0

Zrobilem sobie az screena :pp hhahah

1

Ja sobie moge dac ze jestem z rocznika 70'i co to zmieni? Ten jego tekst byl na poziomie Gimnazjum wiec za takiego go wzialem...

0

Bo? A tak wg to jestem w pracy na nocce. Ty idz spac bo cie Pani z matematyki wezmie jutro do odpwiedzi.

1

Ja nocke mam w pracy. Nic sie nie dzieje, nudy straszne wiec sobie Rambelkuje a co mi tam :)

0

Jak myslicie kto spadnie z LaLiga i Premiership?
Moi faworyci z LaLiga to: Las Palmas, Alaves i Malaga a z Premiership: Swansea(oby nie), Wes Brom i Brighton.


A co wy myslicie?

1

Odejdz juz wacpan od stolu bo pozno.

4

Duke Nuken :p.

0

Jak myslicie oplaca sie wykupic Netflix? 40 zl za pare filmow i seriali to troche duzo sie wydaje. Co myslicie?

0

Iniesta nie jest kontuzowany tylko ma przeciazony miesien.

1

Sosnowiec to bynajmniej Nie :ppp

0

Jest Najlepszy w Histori. Zaluzenie :pp

#Dystans

2

Mi sie najbatdziej podobalo : Czy jeszcze kiedy kolwiek zagram na skrzypcach :)

3

Jakby byl Pogba to moze Cou niebylby potrzebny.

0

Jaka Monika?

0

Czy mozna po miesciacu bezplatnym zrezygnowac z Netflixa? Jak to zrobic?

4

Dzisiaj na nocke do roboty :(((( Jak zyc?

2

Zaza.

0

Suarez gra dobrze od paru meczy. Nie zazluguje moim zdaniem.

0

Szczerze to nie rozumiem tego podsmiewania sie z Kryszczianu. Chlop malo strzela to fakt ale wy wszyscy nie bierzecie pod uwage ze to skrzydlowy i na dodatek ma niewyleczona kontuzje kolana.


Dystans mile widziany :p

0

Serio? Chyba tylko za ten mecz z Sevilla. Szkoda gadac.

0

Spokojnie Valverde to ogarnie :)

9

No i qwerty97 wylapal banika. Brawo redakcjo. Wlasnie za takie komentarze powinny byc bany wtedy ta strona bylaby jeszcze lepsza.

40

Nie pasuje bo?

2

Tyle czekalem na Dembele a tu znowu kontuzja...

5

O jest ten co pisal wczoraj ValverdeOut, wyjdz chlopie bo szkoda mi ciebie.

5

Brawo Liverpool.

2

Jakies foto? :) Nie przepadam za Ranczem :)

1

Polecice jakis dobry film? Gatunek obojetny.

0

Wrozbita Maciej sie znalazl.

2

Gomes wychodzi na 2. Mam zawal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?