0

Ale 2 byla po ich stronie :p :p

1

Chyba Valencia 2:0.

1

1:0 VCF!!!!!!!!!!!!!

2

Ciekawe czy dzisiaj nasz zaprzyjazniony klubik urwie pkt Valenci :)

5

De Ligt za 45 milionow? O 15 za duzo moim zdaniem. Byl do wziecia Davinson Sanchez za taka kase ktory byl pewniakiem a De Ligt to kot w worku.

0

Krol hahahhaha.

32

Ja bym nie ryzykowal urazu :D

0

Teraz trzeba sie modlic zeby Verma przypadkiem do soboty kontuzji nie zlapal :)

0

Wszystko ladnie pieknie tylko ten Pique. Co on wyprawia to ja nieiwiem.

0

Gran Derbi bedzie na MiniEstadi :) Hahahhaha co to oni nie wymysla jeszcze zeby tylko madryt odrobil strate.

30

I tym sie różnimy.

49

Pokonac Leganes i wpierdziel dla realu na Metropolitano i weekend marzenie :)

0

15 zloty.

0

Ja mam.

4

Rakitic umie sie znalezc w polu karnym i ma dobre uderzenie zza 16 :D

0

Grizi jest zajefajnym graczem j za 100 melonow bralbym w ciemno :D

0

Na Napad.

2

A moze sie ciesze sie ze szczescia Szwedów?

1

Apel do Redakcji: Artykuł pwoinien brzmiec, Można dostac ,,oklep'' od każdego tym bardziej od Barcelony :D

1

Oczywiscie ze zasluguje i takim go darzę. Nie musze go lubić zeby miec doniego szacunek.

0

Bo go NIE LUBIE.

1

Łzy Buffona :) Miod dla moich oczu :)

0

Jak kupia Cou to o Antku mozna zapomniec.

0

Cos mi mowi ze po sezonie Cavani odejdzie do Wloch a jego miejsce w atqku PSG zajmie Griezmann. :)

0

Kwestia godzin bylo ogloszenie ,,Transfer Coutinho kwestia godzin,,

15

Tak sobie teraz mysle ze kiedys te wszystkie Disney ChanellCN czy Jetix (obecnie Disney XD) byly miliom razy lepsze niz to co teraz tam sie dzieje. Ogladam z 5 letnim bratankiem i normalnie same takie glupoty leca ze glowa mala. Jedynie Fineasz i Ferb sie utrzymalo. Kiedys pamietam jak sie ogladalo Galaktic Football, Iggy Arbacule, Spiderman, Niema to jak hotel czy inne H2o ( wiem ze to bardziej dla dziewczynek bylo ale jak siostry zajely TV to tzreba bylo ogladac :p) Teraz to bylo co nakreca i odrazu do telewizji. Ahh szkoda ze te czasy tak szybko minely ;(

2

Dzieki za pomoc.

0



Wie ktos moze jaki model czapki ma Messi? :D Bardzo mi sie podoba i chcialbym sobie taka kupic

1



Polecam bardzo goraco obejrzec filmik z Tourne z przed sezonu :)

0

Martens jest tak samo Piekna jak Dobra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?