17

Swietna Robote wykonujesz. Brawo :-)

0

Valverde na konferencji...

2

Brak Semedo to jest skandal, chlop wymiatal z Betisem a Vidal sie skompromitowal z realem.

1

Poki!!!!!!!!!!!!!!!

0

Ten McGregor to jakis pajacyk. Mayweather musi go zniszczyc I wydaje mi sie ze wlaka bedzie bardzo krotka.

28

Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Busi-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele


Tak bym to widzial :-)

2

Dokladnie, zwlaszcza ze Robert byl Mega za tym transderem.

0

Bacca przeszedl do Villarealu. Nawet niewiedzialem :-)

4

Ale jestem szczesliwy z powodu Dembele :-) Coraz czarniajsza ta nasz Barcelona :-)

0

Tak mnie wzielo na ogladanie komplikacji Dembele I gosciu jest normalnie z gumy. Obroncy go szarpia za koszulke a on twardo jak dzik cisnie do przodu. Bedzie KOT.

0

Wstaje po nocce, mowie wejde moze jakies Fichado wpadlo. Patrze na glowna Dembele Fichado, wynegicjowali 105 mln + zmirnne I jeszcze daja mu klauzule 400 mln. Weekend uwazam za otwarty :-)

1

Kogo proponujesz w zamiast Dembele? Nie pisz ze Hazard bo on by kosztowal z 200 mln

2

Podeslesz fotke? :-) Przegapilem :-)

0

Dzieki za czujnosc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Napalajcie sie dalej. Nie lepiej czekac na Fichado?

0

Spiort pisze ze Di Maria bardzo blisko Barcy a MD ze Dembele I Coutinho sa priorytetami :-)'Jaja jak berety.

2

Poczekaj az bedzie 1 lipca, bany sie posypia jak cholera. Sam pewnie wylapie :p

0

Jak Bartek ma zamiar kupic Di Marie to juz lepiej niech kupi Maxime Lopeza. Nasi czolowi gracze sa coraz starsi a ci chca kupic za kupe szmalu(tanio napewno nie przyjdzie) kolesia ktory tez jest przed 30. PsG zabealo nam czolowego gracza a teraz my oddamy im czesc tej kasy kupujac tego szczypiora ktorego oni niechca. To my powinnismy kupowac piliarzy z TOP a pozbywac sie szrotu a robimy calkowicie odwrotnie. Barcelono dokad ty zmierzasz z tym zarzadem... :(

0

Aa no I jeszcze Rogerio Ceni na bramke :p

7

Do tego Pizarro I Demichelis I lecimy z sezonem :p

2

Zabrali nam zaje.... Neymara a sprzedadza nam za kuor szmalu tego szczypiora. Nie mam pytan.

0

Nie pluj jadem, ja tylko wyrazilem swoje zaniepokojenie.

0

Tez tak uwazam, tylko maetwie sie o to ze pezyszsdl po 1 dobrym sezonie I z slabej ligi.

1

Semedo, Paulinho, Deulo :-) Same Cracki :-)

1

On NISZCZY nasz Klub.

1

Oni nie wiedza co to Honor niestety.

3

Kevin Keegan wygral :-)

2

Song robil takie bledy ze glowa mala. Szkoda ze kombinaowali z nim na stoperze bo bylo widac od poczatku ze sie n ta pozycje nienadaje.

0

MEGA zmarnowany talent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?