1

Nie dyziaj.

1

No to Fajnie co mozna wiecej napisac.

3

Wszyscy pisali ze Dembele polecial do Francji a on wychodzi w podstawie w meczu Tottenham vs Chelsea :(

Taki maly zarcik :-)

3

Ja tam czasem lubilem ogladac Barcelone w niedziele przy obiadku :-)

0

No jak dlamnie zle by nie bylo.

3

A idz pan w chu.... z tymi teansferami!!!

14

4. Arsenal.

0

Przyjmuje, rob screena i ja tez zrobie.

0

W sensie skoncze z pilka.

2

Podobno Barca chce kupic Di Marie, ja na serio go kupia to chyba skoncze z tym na amen. Paulinho juz jakas przezylem ale tego szczura nie zniose. P$G pozbywa sie szrotu a Barca bierze pod uwage takich leszczy. Szkoda gadac.

25

Pozdro od ,,znafcy" z PESA.

3

Kwesta... a zreszta sam wiesz czego :p

0

Ja zapoerdizlam caly miesiac zeby sobie pozwolic na Eleven a ktos kto ma wyjechane bedzie mial to samo co ja. Moze innych nie stac? A co mnie to ma obchodzic ze tak zapytam? Niepoto wstaje z rana i pracuje zeby sobie na to pozwolic. Mogli dac np jakies kody na strone internetowa a nie zaraz odblowkowac. Duzy minus ma umnie Eleven. Pozdrawiam

2

Odejdzie gdzie indziej, niedaj Boze do realu.

0

Jakby on mial 25-26 lat to ja tez bym sie cieszyl ale placenie 40 mln za prawie 30 latka to jest nieporozumienie, niemniej jednak zycze mu jak najlepiej, podoba mi sie jego technika, widac ze drewnem raczej niejest.

0

Moim zdaniem oni wiedza ze o Coutinho bedzie trudno wiec znowu pojawiaja sie plotki o Serim.

5

To juz lepiej niech przyjdzie Coutinho na skrzydlo a Seri do srodka. Draxler to nie ten poziom moim zdaniem.

0

W jakim miescie dokladnie byl zamach.?

7

A miesiac czy dwa temu Hiszpanie wychodzili na ulice i apelowali o przyjmowanie uchodzcow. Szkoda strzepic na to wszystko co sie wyrabia... Taki piekny i spokojny kraj milei, teraz juz co chwila beda zamachy i wjak Hiszpani bo na jednym napewno sie nie skonczy :(

1

Komentarz usunięty

0

Dalby ktos linka.do transmisji na YouTube? Wiem ze ostanio byla.

4

Skoro to zawodnik Barcy to chyba mogl. Gorzej jakby wpuscil np Rooneya bo to niejest zawodnik Barcy.

0

Bo Zzielenial na mysl ze ma grac.

0

Przed rozpoczeciem sezonu ty juz wiesz co czeka Semedo? Kto wygra Lige mistrzow w takim razie skoro ty wiesz takie rzeczy?

2

Gdyby za Rakiete byl Coutinho a za Gomesa Roberto a na jego dzisiejszej pozycji Semedo bylby Mega skald

0

A moim zaniem zagramy z Gomesem na lewym skrzydle.

5

Gomes, a mialem ogladac :p Do boju!!!

2

Dokladnie, sam to sprawdzalem tam cos moze powiedxieli o El Classic ale meczu tam na bank nie bedzie bo i ostatnio tez nie bylo.

0

Dokladnie to samo chyba zrobie bo rece opadaja :(

0

Mam takie samo zdanie. Taka jest smutna prawda. Ja osobiscie bedac na Camp Nou bym klaskal dla Paulinho poniewaz gwizdy napewno by mu nie pomogly.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?