MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
47
Laczny czas tych wszytskich pilkarzy spedzony na murawie w finale to az 1 minuta :p
0
Ja tez nie moglem ale nie zaluje ze zaczalem :-)
0
Poczytaj dokladnie o co maibyc zaklad o flache, nie napisalem ze nie odejda, bo jeden z nich napewno przyjdzie :-)
1
Dobrze ze juz jestes z nami bo bez ciebie jakos tak pusto :-) :-)
4
Barca kontaktowała sie z otoczeniem Dele Alliego w sprawie potencjalnego transferu do Barcelony. Sky
Buahaa ide spac :-) Sorki za tego newsa ale niemoglem sie z wami niepodzieic :p
0
Fisiu, pare postow nizej juz to wrzucilem, nie zasmiecajmy :-)
1
Kiedy robi sie ciekawie, ja lubie to sie bawie :-) :-) :p
14
O flache ze nie zobaczysz?
0
Oczywoscie ze dobry ale nie za blisko 50 milionow Euro.
1
Everton kupije Sigurdssona za 45 milionow funtow !!! Co sie dzieje z pilka nozna, wychodzi na to ze transfer Paulinho to dobry deal. :p
1
Bylem w trakcie edytacji i chciałem sie poprawic, na prosbe jednego z Ramblowiczow.
4
Dlaczego moj komentarz o Grze o Tron został usuniety? Redakcjo na serio? Nierobmy tutaj jakis jaj. Nikogo nie obrazilem a regulaminu tez w inny sposob nie zlamalem.
edit. Przepraszam Spoilerowanie nie było moim celem, chciałem sie tylko podzielic wrazeniami ale sie zagalopowałem, Pozdrawiam :)
0
Pranie mi wyschło, Dziekowka :P
0
Wie ktos czy jest juz PES 2018 demo na PC?
0
Chcieli miec zero Gomesow a beda mieli dwoch :D Smutne ale prawdziwe :(
0
Pewnie zlamal regulamin :p
0
Jakies takie mam przeczucie :-)
1
Czuje ze jutro a najlozniej w srode bedzie oficjalka z Dembele :-)
0
Czy kapitan grzmot moze sie odwiolac od dzecyzji o zawieszeniu go?
0
Ostatni punkt moze nie pyknac :p
0
Dani Alvis :p.
14
I tak chu.. z tego bedzie :(
0
Sam chciales. :p
1
Kasztelan albo Carlsberg :-)
3
Niech najpierw strzeli, potem bedziemy sie martwic :P
0
Na bank obie strzela, ja sklaniam sie ku 2;1 dla naszych.
1
To nie czateria :P
0
Plotki, ploteczki :P
0
To juz swoaja droga :P