0

Poziom Level Hardcore :p

0

Okej dziekuje :)

0

Rgb? A co to?

0

Czym sie rozni Ambilight od Ambilight + hue?

0

Dlaczego? Bo nie jestem za City, czy moze za Pepem?

2

Nagle wszyscy bedziecie za Liverpoolem? Jazda z szejkami i Pepem.

0

Maneeeeeee :) Brawo Liverpoool :)

0

Robertooooo Firminooooo :)

0

Oby :)

1

Jestem calym sercem za ta wypowiedzia.

1

Niech City przegra z 2 mecze i skonczy sie te glupie podniecenie nad tym klubem na LR.

0

Jazda Live.

0

Bo co Guardiola?

1

#WengerOut.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ucho.

1

Tak, za tydzień z Betisem będzie tak samo. Mimo wszystko wolę pozostać w rozgrywkach niż zostać wyeliminowanym.


Tutaj swietna dal riposte :)

0

Mega Paka ;)

0

Masz moze jakis skrot treningu?'Najlepiej nie z twittera :)

0

Nie rozumie.

1

Wicemistzrostwo sie oddala :p

Caly czas na czasie :)

9



Dembele jednak umie sie smiac :))

3

Jakich zawodnikow najbardziej wam brakuje w lidze hiszpanskiej? Nie uwzgledniajac zawodnikow grajacych w Barcie. Mi to chyba Kanoute i Forlana :)

0

Ostatnio kupilem Phillipsa 50 cali z 4k z smartem i Mega Polecam. Ambilight jest zarabiste i dodaje uroku tym telewizorom. :)

0

Gustawo Fring z Breaking Bad :p

7

Zaraz cie zjedza za te odstepy :p

7

Czuc Weekendzik :) la la lalalaa la la lalalaa :)

1

Pierwsza polowe to przemilcze bo to bylo Arcydzielo a w drugiej odpuscili bo bylo juz 4 0.

0

Moglbym tez prosic?

1

Od 8 do 24? Mozna spytac czym sie zajmijesz? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?