MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktos czy jest juz Dunkierka do obejrzenia na internecie?
0
Big Sam wydaje sie Mega spoko gosciem a jego gracja na boisku jest fenomenalna.
0
Wtf???
0
Hehee :)
1
Witam to nie olx.
Dziekuje.
26
Wymienic Gomesa na Dybale i bede zadowolony.
0
Hahhaahabhahahahhahahhahhahahahha
0
Nie moge sie doczekac premiery God of War :) Ktos jeszcze czeka na premiere?
0
Okej dziekoweczka :)
0
A ile mniej wiecej zajmuje Fifa 18?
0
Mam jeszcze pyatnko odnoscie pojemnosci, czy warto wydac wiecej na 1TB czy 500 Gb zdecydowanie starczy?
0
Chce kupic tylko PS4 ale nie wiem czy Slim czy Pro? Ktory jest lepszy?
0
Ramblowicze planuje zakupic PS4, mam pytanko jakiego najlepiej kupic do grania na telewizorze 4K?
0
http://www.fangol.pl/view/228316/van-dijk-wzmocni-wkrotce
5
"Najlepszy piłkarz z jakim grałem? Dennis Bergkamp, ponieważ o nim bez wątpienia mogę powiedzieć, że jest człowiekiem. W przypadku Messiego zastanawiam się, czy on pochodzi z naszej planety"~ Thierry Henry.
0
Drodzy Ramblowiczwle poszukuje telewizora w 4K. Gdzies okolo 45 cali i nieiwem ktory model bylby najbardziej optymalny. Nie bede ukrywal ze planuje zakup TV pod PS4. Poradzil by ktos w jakie sa najlepsze rozdzielczosc itp?
2
Załosne :(
1
Zawal serca u 90% Ramblowiczow :P
0
Ewidentnie jest dosc skomplikowany a zarazem dosyc duzy i trudny problem ;p
19
Nawet nie wiesz jak mnie cieszy ze wlasnie Chile nie a ansowalo :) Tylko Sancheza mi szkoda :)
1
Do kiedy Eleven ma wykupiona LaLige? Jak myslicie utzrymaja ta lige w swoim pakiecie?
2
Ludzie widza biale swiatlo po smierci?
1
Co powiecie whisky Jack Daniels? Warta swojej ceny czy sa inne warte kupienia?
2
Nie porownuj nas do tych ......
0
Tu trezba wygrac glosowanie o mecz pierwszej 11.
0
Oni dali rade? My tez damy!!!
0
Chelsea prowadzi. Dawac jeszcze!!!
0
Remis!!!!!
0
Hala dzieciaki dali rade a y nie damy? Dawac !!!
8
Jak nie teraz to juz sie nie uda, DAWAC NA PELNEJ!!