MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzisiaj chce widziec jakies konktetne Fichado bo jak nie to chyba bedzie ''Helena mam Zawal!!!,,
7
Jak dlamnie niczym sie nie roznia. Takie same drewna.
1
Lemar!!!! Jak przyjdzie Maria to jebne smiechem I pojade w bieszczady.
1
Wg "Daily Mail", to Barcelona wstrzymała odejście Andre Gomesa. Portugalczyk miał odejść na wypożyczenie do Tottenhamu, ale ponieważ Barca nie ma opcji rezerwowej dla Philippe Coutinho, postanowiła nie wypuszczać z klubu Gomesa.
Jak dla mnie jest juz po Coutinho :(
28
De Gea, oh wait :p
1
Pc takze jest?
1
To bedzie bardzo dobre okienko jak przyjdzie Cou.
1
Najpierw Coutinho Fichado!!!, potem Polska 3 pkt I rozpoczynamy weekend ☺
0
Inigo , Seri I Coutinho.
0
Takim skrzydlowym jak Coutinho. Spokojnie dalby rade w srodku na pozycji Iniesty zreszta tam gral w Reprze.
0
No w srodku na pozycji Iniesty.
0
Ja sie zastanawiam dlaczego Barca nie sypnie 70-80mln za tego Lemara? Swietny pilkarz ktory pasowalby do Barcy idelanie.
12
Dembuś jak ja sie ciesze ze przeszedłeś do Barcy :) Ostatni raz sie tak cieszylem ransferu Gome... yyy Suareza :)
6
"beIN Sports": Philippe Coutinho zostanie piłkarzem FC Barcelony!
Pewnie bylo ale co tam :P
4
W Liverpoolu beda mieli naszybszy atak na swiecie :-)
10
Leci mi po nogawce :p huraaa
1
Jak moj papoer toaletowy.
5
No tak a po setce Benzemy po prostu sie potknal ;D
0
Na takie info czekalem przed snem a nie jakies Di Marie :-)
5
Nie, nadal czekamy :-)
1
Zgadazam sie w 100%!!!
2
Wez pod uwage ze zamiast Seriego mkze grac Roberto a zamiast Iniesty kto? Gomes? Paulinho?
19
Oby nie kosztem Coutinho!
0
Ja bym mu dal 11 badz 17 ale obie zajete. Ciekawe jaki by wzial bo wezystko fajne juz zajete.
1
Benzema po meczu: No kur... w pilke trafialem :p
5
Teraz tylko czekac na podsumowanie I mozna isc spac w swietnym humorze :-)
7
Okej, idz mu to powiedz.
0
Usmieszek Sancheza wygral :P
4
Liverpool ma w ataku 3 sprinterow a Wenger swojego najszybszego obronce ustawia na skrzydle :D
Fuck logic!
32
Nie poddawaj sie walcz...