2

Komentarz usunięty

8

Wlasnie jestem w polowie 3 sezony GoT i co tu sie odpier to jest jakas miazga.

2

8

Siala baba mak niewiedziala jak, Krysia wiedzial, nie powoedzial a to bylo tak. Raz przewrotka raz na pusta strzelam sobie dzisis predziutko a jak dzisiaj jest niedziela to karnego sobie strzela ;ppp


Sucho mi :)

0

Do przodu Valencia!!!

0

Roman, Zbyniu i Suselek ;p

7

Oglada ktos z was Zlomowisko.pl ? Genialne to jest :)

0

No kurr daj mi do pustej!!!

10

Ried pokazuje do LLorente, ja ciebie gdzies znajde :P

Jak tu nie kochac Twarowskiego? :)

2

Masz racje po co ryzykowac banem ale ja czytam takie pierdoly to glowa boli.

7

Oni za gre w pilke maja dostawac kij wie jakie emerytury a moi dziadkowie za to ze zapiepszali w polu od rana do wieczora naja dostawac jakies ochlapy? Co oni kurka lepsi sa? Jest ustawa i maja sie dostosowac wszyscy a nie kurka wybrancy.

Przepraszam za przecinki ale inaczej nie moglem tego napisac.

Edit. Przecinki usuniete. ( chwilowe zdenerwoanie)

2

Semedo jest kurr KOTEM ze glowa mala.

14


Gdzie mamusia jedzie?
Na cmentarz synku na cmentarz.
A kto rower przyprowadzi :P

0

Kobra popyla na flecie :p

0

Visca el Barca a real niech idzie precz :p sialalalala

7

Griezmann cos pyknal? :p.

0

Gdzie mozna obejrzec Gre o Tron? Fill niestety padlo.

2

Bez sens totalny, najlepiej sie pozbyc starego I bawic znowu mlodym. Nie wiedziales ze psy tez maja uczucia I ten starszy owczarek bedzie zazdrosny? Ja mam labka I jak daje jesc mojej papudze to odrazu zaczyna sie dziwnie zachowywac bo po prostu chce byc tym pierwszym I najwazniejszym.

32

To po ch go kupiles?

15

Wlasnie obejrzalem powtorke wczorajszeo meczu I chcialem zwrocic uwage na kilka kwesti. Gra nogami Ter Stegena jest niepraedopodobna, lewa czy prawa noga dla niego strach nie istnieje. Pique musi sie ogarnac bo strasznie irytuje. Masche to wariat, wklada glowe tam gdzie inni boja sie nogi wdadzac. Semedo to jaram sie jak Big Samem. Paulinho ma Mega ciag na bramke. Beda z niego ludzie. Iniesta pokazuje to za co go pokochalem( jego gre rzecz jasna). Deulofeu jest bardzo ambitny I waleczny I narazie nic pozatym(procz paru wyjatkow) Denis musi dostawac jak najwiecej minut bo ma duzy potencjal. Messi to Messi, tyle powinno wystarczyc. Bardzo sie obawialem o zespol po meczach z realem ale poki co graja swietnie. Moze zabrzmi to dziwnie ale obecna gra Barcy podoba mi sie bardziej niz ta z Neymarem w skladzie. Nie mam na mysli tych popisow w jego wykonaniu ale to w jaki sposob ignorowal zespol. Podawal tylko do Messieo czy Suareza a innych nie dostrzegal.
Tyle mojego wywodu :)
Milego dnia, lece spac bo po nocce jestem, trzymta sie Cules :)

0

Ktos wie kiedy powtorka Barcy na Eleven? Cos mi internet szwankuje I tylko na LR siedze ".

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Tak sobie z nudow ogladam Juventus I wg mnie na ten moment Higuain=Suarez. Oboje maja fatalna dyspozycje.

2

Rudy Juninho :p

0

GOMES !!!!!!!!!!!!!!

0

Obejrzymy, ocenimy :p

0

Mialby ktos skrot z wczorajszego meczu z polskim komentarem?

2

Robert Bartek I rreszta zarzadu sa u mnie skonczeni ale za transfer Semedo jestem im MEGA WDZIECZNY. Gosc jest NIESAMOWITY.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?