MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
SPOILER: GoT
Nie moge przebolec takiej glupoty jaka zrobil Rob Stark. Wiem ze to tylko serial ale jakos mnie to boli poniewaz bardzo mocno trzymalen za Starkow :(
Ale nic trzeba sie wziasc w garsc i ogladac dalej bo ten serial to istne Arcydzielo. Po tym jak skonczylem ogladac Breaking Bad mowilem sobie ze lepszego serialu juz w zyciu nie obejrze ale GoT jest znacznie lepszy.
3
Tyrion tam jest namadrzejszy z nich wszystkich moim zdaniem.
0
Jakie sa wasze ulubione i nie zbyt lubiane postacie z GoT? Moi ulubieni to John Snow i Tyrion :) A nienawidze Joffreya Freya, Theona i Lorda Bealisha :)
0
SPOILER: Gra o TRon.
Co sadzicie o usmierceniu Roba, jego zony i matki? Mnie na tym odcinku wgniotlo w fotel i jakos sie plakac chcialo :(
0
Albo owoce z Polskich sadow a babka gada ze BANANY!! No kurde...
6
Wlasnie ogladalem najwiekszych idiotow familiady i trafilem na taka babe ze japierdziele:
Kraje ktore powstaly po rozpadzie ZSRR a ta gada ze Polska a potem ja pyta o najwieksze kraje swiata a ta gada ze Korea Polnocna.
Szkoda slow...
1
Smiechom nie bylo konca...
1
Dawac Kutinio.
2
W drugiej musza wjesc: Semedo, Deulofeu i Andres i jazda.
1
A jakby wybuchy zamieszki na stadionie? Sa rzeczy wazne i wazniejsze.
2
Najgloszniejszy bedzie Suarez :P
1
hahahahha wyjdz.
0
ZOMO vs Policja.
0
No to mecz sie musi odbyc skoro Barcelona nie zablokowala sprzedazy biletow.
1
Niech nie robia jaj. Ja rozumiem ciezka sytuacje ale kurde no
0
hehehehe dobre :)
3
Gosc ma duze pojecie i jest czlowiekiem bardzo oczytanym ale co on niekiedy powie to WTF?
0
To nic trzeba obejrzec z 2 odcinki GoT s potem meczyk :)
0
Jak dlamnie bedzie. Wiadomo jak te swinie trakrltuja Barce i jak chlopaki nie wyjda na mecz to walkower bedzie na 100%.
0
W pelni sie zgadzam, burak j.....ny.
0
Szkoda go, obawiam sie ze Milik tez moze stanac w miejscu z powodu tych ciaglych problemow z wiezadlami :(
0
Co jemu wg sie dzieje z tym kolanem?
1
Hehe twoj rowniez mi sie podoboa :p
0
Co za mecz na Anoeta. Prawie jak Premier League :)
0
Powiem jedno.... MASAKRA.
0
Jakis link?
1
Dali ponad 100 mln za Dembele i jeszcze mieli kolo 100 mln na Coutinho ktorego jednak nie kupili. Nie uwazam ze Dembele jest slaby czy cos ale gra Mbappe bardziej mi sie podoba. Jest on bardziej konkretny w swojej grze.
0
Szkoda ze Barca nie powalczyla o Mbappe. On jest kozakiem a bedzie MEGA KOZAKIEM.
0
Daje koma zeby po pracy obejrzec :)
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.