MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Granice sa otwarte wiec milej podrozy.
0
A zle pisze? Wszyscy kurde narzekaja a czy im sie dziejej jakas krzywda?
0
Nie oddychaj, Agentka, Dunkierka, Przelecz Ocalonych, Szeregowiec Ryan, Fantastyczna czworka, Listy do M 2, Wkreceni, Wojownicze Zolwie Ninja, To nie jest kolejna komedia dla kretynow, Wzgorza maja oczy, Biali nie potrafia skakac, Jeszcze wieksze dzieci, Obecnosc itd itp
0
Cos czuje ze dzisiaj bedzie 2:1 w tylek ale zobaczymy.
0
Bede spokojniejszy o Suareza :)
2
Barcelona zaproponowala pomoc Berizzo w walce z rakiem prostaty dajac mu do dyspozycji swoich lekarzy klubowych :D
5
Co najwazniejsze byl fanem sportu amatorskiego.
8
Daje koma zeby potem pogratulowac albo pocisnac Beke :ppp
Socjopata bedzie dumny jak wejdzie :)
4
Dlaczego masz widziec cos o Rakiticiu? Przeciez napisal ze najbardziej lubainy zawodnik La Rambli a takowym jest Andre Gomesinho :D
6
Heheee a zes chlopa podsumowal :ppp
5
I to jest caly Maradona, jedno krotki szybkie podanie ;) hahaaaa
1
A na TVP, Dariusz Szpakowski oraz Andrzej Juskowiak :)
1
MD : Agent Mesuta Oezila widziany byl dzisiaj na lotnisku w Barcelonie.
Szkoda stzrepic....
0
Wiedza ze Krysia bedzie strzelac nawet z wlasnej polowy :p Dlatego taki wysoki :)
4
W tych co z Realem madryt C. :-D
0
Lemar!!!
1
To byl zart? Teraz chyba wlasnie zartujesz.
1
Totki musza wygrac 1 z dwoch ostatnich mrczy i beda mieli 1 miejsce.
4
Ale smieszne, no boki zrywac.
11
Alternatywa dla Coutinho powinien byc Lemar czy Alli a nie Oezil!!! To bedzie drugi Arda, na poczatku bedzie wymiatal a pozniej nie bedzie komu go wcisnac.
1
Brzydkie.
0
A widziales cos wtedy?
0
Aaa to takie cos, ja caly czas myslalem ze lezac mam otwarte oczy i nie moge sie ruszyc. Do tego dostrzegm jakies dziwne istoty katem oka.
0
Jakie to uczucie i co pamietasz z tego zajscia?
0
Mieliscie kiedys paraliz senny? Jakie to uczucie?
24
Niech EV da odpoczac Vermalenowi bo na sobote musi byc swiezy :p
21
Ogladam jakies Pompeje na TVN a tu nagle Jon Snow mi z mieczykiem biega :D Az sie GoT przypomniala :)
7
I Milan :p hahahhaha
9
Bylo milion razy ale to caly czss jest na czasie :)
0
Calkiem dobry ten Stranger Things :D