MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie? -
0
Niektorzy z nas maja CP wiec jak mamy wykupic LM? Nie pisz ze przejsc do Nc+
10
Dawac kurrrrr WSZYSCY!!!
0
Glosujmy, przeciez niechcemy sie meczyc ze stremami? Glosujmyyy!
0
Glosujmy wszyscy!!!
0
Panowie i Panie glosowac bo przegrywamy
0
Mbappe- szary robak :p
0
Da sie glsowac kilkukrotnie?
1
Glosowac!!!
0
Jak uzyc trybu incognito?
0
Glosowac na Barce!!!!!!
9
Jade na Kebsa bo glodny jestem.
0
Wlasnie sie dowiedzialem ze Jon Snow i Ygritte sa para w normalnym zyciu i sa zareczeni :)
Ciesze sie bo mocno im kibiciwalem w serialu :)
0
Maja Polast, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i do tego Super Polsat.
Dadza rade :)
2
Ogladam jakis kabaret na Polsacie a tam tekst:
Michałęk ty masz byc taki dobry jak Najman czy tam ten Nejmar :)
Padłem :)
0
Tego z Montegegro nie slyszalem hahaha
4
Henry gral z 14.
11
Zero przyjemnosci z gry.
0
Dziekuje za odpowiedz i recenzje :)
5
Smutne ale jakie niestety kurde jego mac prawdziwe :(
0
Ogladal ktos serial wataha i powie co o nim mysli?
1
No ja bym powiedzial ze za Sabelli.
0
Mam tak samo jeszcze tylko 2 zostaly i weekend :)
11
Pusciles takiego grajka za marne 65? Frajer...
A tak na serio to szkoda ze to tylko fifa :(
1
Ciagnie sie strasznie do tej 6.
8
Jak ja nie nawidze nocek w robocie ;(
5
Robi wrazenie.
7
Sezon to nie tylko Liga Mistrzow.
0
Marzy mi sie on w Barcelonie :)
28
Hajto: No postaw na bialych, podejdz do stolu po mieszaj troche. Od chlopa z Premier League ja wymagam troche wiecej przegranej kasy tak, przeciez oni tam placa grube miliony tak?