MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czekam na niego !!! :)
0
ahahahhaha Lukaku :)
0
jeeest 1:1 :_)
6
Najlepszy klasyk mail miejsce w poprzednim sezonie jak Messi pokazal Krysi kto jest lepszym pikjarzem.
1
Ten Pizarro jest bardzo dobrym grajkiem, noe zdziweie sie jak za niedligo jakies Juve czy Totki go wyciagna.k
1
Weigl :)
22
Goli z Bayernem na pustaka i ze spalonego? Pamietamy az za dobrze...
Pamietamy tez ostatni ligowy Klasyk w ktorym Cerka pokazala jedynie jaki jest piekny a Messi go zniszczyl...
0
Ja wolne dopiero od 6 ale juz sie ciesze :)
1
Mam tak samo, pamietasz jak kiedys po golu przytulal Balea jednoczesnie patrzac w kamery czy aby napewnio sie to nagralo? Zalosny gosc...
2
Stranger ma bardzo dobry klimat i w mojej opini moze nie dorownuje GoT czy BB ale jest bardzo dobry.
0
Ronaldo.
18
Losowanie par Ligi Mistrzow odbedzie sie w Poniedzialek o godz 12 w Szwajcarskim Nyonie.
Tak jakby kto pytal :)
8
Breaking Bad :) Stranger Things :)
0
Jakby Puyol byl mlodszy to spokojnie Big Sam moglby byc wtedy liderem :)
0
Mnie zastanawia fakt kto bylby liderem w obronie :)
5
Eriksen jest stworzony do gry na wyspach.
3
Hahahahhahahaha
1
Ja tam najbardziel lubie jego Galway Girl :)
Dlaczego z gory zakladasz ze ktos moze go nie lubic? Czegos niewiem o Ed Sheranie? :)
3
W styczniu ma oglosic decyzje ale dziennikarz Bein sports siedzi mu w glowie i juz teraz wie gdzie trafi.
0
This love, this game. :)
1
Mathieu strzela bramke i mysli GOOOL a potem - Oh wait? :)
10
Socjopata ci pierdyknie taki kuponik ze z torbami pojdziesz :P
2
Za takie informacje dostales ZP?
0
Tadziu nie smieszkuj... :D
1
Ja rozumiem ze w Argentynie gra najlepszy poilkarz w histori ale w mojej opini wieksze szanse na zloto ma Francja czy Hiszpania.
26
Komentarz usunięty
0
No kur a 2 pol roku?
0
Bedzie mogl zagrac z Villarealem.
0
Drodzy Ramblowicze wczoraj skonczylem Stranger Things i nieiwem za co sie teraz zabrac, policie jakis dobry serialik? Ogladalem juz Skazany na smierc, GoT, Breaking Bad i Narcos :)
16
Wole Bulki.