MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to sie robi?
2
Ciekawe na co sie chlopaki skusili :P
4
Ja nie moge.
Ps. Niemam xboxa.
0
Juve pewnie zagra w 10 bo Higuain nie trafi na boisko.
7
Olaboga Barcelone skomrntuje Piotrek Laboga :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Niech sie obroca o 360'stopni :p
Chyba 180 jak juz.
1
Kapitalna fotka.
5
Suarez przy golu Pique jakas przewrotke probowal ☺ Gosc jest niemozliwy
2
hahaha wyjdz.
0
Czy ja gdzies napiasalem ze nie zasluzył? Odnioslem sie do bandytyzmu.
1
Nie na niby.
0
Tty chory jestes!!!!!!! Przypdkowe starcie, Mane caly czas byl zainteresowany pilka a nie znokautowaniem Edersona.
0
Strata 2 punktow!
0
W Pepe.
0
Dzieki za info. :p
0
Dryblowal na trybunach? Dziwne...
1
Jak tak mialem po Breaking Bad ☺ Dasz rade.
4
Zatanczyl jak ja na studniówce :P
4
"Od zawsze chciałem grać w piłkę obiema nogami. Nie tylko jedną, bo to cię ogranicza"~ Ousmane Dembele.
5
Jakby mi zrobili taki prezent to bym sie zalal lzami, cos pieknego. Ahh az mi sie humor poprawil przed snem. ☺
37
To ze jestesmy na 5 miejscu w rankingu nie znaczy ze jestesmy 5 druzyna swiata...
0
BartomeuOut#
Plakac sie chce I jakis mi tak dziwnie :( Jeszcze podobno nikogo nie kupili bo ceny byly za wysokie, oni chyba mysla ze zima czy nastepnego lata beda mniejsze :( Ide spac moze jutro bedzie lepiej :( Tak sobie mysle, przeciez Barce nosze w sercu I niemoge tak o przestac jej ogladac ale jak bede skazany na ogladanie Gomesa kreujacego akcje Barcelony to mam lzy w oczach :(
Dobranoc cules, trzymcie sie.
0
A oni mysla ze za rok ceny beda juz okej?
0
Robert mowil ze maja czas, na zrobienie topowych transferow.
0
Transfer Coutinho kwestia godzin. Kurrrr ale nas wydy.....! To sa zarty jakies, mieli czas sprowadzic Paulinho zamiast sprowadzic kogos konkretnego majac taka KASE. To sa normalnie jaja : Bartek I reszta bandy: Wypie.....!
0
4G LTE.
1
Daj mu, daj mu, Daj Muuu!! Za pozno troche mu dal ☺
0
Dawac tego Lemara!☺
0
No a co maja pisac jak juz po ptokach ,:(