1

SPOILER: GoT

Nie moge przebolec takiej glupoty jaka zrobil Rob Stark. Wiem ze to tylko serial ale jakos mnie to boli poniewaz bardzo mocno trzymalen za Starkow :(
Ale nic trzeba sie wziasc w garsc i ogladac dalej bo ten serial to istne Arcydzielo. Po tym jak skonczylem ogladac Breaking Bad mowilem sobie ze lepszego serialu juz w zyciu nie obejrze ale GoT jest znacznie lepszy.

3

Tyrion tam jest namadrzejszy z nich wszystkich moim zdaniem.

0

Jakie sa wasze ulubione i nie zbyt lubiane postacie z GoT? Moi ulubieni to John Snow i Tyrion :) A nienawidze Joffreya Freya, Theona i Lorda Bealisha :)

0

SPOILER: Gra o TRon.



Co sadzicie o usmierceniu Roba, jego zony i matki? Mnie na tym odcinku wgniotlo w fotel i jakos sie plakac chcialo :(

0

Albo owoce z Polskich sadow a babka gada ze BANANY!! No kurde...

6

Wlasnie ogladalem najwiekszych idiotow familiady i trafilem na taka babe ze japierdziele:

Kraje ktore powstaly po rozpadzie ZSRR a ta gada ze Polska a potem ja pyta o najwieksze kraje swiata a ta gada ze Korea Polnocna.

Szkoda slow...

1

Smiechom nie bylo konca...

1

Dawac Kutinio.

2

W drugiej musza wjesc: Semedo, Deulofeu i Andres i jazda.

1

A jakby wybuchy zamieszki na stadionie? Sa rzeczy wazne i wazniejsze.

2

Najgloszniejszy bedzie Suarez :P

1

hahahahha wyjdz.

0

ZOMO vs Policja.

0

No to mecz sie musi odbyc skoro Barcelona nie zablokowala sprzedazy biletow.

1

Niech nie robia jaj. Ja rozumiem ciezka sytuacje ale kurde no

0

hehehehe dobre :)

3

Gosc ma duze pojecie i jest czlowiekiem bardzo oczytanym ale co on niekiedy powie to WTF?

0

To nic trzeba obejrzec z 2 odcinki GoT s potem meczyk :)

0

Jak dlamnie bedzie. Wiadomo jak te swinie trakrltuja Barce i jak chlopaki nie wyjda na mecz to walkower bedzie na 100%.

0

W pelni sie zgadzam, burak j.....ny.

0

Szkoda go, obawiam sie ze Milik tez moze stanac w miejscu z powodu tych ciaglych problemow z wiezadlami :(

0

Co jemu wg sie dzieje z tym kolanem?

1

Hehe twoj rowniez mi sie podoboa :p

0

Co za mecz na Anoeta. Prawie jak Premier League :)

0

Powiem jedno.... MASAKRA.

0

Jakis link?

1

Dali ponad 100 mln za Dembele i jeszcze mieli kolo 100 mln na Coutinho ktorego jednak nie kupili. Nie uwazam ze Dembele jest slaby czy cos ale gra Mbappe bardziej mi sie podoba. Jest on bardziej konkretny w swojej grze.

0

Szkoda ze Barca nie powalczyla o Mbappe. On jest kozakiem a bedzie MEGA KOZAKIEM.

0

Daje koma zeby po pracy obejrzec :)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?