0

Moim zdaniem i tak za malo, kazda pilke jaka mial to tracil :)

24

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

4

Ty jestes chory...

0

Wszystkie sa doje.... :p

0

No to idz po te ksiazki kur... i zara ci zejde :p

3

Moim zdaniem jest najlepszy. Poerwszy raz w zyciu widze goscia ktory jest praktycznie skala. Chlop nie do przejscia i jak to ostatnio ktos naposal, Samu nawet myszy by nie przepuscil pod nogami.

1

Jak nie dostanie klauzuli powyzej 100 melnowo to Bartek bedzie skonczonym idiota.

1

Bardzo ladnie wykonana czesc z datami ale porawolilbym lewa strone :)

12

Kontrakt Messiego juz obiwiazuje, brakuje tylko zdjecia :p

0

Spojler GOT:

Skonczylem wczoraj 7 sezon GoT i powiem szczerze ze myslalem ze juz bedzie koniec tego serialu zwlaszcza ze bylo tylko 7 odcinkow a tu nic nie rozstrzygniete :( Fajnie bo bedzie kooejny sezon ale jakos tak dziwnie to zrobili.

0

#ekstraklapathebest

0

Polecicie jakis dobry serial? Ogladalem juz GoT, Breaking Bad, Prion Break, Narcos. Dodam tylko ze HoC mi wg nie podchodzi.

1

Jeszcze tylko 4 godziny w robocie i dlugi weekend :)

0

Ogladalem, kapitalny serial :)

9

Zostaly mi ostatnie 3 odcinki GoT i powiem szczerze ze to jest najlepszy serial jaki w zyciu widzialem :)

0

Ogladam Gre o Tron i moze jestem jakis nieniormalny ale podoba mi sie siostra Theona :P Niby jakas pieknoscia nie jest ale mega mi sie podoba :)

0

Nie spie bo ogladam Gre o Tron :P

0

Juz to posales a mnie to wg nie obcodzi

0

Ter Stejgen :p.

1

Paulinho dzisiaj jest MEGA :)

0

Jak dzisiaj Gomes nie pokaze czegos ciekawego w ataku to ja go juz totalnie skresle. Jako jedyny chyba dawakem mu jeszcze promyk szans ale ten mecz bedzie dlamnie decydujacy .

0

Tylko ze po jego wystepach ta cena spada na lep...

0

Potem gadaja ze Valverde to mistrz rotacji :) Jakby wpuszczal od poczatku tych pilkarzy co ma wpuszczac to by niemusial ratowac wyniku zmianami,

8

Czlowiek czeka caly tydzien na mecz a po podaniu skladow zawsze musi sie wkur,,,,, Gdzie jest Denis i Semedo? Semedo momentami gra jak profesor a ten go wpuszcza na jakies ogory a z silniejszym przeciwnikiem trzyma go na lawie :(

19

Roberto, Paulinho i Busi i bede szczesliwy :)

0

"ESPN": Andres Iniesta oraz Ivan Rakitić nie chcą transferu Philippe Coutinho na Camp Nou!

0

Lepiej niz Cerka :P

0

Kogo bardziej cenicie z dwojki Dybala i Griezmann? Kto by bardziej pasowal do Barcelony?

Moim zdaniem zdecydowanie Griezmann poniewaz jest zdecydowanie lepszym i bardziej wszexhstronnym graczem.

9

Salaha? Mane to jest PRZEKOT :)

55

Pewnie musial podskoczyc do nocnego po jakies alko :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?