0

Gdzie? -

0

Niektorzy z nas maja CP wiec jak mamy wykupic LM? Nie pisz ze przejsc do Nc+

10

Dawac kurrrrr WSZYSCY!!!

0

Glosujmy, przeciez niechcemy sie meczyc ze stremami? Glosujmyyy!

0

Glosujmy wszyscy!!!

0

Panowie i Panie glosowac bo przegrywamy

0

Mbappe- szary robak :p

0

Da sie glsowac kilkukrotnie?

1

Glosowac!!!

0

Jak uzyc trybu incognito?

0

Glosowac na Barce!!!!!!

9

Jade na Kebsa bo glodny jestem.

0

Wlasnie sie dowiedzialem ze Jon Snow i Ygritte sa para w normalnym zyciu i sa zareczeni :)

Ciesze sie bo mocno im kibiciwalem w serialu :)

0

Maja Polast, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News i do tego Super Polsat.

Dadza rade :)

2

Ogladam jakis kabaret na Polsacie a tam tekst:



Michałęk ty masz byc taki dobry jak Najman czy tam ten Nejmar :)


Padłem :)

0

Tego z Montegegro nie slyszalem hahaha

4

Henry gral z 14.

11

Zero przyjemnosci z gry.

0

Dziekuje za odpowiedz i recenzje :)

5

Smutne ale jakie niestety kurde jego mac prawdziwe :(

0

Ogladal ktos serial wataha i powie co o nim mysli?

1

No ja bym powiedzial ze za Sabelli.

0

Mam tak samo jeszcze tylko 2 zostaly i weekend :)

11

Pusciles takiego grajka za marne 65? Frajer...
A tak na serio to szkoda ze to tylko fifa :(

1

Ciagnie sie strasznie do tej 6.

8

Jak ja nie nawidze nocek w robocie ;(

5

Robi wrazenie.

7

Sezon to nie tylko Liga Mistrzow.

0

Marzy mi sie on w Barcelonie :)

28

Hajto: No postaw na bialych, podejdz do stolu po mieszaj troche. Od chlopa z Premier League ja wymagam troche wiecej przegranej kasy tak, przeciez oni tam placa grube miliony tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?