MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem i tak za malo, kazda pilke jaka mial to tracil :)
24
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
4
Ty jestes chory...
0
Wszystkie sa doje.... :p
0
No to idz po te ksiazki kur... i zara ci zejde :p
3
Moim zdaniem jest najlepszy. Poerwszy raz w zyciu widze goscia ktory jest praktycznie skala. Chlop nie do przejscia i jak to ostatnio ktos naposal, Samu nawet myszy by nie przepuscil pod nogami.
1
Jak nie dostanie klauzuli powyzej 100 melnowo to Bartek bedzie skonczonym idiota.
1
Bardzo ladnie wykonana czesc z datami ale porawolilbym lewa strone :)
12
Kontrakt Messiego juz obiwiazuje, brakuje tylko zdjecia :p
0
Spojler GOT:
Skonczylem wczoraj 7 sezon GoT i powiem szczerze ze myslalem ze juz bedzie koniec tego serialu zwlaszcza ze bylo tylko 7 odcinkow a tu nic nie rozstrzygniete :( Fajnie bo bedzie kooejny sezon ale jakos tak dziwnie to zrobili.
0
#ekstraklapathebest
0
Polecicie jakis dobry serial? Ogladalem juz GoT, Breaking Bad, Prion Break, Narcos. Dodam tylko ze HoC mi wg nie podchodzi.
1
Jeszcze tylko 4 godziny w robocie i dlugi weekend :)
0
Ogladalem, kapitalny serial :)
9
Zostaly mi ostatnie 3 odcinki GoT i powiem szczerze ze to jest najlepszy serial jaki w zyciu widzialem :)
0
Ogladam Gre o Tron i moze jestem jakis nieniormalny ale podoba mi sie siostra Theona :P Niby jakas pieknoscia nie jest ale mega mi sie podoba :)
0
Nie spie bo ogladam Gre o Tron :P
0
Juz to posales a mnie to wg nie obcodzi
0
Ter Stejgen :p.
1
Paulinho dzisiaj jest MEGA :)
0
Jak dzisiaj Gomes nie pokaze czegos ciekawego w ataku to ja go juz totalnie skresle. Jako jedyny chyba dawakem mu jeszcze promyk szans ale ten mecz bedzie dlamnie decydujacy .
0
Tylko ze po jego wystepach ta cena spada na lep...
0
Potem gadaja ze Valverde to mistrz rotacji :) Jakby wpuszczal od poczatku tych pilkarzy co ma wpuszczac to by niemusial ratowac wyniku zmianami,
8
Czlowiek czeka caly tydzien na mecz a po podaniu skladow zawsze musi sie wkur,,,,, Gdzie jest Denis i Semedo? Semedo momentami gra jak profesor a ten go wpuszcza na jakies ogory a z silniejszym przeciwnikiem trzyma go na lawie :(
19
Roberto, Paulinho i Busi i bede szczesliwy :)
0
"ESPN": Andres Iniesta oraz Ivan Rakitić nie chcą transferu Philippe Coutinho na Camp Nou!
0
Lepiej niz Cerka :P
0
Kogo bardziej cenicie z dwojki Dybala i Griezmann? Kto by bardziej pasowal do Barcelony?
Moim zdaniem zdecydowanie Griezmann poniewaz jest zdecydowanie lepszym i bardziej wszexhstronnym graczem.
9
Salaha? Mane to jest PRZEKOT :)
55
Pewnie musial podskoczyc do nocnego po jakies alko :p