MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Piekne miasto, kasa wiec ma wyebane.
1
Ostatnio jakis terener z representacji mowil ze Vidal sie pytal w samolocie czy moze otworzyc piwo a jak ten mu tego zabronil to Vidal otworzyl Whiskey :p
4
Genialnie podsumowane :)
18
60 i masz za darmo albo 30 naklepjek i 20 zloty i masz swiezaka :P Wczoraj odbieralem kalafiora Krzysia takze wiem :P
1
Jeszcze tylko 40 minut :p
1
Ja rowniez :) Do 2 byla tragedia ale teraz juz szybko leci :)
0
Dzieki wielkie :) Chodzilo mi bardziej o to czy trzeba cos wykupic i inne takie :)
3
Ah szkoda kur gadac szkoda szczepic ryja.
0
Jak zaczac gre w Ultimate Team? Cale zycie gralem w Pesa ale postanowilem przejsc do Fify i nie mam bladego pojecia jak zaczac.
0
Cos czytalem ze juz sie pogodzili z jego strata i ida po Draxlera.
0
Gomes jak ma pilke to szuka Ter stegena :)
0
Az tak dobry sezon bedzie ? :)
0
Kurde niestety nocke mam dzisiaj i juz dzisiaj nie dam rady obejrec zadneho odcinka :(
0
SPOILER GOT:
Po obejrzeniu ostatniego odcinka 5 sezonu mam totalnie rozwalona glowe :( Zabili chlopa ktory chcial dobrze dla wszystkich. Jeszcze ten mlody frajer ktory zabil Ygritte i ktorego Jon tak dobrze traktowal. Szkoda mi go chyba nawet bardziej niz Roba.
15
Liverpool podobno pogodzil sie z odejsciem Coutinho i ma zamiar ruszyc po Draxlera. A na obrone dalej wyebane :)
0
Byleby starczylo kasy na Coutinho :p
1
Zna ktos dobry Horror o Kanibalach typu Droga bez powrotu albo Wzgorza maja oczy?
3
Nietykalni na Tvp 2 :)
1
Umtiti jest zawieszony!!!!!!
0
Owszem ze z Malaga gra nam sie ciezko ale wtedy Malaga cos grala a w tym sezonie graja kupe i nie gra tam juz Kameni.
1
Mats-Semedo-Masche-Umtiti-Digne-Busi-Denis-Paulinho-Deulofeu-Messi-Paco.
0
Valencia w tym sezonie jest rewelacja ligi i wedlug mnie pewnie ograja Seville ktora przechidzi dolek. Tydzien temu przegrali z Athleticiem 1-0 a w tygodniu Spartak zrobil im jesien sredniowiecza.
1
Zycze ci Wesoloch a przede wszystkim Szczesliwych spedzonych w gronie rodziny Wesolych Swia.... tzn Urodzin :p
0
Final MS pomiedzy Brazylia a Francja bylby kapitalnym widowiskiem :)
0
Pytanko do posiadaczy PS4.
Na jaka premiere gry czekacie najbardziej?
Ja chyba na God of War :)
16
Udanego weeekendu Ramblowicze :)
12
Oficjalnie mam L4, nieoficjalnie jestem w pracy.
0
No chyba tak :) Znalazlem na necie wiec napisalem. Osobiscie bylem za transferem Dembele poniewaz Mbappe to bylo za duze ryzyko.
1
Napisalem ze cos wtym zlego?
1
Barcelona mogla sprowadzic Mbappe za 120 milionow lecz zdecydowano kupic Dembele.