6

We wczorajszym meczu bardzo podobalo mi sie zachowanie Miny kiedy ustawial sobie kolegow :) Fajnie to wygladalo jak pokazywal Busiemu j ma sie ustawic :)

26

Polewamy sie szampanem!! :D

3

Ogladam wlasnie powtorke meczu i powiem szczerze ze Ray Hudson i ten drugi gosc sa zarabisci. Kapitalnie oddaja emocje. :)

1

Dlatego jestem spokojny jesli chodzi o Coutinho, Dembele i Mine.

0

No nie Enrique.

0

Dalby ktos linka do reakcji Ernesto?

0

Poda ktos linka aliez?

3

Nie moze byc :pp

0

Wiadomo kiedy bedzie 8 sezon GoT?

33



Hotel?
Trivago!

0

Zaklad ze nie? :)

1

Dziekujemy i wzajemnie :) Smacznego!

0

Podasz dokladnie linka bo zamierzam sie zaopatrzyc w taki glosniczek.

0

Cillesen-Roberto-Pique-Umtiti-Alba-Busi-Rakitic-Iniesta-Paulinho-Suarez-Messi


Tak wyjdziemy. Robcie screeny.

89

Ja zjem 10 i sie tym chwale i dobrze mi z tym :)

2

Oj Walter Walter ty sie tak nie spinaj. Moim zdaniem ten ,,zart" byl wg niesmaczny i glupi. Wedlug MNIE a czy komus innemu sie podoba to juz mnie ie intresuje.

7

ZALOSNE a jestem mega pozytywna osoba i bardzo lubie sie posmiac.

0

Najgorsza jest w piatek, schodzenie w sobote rano. Katorga...

0

MAGIC!

0

Ja za 15 minut wypad do domku :p

0

Oczywiscie ze tak :) Literowka sie wkradla :)

0

Drodzy Cules, jestem w trakcie 3 sezonu Narcos i juz sie zastanawiam za co sie zabrac jak skoncze. Myslalem o Peaky Blinders a co wy myslicie o tym serialku? Dodam tylko ze ogladalme juz BB, GoT, SF, Wikingowie, Skazany na smierc :)

0

Mi tam sie podobal :)

0

Skonczylem drugi sezon.

0

Mialem obawy co do serialu Narcos ale powiem szczerze ze jest Bardzo Dobry. Polecam wszystkim ktorzy sie wahaja tak jak ja sie wahalem.

0

Ma ktos moze filmik z wykonaniem hymnu przez Pink?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Slyszalem ze Genialny ale chcialbym jednak film nie serial :)

0

Polecicie jakis dobry film z Netflix? :)

10

Boisko to kartoflisko a oni wpuszczaja kibicow zeby sobie pokopali.



Kisne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?