MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Stones :ppp
0
Malo smieszny, uswiadomij sobie to...
0
K..... mecz chlopie to dla ciebie film? Co za gosc...
10
Glik? Ciekawe za co? :D
3
Prosze :)
0
A umnie znowu leje... :p
12
Dopiero teraz widzialem to zachowaie Fabregasa i Alexisa. Cos pieknego, az serducho sie raduje :)
13
Jose Arnaiz to moim zdaniem najwieksza perelka Barcelony B, wieksza niz Alena. Trzeba jak najszybciej pozbyc sie Deulofeu i Ardy i wlaczyc go do pierwszej druzyny zanim podkupi nam go Arsenal. Zwlaszcza ze on ma juz 22 lata.
4
On wlasnie jest kibicem Barcy z tego co mi wiadomo.
0
A co tam sie stalo?
2
Dacie jakiegos linka do zachowania Cesca?
0
Podobno Messi chce Dele Alliego w Barcelonie :) Jaja jak berety, teraz cos posza o Thiago, czekam na Maczynskiego :)
0
O co chodzi z dzieckiem Davida Silvy?
47
Czytam jakies komentarze na facebooku odnosnie transferu Coutinho do Barcy i natrafilem na taka perelke:
,,Jesli Coutinho woli tonacy statek w Kataloni niz bardzo dobry projekt w Liverpoolu to droga wolna" :pp
7
Co w tym zlego ze wkleja takie cos?'
0
Masz moze oklake MD?
13
"Daily Mail": Leo Messi chce aby władze Barcelony kupiły Dele Alliego!
Hahha taka odskocznia od Coutinho :p
1
Na mecz z udzialem Dembele :)
0
Tylko ze to nie C+ decyduje jaki mecz puszczaja.
13
Za bardzo ofensywny sklad.
0
Szkoda ze nie miliard.
0
7 po Turanie albo 14 po Mascherano :)
0
Wlasnie niewiem czemu takie mam odczucia :) Mam jeszcze jedno pytanko, czy do takiego telewizora warto kupic Ps4 Pro? Czytalem ze lepsza jakosc mozna dostrzec dopiero na Tv 55 cali. Jak myslisz?
0
Okej dziekuje ci bardzo :) Najbardziej to ja sie boje ze po zakupie telewizora nie bedzie mi nanim dziala PS4 :)
0
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-ue43mu6172.bhtml
https://m.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-43pus6262-12.bhtml
Co myslisz?
0
Tez wlasnie sie sklaniam do Samsunga, jest o 200 drozszy ale w porownaniu do Phillipsa ma bluetouth, sterowanie glosem oraz 4 rdzenie a nie 2.
0
Oba sa w 4k UHD Hdr, wifi, bluetouh(tylko w Samsungu)'
Ktory bys wybral?
2
Drodzy koledzy mam zamiar kupic telewizor 43 cale. Mam do wyboru Phillips 2 rdzeniowy oraz Samsung 4 rdzeniowy. Moje pytanie brzmi ktory wybrac bo z tego co slyszalem Phillips jest lepsza marka ale te 4 rdzenie Samsunga nie daja mi spokoju. A co wy myslicie?
11
Nie moge sie doczekac Dembele. Po prostu micha mi sie cieszy jak widze jego gre :)
2
Nie.