MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Drodzy Ramblowocze, wybiera sie ktos z was na sylwka do spodka w Katowicach? Ja w tym roku bede i mam takie glupie pytanie. Czy tam sie placi cos za wstep czy wg? Pytam bo poerwszy raz jade gdzies dalek na sylwka :p
0
No to papa Filipek...
25
Ernesto wiesz co robic. :p
0
Mogles dostac bezterminowy wiec sie ciesz :p
2
Fujka i to nie mala .
0
Chcialbym aby to bylo mozliwe.
1
Tak sobie mysle o transferach Coutinho i Miny w zimie.
Mysle ze wtedy Barca bylaby Mega mocna w wielu aspektach.
Rzuty wolne: Messi i Coutinho.
Rzuty rozne: Mina, Pique, Paulinho, Busi, Suarez.
Kontry: Messi, Dembele, Suarez, Alba.
Stzraly z dystansu: Rakieta, Coutinho.
Pieknie by to wygladalo laczac to z Valverde ktory jest dobrym taktykiem.
To jest tylko moje zdanie, a co wy myslicie?
11
Ja tam proponuje wyjscie z domu i % :p
1
Uslysza ze jest nie na sprzedaz i pojda po Arthura. To bedzie ich wwzystko.
0
Dziekoweczka :) Tak swoja droga to ta fanka Barcy moglaby zostac moja Zona :p
1
Ma ktos moze zdjecie takie jak jest w zdjeciu tygodnia tylko w lepszej jakosci? Z gory dzieki :)
2
Zyczenia zawodnikow Barcy :)
Dobranoc Kochani!
3
Moi Kochani Zycze wam Wesoloych, zdrowych a przede wszystkim w gronie rodziny spedzonych Swiat Bozego Narodzenia. :)
2
Potrzebujemy zdrowego Dembele i Coutinho, wtedy bedziemy Mega Mocni.
8
Kupujmy pilkarzy w wieku 24-27 lat. Mlodzi ale juz doswiadczeni. Kupowanie graczy 30+ niema sensu poniewaz oni maja wygorowane wymagania finansowe a bardzo czesto ich forma spada po sezonie czy 2.
0
Wolal wpuscic Garetha Polamanego Balea :)
0
Ciekawe co tam jutrzejszym Przegladzie napisze Asik i Mareczka :)
0
Wyslesz na priv?
5
Ja trzymam za Stracha :) Oby przekopal Popka chociaz to wszystko o tak jest ustawione moim zdaniem.
36
Jak sobie przypomne te wszytkie najazdy na Roberto to az mi sie smiac chce(sam go krytykowalem). On jest swietnym pilkarzem, te jego rajdy sa Mega widowiskowe. Uwielbiam ogladac jego gre.
0
Tez bym prosil :)
1
52, co cie Kane obchodzi? Trzeba sie cieszyc zwyciestwem Barcy i Swietami.
6
Trzeba to przezyc jeszcze raz :) El Classico na Eleven :) VeB :)
20
Powiem szczerze ze po 1 polowie blado to widzialem ale teraz po.prostu jestem szczesliwy i zycze wam Wesolych Swiat!!!'Kocham was mordeczki :) VeB :)
0
Hahaha no nie smieszne.
0
Osszem sa w HD.
0
Polecam czapke ktora ma Pique :) Wczoraj mi przyszla i jest Mega zarabista :)
0
Dawac go zima!!!
1
Dokladnie!!!
2
Gratulacje dla Redakcji. FcBarca.com nie trzeba nawet komentowac bo jest wspaniala.