MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Swietna Robote wykonujesz. Brawo :-)
0
Valverde na konferencji...
2
Brak Semedo to jest skandal, chlop wymiatal z Betisem a Vidal sie skompromitowal z realem.
1
Poki!!!!!!!!!!!!!!!
0
Ten McGregor to jakis pajacyk. Mayweather musi go zniszczyc I wydaje mi sie ze wlaka bedzie bardzo krotka.
28
Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Roberto-Busi-Coutinho
Messi-Suarez-Dembele
Tak bym to widzial :-)
2
Dokladnie, zwlaszcza ze Robert byl Mega za tym transderem.
0
Bacca przeszedl do Villarealu. Nawet niewiedzialem :-)
4
Ale jestem szczesliwy z powodu Dembele :-) Coraz czarniajsza ta nasz Barcelona :-)
0
Tak mnie wzielo na ogladanie komplikacji Dembele I gosciu jest normalnie z gumy. Obroncy go szarpia za koszulke a on twardo jak dzik cisnie do przodu. Bedzie KOT.
0
Wstaje po nocce, mowie wejde moze jakies Fichado wpadlo. Patrze na glowna Dembele Fichado, wynegicjowali 105 mln + zmirnne I jeszcze daja mu klauzule 400 mln. Weekend uwazam za otwarty :-)
1
Kogo proponujesz w zamiast Dembele? Nie pisz ze Hazard bo on by kosztowal z 200 mln
2
Podeslesz fotke? :-) Przegapilem :-)
0
Dzieki za czujnosc.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Napalajcie sie dalej. Nie lepiej czekac na Fichado?
0
Spiort pisze ze Di Maria bardzo blisko Barcy a MD ze Dembele I Coutinho sa priorytetami :-)'Jaja jak berety.
2
Poczekaj az bedzie 1 lipca, bany sie posypia jak cholera. Sam pewnie wylapie :p
0
Jak Bartek ma zamiar kupic Di Marie to juz lepiej niech kupi Maxime Lopeza. Nasi czolowi gracze sa coraz starsi a ci chca kupic za kupe szmalu(tanio napewno nie przyjdzie) kolesia ktory tez jest przed 30. PsG zabealo nam czolowego gracza a teraz my oddamy im czesc tej kasy kupujac tego szczypiora ktorego oni niechca. To my powinnismy kupowac piliarzy z TOP a pozbywac sie szrotu a robimy calkowicie odwrotnie. Barcelono dokad ty zmierzasz z tym zarzadem... :(
0
Aa no I jeszcze Rogerio Ceni na bramke :p
7
Do tego Pizarro I Demichelis I lecimy z sezonem :p
2
Zabrali nam zaje.... Neymara a sprzedadza nam za kuor szmalu tego szczypiora. Nie mam pytan.
0
Nie pluj jadem, ja tylko wyrazilem swoje zaniepokojenie.
0
Tez tak uwazam, tylko maetwie sie o to ze pezyszsdl po 1 dobrym sezonie I z slabej ligi.
1
Semedo, Paulinho, Deulo :-) Same Cracki :-)
1
On NISZCZY nasz Klub.
1
Oni nie wiedza co to Honor niestety.
3
Kevin Keegan wygral :-)
2
Song robil takie bledy ze glowa mala. Szkoda ze kombinaowali z nim na stoperze bo bylo widac od poczatku ze sie n ta pozycje nienadaje.
0
MEGA zmarnowany talent.