La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

2

Arturo Vidal brał udział w awanturze 16 września do której doszło w jednej z dyskotek. Sprawa wyszła na jaw dopiero teraz.

Kilku członków grupy Vidala chciało zamówić więcej alkoholu. Z kolei sam Chilijczyk wszedł na stół i szydził z gości lokalu. Zainterweniowała ochrona lokalu, która chciała uspokoić piłkarza Bayernu Monachium, ale Vidal i jego towarzysze stali się jeszcze bardziej agresywni.
W dyskotece doszło do bójki. Jeden z awanturujących się rozbił na głowie gościa 3-litrową butelkę wódki. Z informacji przedstawionych przez "Bild" wynika, że nie był to Vidal.
http://www.bild.de/sport/fussball/bayern-muenchen/wieder-disco-aerger-fuer-vidal-53669160.bild.html

On sie chyba nie zmieni już.

1

@samueleto Ostatnio jakis terener z representacji mowil ze Vidal sie pytal w samolocie czy moze otworzyc piwo a jak ten mu tego zabronil to Vidal otworzyl Whiskey :p

0

@MarcinVeB4 Recydywa juz. Przeciez to jest jakas kpina. Dostał juz chyba w 2014 za bójke w jakims klubie nocnym od Juve kare 100 tys euro chyba

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?