rok jest juz od 4 godzin i 18 minut a ja dalej pije l, czy ja jestem alkoholikiem?
Edit. Woda jest ohydna ale pijemy z Ziomkiem bo tak ;p
0
Moi Kochani z racji ze zaraz ide pic do Ziomka zycze wam Wszystkiego Co Najlepsze w Nowym Roku. Najlepszych wynikow naszej Kochanej Barcelony, wygranego Tripletu. Oczywiscie Coutnho Fichado!!! :) Zycze wam rowniez sobie Wygranej Polski na Mistrzostwach Swiata w Rosji. Zycze Wam aby rok 2018 byl lepszy niz poprzedni aby spelnily sie wasze najskrytsze marzenia i zyczenia. Pozdrawiam was i jeszcze raz SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!! :)
0
Zdarza sie...
0
Dzis, nie ma takiej opcji, jak juz to kolo 6-7 stycznia.
0
A tak zapomnialem o Jorginho. Coutinho niema DNA Barcy gdzie w moim odczuciu jest jej brakujacym elementem.
0
Ter Stegen
(Semedo)Roberto-Pique-Umtiti-Alba
(Roberto)Rakitic-Busquets
Dembele-Messi-Coutinho
Suarez
Chcialbym taki slad na druga runde.
0
Pamietamy jak jakas tajemnicza reka chciala porwac syna Messiego.
0
Obejrzymy...
3
Babiarz wyjdz...
17
Czuje sie jakbym gral w Deluxe Ski Jumping...
0
Brawo Ty...
58
Nie ma takiej opcji...
39
A ja kawalerki w Warszawie. Transfer MarcinaVeb4 do Legi kwestia godzin.
Zaczyna sie pajacowanie aby tylko gazety szly jak chlebek.
43
Nie kupuj mu Coutinho bo po styczniu bedzie nieaktualna :p hihihi
0
Barca nie zrobila realowi a real zrobi Barcelonie. No chyba nie wierzysz w to co piszesz...
7
Roberto jest przyszlym kapitanem, on kocha ten klub . Niech bartek nawet mnie nie denerwuje...
0
Nadal mnie to Mega Smieszy:)
0
Chodzi o to zdjecie rodzinne Andre? Kto tak napisal?
0
Coutinho tez przyjdzie latem z jakims mlodym czy Cou zima a jakis mlody w lato?
7
Cieszy mnie brak Paco ale martwi brak Gomesa na tej liscie :D
0
To beda spektakle Taktyki :p
0
W Providencie sobie wez.
0
Klopp w sprawie Coutinho:
Se queda! :p