7

Piekne miasto, kasa wiec ma wyebane.

1

Ostatnio jakis terener z representacji mowil ze Vidal sie pytal w samolocie czy moze otworzyc piwo a jak ten mu tego zabronil to Vidal otworzyl Whiskey :p

4

Genialnie podsumowane :)

18

60 i masz za darmo albo 30 naklepjek i 20 zloty i masz swiezaka :P Wczoraj odbieralem kalafiora Krzysia takze wiem :P

1

Jeszcze tylko 40 minut :p

1

Ja rowniez :) Do 2 byla tragedia ale teraz juz szybko leci :)

0

Dzieki wielkie :) Chodzilo mi bardziej o to czy trzeba cos wykupic i inne takie :)

3

Ah szkoda kur gadac szkoda szczepic ryja.

0

Jak zaczac gre w Ultimate Team? Cale zycie gralem w Pesa ale postanowilem przejsc do Fify i nie mam bladego pojecia jak zaczac.

0

Cos czytalem ze juz sie pogodzili z jego strata i ida po Draxlera.

0

Gomes jak ma pilke to szuka Ter stegena :)

0

Az tak dobry sezon bedzie ? :)

0

Kurde niestety nocke mam dzisiaj i juz dzisiaj nie dam rady obejrec zadneho odcinka :(

0

SPOILER GOT:


Po obejrzeniu ostatniego odcinka 5 sezonu mam totalnie rozwalona glowe :( Zabili chlopa ktory chcial dobrze dla wszystkich. Jeszcze ten mlody frajer ktory zabil Ygritte i ktorego Jon tak dobrze traktowal. Szkoda mi go chyba nawet bardziej niz Roba.

15

Liverpool podobno pogodzil sie z odejsciem Coutinho i ma zamiar ruszyc po Draxlera. A na obrone dalej wyebane :)

0

Byleby starczylo kasy na Coutinho :p

1

Zna ktos dobry Horror o Kanibalach typu Droga bez powrotu albo Wzgorza maja oczy?

3

Nietykalni na Tvp 2 :)

1

Umtiti jest zawieszony!!!!!!

0

Owszem ze z Malaga gra nam sie ciezko ale wtedy Malaga cos grala a w tym sezonie graja kupe i nie gra tam juz Kameni.

1

Mats-Semedo-Masche-Umtiti-Digne-Busi-Denis-Paulinho-Deulofeu-Messi-Paco.

0

Valencia w tym sezonie jest rewelacja ligi i wedlug mnie pewnie ograja Seville ktora przechidzi dolek. Tydzien temu przegrali z Athleticiem 1-0 a w tygodniu Spartak zrobil im jesien sredniowiecza.

1

Zycze ci Wesoloch a przede wszystkim Szczesliwych spedzonych w gronie rodziny Wesolych Swia.... tzn Urodzin :p

0

Final MS pomiedzy Brazylia a Francja bylby kapitalnym widowiskiem :)

0

Pytanko do posiadaczy PS4.
Na jaka premiere gry czekacie najbardziej?
Ja chyba na God of War :)

16

Udanego weeekendu Ramblowicze :)

12

Oficjalnie mam L4, nieoficjalnie jestem w pracy.

0

No chyba tak :) Znalazlem na necie wiec napisalem. Osobiscie bylem za transferem Dembele poniewaz Mbappe to bylo za duze ryzyko.

1

Napisalem ze cos wtym zlego?

1

Barcelona mogla sprowadzic Mbappe za 120 milionow lecz zdecydowano kupic Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?