MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Chyba byl drasniety. No kur.. wystarczy ze ktos go drasnie i juz faul a jka stzreli gola to pokazuje jaki to on jest nieukiesniony.
5
Czasami mnoe denerwuje ale razem z Pawlowskim oraz Swiecickim sa chyba najlepsi. Podoba mi sie rowniez komentarz Sebastiana Chabiniaka.
8
PS. Sam pewnie oceniasz po kilku miesiacach.
0
Marcinxd.
Genialne to jest :)
2
Messi, Suarez, Dembele, Paco, Coutinho, Iniesta, Paulinho. Ja nadal sie zastanawiam czy kupno Griezmanna to nie bedzie za duzo...
0
Bez spiny odpowiadam: Dzieki za info.
7
Ciezkie jest zycie Bukmachera :ppp
0
Hahaaaa :)
15
2 na 10. Wole dziewczyny. :D
0
Polecicie jakis dobry Horror na Netflixie? Chcialbym sie Mega Bac :) Bez meczy :)
7
Marca: Real Socciedad wlacza sie do walki o podpis Alexisa Sancheza!!! Dzieje sie l!!!
Hahhahaha padlem i leze. :))))
3
Ta koncowka kiedy Owen Wilson gada ze pies nie potzrebuje samochodu i innych luksusow tylko patyk sprawia ze leje mi sie z oczu jak z kranu.
6
Czy tylko ogladajac Marley i Ja po raz 100 zawsze placze tak samo? Ten film jest niesamowity.
1
#SocjopataBukmacherTheBest
1
Poczekaj ten sezon bo od nastepnego LM bedzie w Polsacie i wtedy wybierzesz sobie pakiet Sport.
1
Nie.
3
Potwierdzam twoje potwierdzenie i czekam az ktos potwiedzi moje potwierdzenie odnosnie twojego potwierdzenia :D
7
Zaciesz Suareza wygrywa :)
1
Nie zasluguje? Moim zdaniem zasluguje i to bardzo. Chlop glupieje z wiekem coraz bardziej i pokazuje jaki jest naprawde. Kochalem ogladac jego gre w Bordowo-Granatowych barwach ale teraz jest dlamnie skonczonym dupkiem. Nawet Xavi mowi ze nie tego go uczylismy wiec sorry ale takie mam o nim zdanie.
18
Zarcik? Tak zartowac to sobie moze z Alvesikiem a nie z jakims chlopem z przeciwnej druzyny ktorego nawet pewnie nie zna. Wg mnie zachowal sie jak frajer.
11
[Zobacz link: https://giant.gfycat.com/EarnestIgnorantHartebeest.webm
Mega BUC.
1
Koniecznie trzeba podniesc mu klauzule. Chlop jest fantastyczny.
0
Dalby ktos linka gdzie moge posluchac tego radia od Twaro i Smoko? Cos nie umie znalezc :)
0
Skad bierzecie linki do Ace Stream?
0
Tak chce, mize jest jakis z poprzednich lat. Tak trudno to zrozumiec...
1
Mialby ktos mema z pilkarzamuli Chelsea, raz sie przegrywa raz sje przegrywa? Szukalem ale cos nieumie znalezc. Potrzebuje na jutro do pracy poniewaz jeden ziomek jest fanem czelsi.
0
Przeszedl juz.
0
Okej. Czy te najpopularniejsze seriale typu SF, BB, Dom z papieru, Narcos czy Wikingowie sa z lektorem?
Czy jak podczas miesiaca probnego klikne rezygnuje z czlonkowstwa to nie bedzie mi naliczac pozniej oplat czy cos jeszcze musze zrobic?
0
Zalozylem konto na Netfilix i mualbym pare pytan do posiadaczy :)
1.Czy mozna zmienic jezyk menu na polski?
2. Czy duzo jest filmow i seriali z polskim lektorem?
3. Jak oni pobieraja kase po miesiacu? Ja musze im przelac jak np za abonament C+?
4. Ciezko jest zrezygnowac z tego serwisu?