MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poziom Level Hardcore :p
0
Okej dziekuje :)
0
Rgb? A co to?
0
Czym sie rozni Ambilight od Ambilight + hue?
0
Dlaczego? Bo nie jestem za City, czy moze za Pepem?
2
Nagle wszyscy bedziecie za Liverpoolem? Jazda z szejkami i Pepem.
0
Maneeeeeee :) Brawo Liverpoool :)
0
Robertooooo Firminooooo :)
0
Oby :)
1
Jestem calym sercem za ta wypowiedzia.
1
Niech City przegra z 2 mecze i skonczy sie te glupie podniecenie nad tym klubem na LR.
0
Jazda Live.
0
Bo co Guardiola?
1
#WengerOut.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ucho.
1
Tak, za tydzień z Betisem będzie tak samo. Mimo wszystko wolę pozostać w rozgrywkach niż zostać wyeliminowanym.
Tutaj swietna dal riposte :)
0
Mega Paka ;)
0
Masz moze jakis skrot treningu?'Najlepiej nie z twittera :)
0
Nie rozumie.
1
Wicemistzrostwo sie oddala :p
Caly czas na czasie :)
9
Dembele jednak umie sie smiac :))
3
Jakich zawodnikow najbardziej wam brakuje w lidze hiszpanskiej? Nie uwzgledniajac zawodnikow grajacych w Barcie. Mi to chyba Kanoute i Forlana :)
0
Ostatnio kupilem Phillipsa 50 cali z 4k z smartem i Mega Polecam. Ambilight jest zarabiste i dodaje uroku tym telewizorom. :)
0
Gustawo Fring z Breaking Bad :p
7
Zaraz cie zjedza za te odstepy :p
7
Czuc Weekendzik :) la la lalalaa la la lalalaa :)
1
Pierwsza polowe to przemilcze bo to bylo Arcydzielo a w drugiej odpuscili bo bylo juz 4 0.
0
Moglbym tez prosic?
1
Od 8 do 24? Mozna spytac czym sie zajmijesz? :)