MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wypadalo by z tlumaczeniem. Nie pisz ze to jest podstawowy angileski. Dziekuje.
2
Gdyby zaplacili za niego max 20 mln to keszcze bym zrozumial, ale kur 40? To jest kompromitacja...
0
Jaki ty jestes dzielny.
0
Zle rozumiesz.
0
Normalnie mi lzy leca ja widze co tu zaczyna sie odpoerd.....
6
No I jazda po niego.
0
Chlopie przegapoles prezentacje :p
0
Podobno Messi chcialby aby pieniadze ze sprzedazy Neymary byly przeznaczone na sprowadzenie Asensio I Dele Alliego. Szukam szczeki na podlodze ;p
10
Kazdy sie zachywca a tobie sie nie podoba. To chyba normalne bo ludzie sa rozni I maja inne gusta.
1
Yes of course.
0
Pfff co ty mozesz wiedziec o wiezi jaka laczy mnie z tym klubem.
0
Masz cos do moejgo pokolenia?'Ja mam do tego prawo.
0
`figo.
0
Jak Barcelona sprowadzi Di Marie to chyba poerdziele ten sezon bo tylko bede sie denerwowal.
0
Szkocka jeszcze .
4
Milego weekendu Ramblowicze :-)
0
Mialem taki zapierdziel w robocie ze glowa mala. Czulem sie jak nalogowy palacz ktory musi zajarac a niema fajek :p
0
Jakby Bartkowi udaly sie te transfery o ktorych wspominasz to na swoim stolku siedzialby jeszcze pare ladnych lat :-)
16
Poczym wnsioskujesz?
0
To to wiem bez zagldania na LR, a cos poza tym?
0
Drodzy Cules jakies nowe informacje odnosnie transferow? Od godziny 13 nie zagladalem na La Ramble bo w pracy bylem.
0
Dokladnie jak maja wydawac kase na jkais Douglasow, Vermalenow Ilczyczy innegi Mathieu to niech wydadza raz a dobrze na tego Chlopaka.
3
Bez przesady, oddanie Denisa byloby idiotyzmem.
7
Zgode chyba prosbe jak juz,.
0
No odpowiedzkales sobie sam.
19
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze przez ten nieudolny zarzad, na koniec sezonu to Ernesto sie oberwie jesli niczego nie wygraja.
17
Jakie jest podobienstwo miedzy pila mechaniczna a papierem toaletowym?
Jeden nieuważny ruch i mozna upierd..... palca :P
Dobranoc drodzy Cules :)
0
Jutro miala byc prezentacja naszych nabytkow a tu lipa :P
0
Bardzo polecam Moka Pinki Lips, napisz czy przypadła ci do gustu a i teledysk daje rade :P
0
Mocne w luj :P