0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Chyba byl drasniety. No kur.. wystarczy ze ktos go drasnie i juz faul a jka stzreli gola to pokazuje jaki to on jest nieukiesniony.

5

Czasami mnoe denerwuje ale razem z Pawlowskim oraz Swiecickim sa chyba najlepsi. Podoba mi sie rowniez komentarz Sebastiana Chabiniaka.

8

PS. Sam pewnie oceniasz po kilku miesiacach.

0

Marcinxd.

Genialne to jest :)

2

Messi, Suarez, Dembele, Paco, Coutinho, Iniesta, Paulinho. Ja nadal sie zastanawiam czy kupno Griezmanna to nie bedzie za duzo...

0

Bez spiny odpowiadam: Dzieki za info.

7

Ciezkie jest zycie Bukmachera :ppp

0

Hahaaaa :)

15

2 na 10. Wole dziewczyny. :D

0

Polecicie jakis dobry Horror na Netflixie? Chcialbym sie Mega Bac :) Bez meczy :)

7

Marca: Real Socciedad wlacza sie do walki o podpis Alexisa Sancheza!!! Dzieje sie l!!!



Hahhahaha padlem i leze. :))))

3

Ta koncowka kiedy Owen Wilson gada ze pies nie potzrebuje samochodu i innych luksusow tylko patyk sprawia ze leje mi sie z oczu jak z kranu.

6

Czy tylko ogladajac Marley i Ja po raz 100 zawsze placze tak samo? Ten film jest niesamowity.

1

#SocjopataBukmacherTheBest

1

Poczekaj ten sezon bo od nastepnego LM bedzie w Polsacie i wtedy wybierzesz sobie pakiet Sport.

1

Nie.

3

Potwierdzam twoje potwierdzenie i czekam az ktos potwiedzi moje potwierdzenie odnosnie twojego potwierdzenia :D

7

Zaciesz Suareza wygrywa :)

1

Nie zasluguje? Moim zdaniem zasluguje i to bardzo. Chlop glupieje z wiekem coraz bardziej i pokazuje jaki jest naprawde. Kochalem ogladac jego gre w Bordowo-Granatowych barwach ale teraz jest dlamnie skonczonym dupkiem. Nawet Xavi mowi ze nie tego go uczylismy wiec sorry ale takie mam o nim zdanie.

18

Zarcik? Tak zartowac to sobie moze z Alvesikiem a nie z jakims chlopem z przeciwnej druzyny ktorego nawet pewnie nie zna. Wg mnie zachowal sie jak frajer.

11

1

Koniecznie trzeba podniesc mu klauzule. Chlop jest fantastyczny.

0

Dalby ktos linka gdzie moge posluchac tego radia od Twaro i Smoko? Cos nie umie znalezc :)

0

Skad bierzecie linki do Ace Stream?

0

Tak chce, mize jest jakis z poprzednich lat. Tak trudno to zrozumiec...

1

Mialby ktos mema z pilkarzamuli Chelsea, raz sie przegrywa raz sje przegrywa? Szukalem ale cos nieumie znalezc. Potrzebuje na jutro do pracy poniewaz jeden ziomek jest fanem czelsi.

0

Przeszedl juz.

0

Okej. Czy te najpopularniejsze seriale typu SF, BB, Dom z papieru, Narcos czy Wikingowie sa z lektorem?

Czy jak podczas miesiaca probnego klikne rezygnuje z czlonkowstwa to nie bedzie mi naliczac pozniej oplat czy cos jeszcze musze zrobic?

0

Zalozylem konto na Netfilix i mualbym pare pytan do posiadaczy :)

1.Czy mozna zmienic jezyk menu na polski?
2. Czy duzo jest filmow i seriali z polskim lektorem?
3. Jak oni pobieraja kase po miesiacu? Ja musze im przelac jak np za abonament C+?
4. Ciezko jest zrezygnowac z tego serwisu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?