MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zrobilem sobie az screena :pp hhahah
1
Ja sobie moge dac ze jestem z rocznika 70'i co to zmieni? Ten jego tekst byl na poziomie Gimnazjum wiec za takiego go wzialem...
0
Bo? A tak wg to jestem w pracy na nocce. Ty idz spac bo cie Pani z matematyki wezmie jutro do odpwiedzi.
1
Ja nocke mam w pracy. Nic sie nie dzieje, nudy straszne wiec sobie Rambelkuje a co mi tam :)
0
Jak myslicie kto spadnie z LaLiga i Premiership?
Moi faworyci z LaLiga to: Las Palmas, Alaves i Malaga a z Premiership: Swansea(oby nie), Wes Brom i Brighton.
A co wy myslicie?
1
Odejdz juz wacpan od stolu bo pozno.
4
Duke Nuken :p.
0
Jak myslicie oplaca sie wykupic Netflix? 40 zl za pare filmow i seriali to troche duzo sie wydaje. Co myslicie?
0
Iniesta nie jest kontuzowany tylko ma przeciazony miesien.
1
Sosnowiec to bynajmniej Nie :ppp
0
Jest Najlepszy w Histori. Zaluzenie :pp
#Dystans
2
Mi sie najbatdziej podobalo : Czy jeszcze kiedy kolwiek zagram na skrzypcach :)
3
Jakby byl Pogba to moze Cou niebylby potrzebny.
0
Jaka Monika?
0
Czy mozna po miesciacu bezplatnym zrezygnowac z Netflixa? Jak to zrobic?
4
Dzisiaj na nocke do roboty :(((( Jak zyc?
2
Zaza.
0
Suarez gra dobrze od paru meczy. Nie zazluguje moim zdaniem.
0
Szczerze to nie rozumiem tego podsmiewania sie z Kryszczianu. Chlop malo strzela to fakt ale wy wszyscy nie bierzecie pod uwage ze to skrzydlowy i na dodatek ma niewyleczona kontuzje kolana.
Dystans mile widziany :p
0
Serio? Chyba tylko za ten mecz z Sevilla. Szkoda gadac.
0
Spokojnie Valverde to ogarnie :)
9
No i qwerty97 wylapal banika. Brawo redakcjo. Wlasnie za takie komentarze powinny byc bany wtedy ta strona bylaby jeszcze lepsza.
40
Nie pasuje bo?
2
Tyle czekalem na Dembele a tu znowu kontuzja...
5
O jest ten co pisal wczoraj ValverdeOut, wyjdz chlopie bo szkoda mi ciebie.
5
Brawo Liverpool.
2
Jakies foto? :) Nie przepadam za Ranczem :)
1
Polecice jakis dobry film? Gatunek obojetny.
0
Wrozbita Maciej sie znalazl.
2
Gomes wychodzi na 2. Mam zawal...