4

Wypadalo by z tlumaczeniem. Nie pisz ze to jest podstawowy angileski. Dziekuje.

2

Gdyby zaplacili za niego max 20 mln to keszcze bym zrozumial, ale kur 40? To jest kompromitacja...

0

Jaki ty jestes dzielny.

0

Zle rozumiesz.

0

Normalnie mi lzy leca ja widze co tu zaczyna sie odpoerd.....

6

No I jazda po niego.

0

Chlopie przegapoles prezentacje :p

0

Podobno Messi chcialby aby pieniadze ze sprzedazy Neymary byly przeznaczone na sprowadzenie Asensio I Dele Alliego. Szukam szczeki na podlodze ;p

10

Kazdy sie zachywca a tobie sie nie podoba. To chyba normalne bo ludzie sa rozni I maja inne gusta.

1

Yes of course.

0

Pfff co ty mozesz wiedziec o wiezi jaka laczy mnie z tym klubem.

0

Masz cos do moejgo pokolenia?'Ja mam do tego prawo.

0

`figo.

0

Jak Barcelona sprowadzi Di Marie to chyba poerdziele ten sezon bo tylko bede sie denerwowal.

0

Szkocka jeszcze .

4

Milego weekendu Ramblowicze :-)

0

Mialem taki zapierdziel w robocie ze glowa mala. Czulem sie jak nalogowy palacz ktory musi zajarac a niema fajek :p

0

Jakby Bartkowi udaly sie te transfery o ktorych wspominasz to na swoim stolku siedzialby jeszcze pare ladnych lat :-)

16

Poczym wnsioskujesz?

0

To to wiem bez zagldania na LR, a cos poza tym?

0

Drodzy Cules jakies nowe informacje odnosnie transferow? Od godziny 13 nie zagladalem na La Ramble bo w pracy bylem.

0

Dokladnie jak maja wydawac kase na jkais Douglasow, Vermalenow Ilczyczy innegi Mathieu to niech wydadza raz a dobrze na tego Chlopaka.

3

Bez przesady, oddanie Denisa byloby idiotyzmem.

7

Zgode chyba prosbe jak juz,.

0

No odpowiedzkales sobie sam.

19

Najgorsze w tym wszystkim jest to ze przez ten nieudolny zarzad, na koniec sezonu to Ernesto sie oberwie jesli niczego nie wygraja.

17

Jakie jest podobienstwo miedzy pila mechaniczna a papierem toaletowym?

Jeden nieuważny ruch i mozna upierd..... palca :P



Dobranoc drodzy Cules :)

0

Jutro miala byc prezentacja naszych nabytkow a tu lipa :P

0

Bardzo polecam Moka Pinki Lips, napisz czy przypadła ci do gustu a i teledysk daje rade :P

0

Mocne w luj :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?