MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witamy :-) Bez spin sie nie obejdzie :p
2
Do Chin za szybko, a do kataru jeszcze zdazy wiec I tak dla kasy poszedl bo gdzie w europie dostalby wiecej niz w P$G :-)
0
A ja rozwazalem rozstanie sie z dzewczyna dla Marysi :( A to przebiegla su... :p
24
No kur.... wydzwania mi od paru dni a ja zajety :p :p
13
Jaka ta Marysia jest napalona na mnie. Normalmie zaczynam sie bac :-)
1
Twoj nie lepszy.
4
Oby to byla prawda, jeszcze Dembele I Inigo I LECIMY!!!
0
Marlon musi sie ogrywac, Masche to juzjest nie ten sam gracz co dwa lata temu, Inigo to solidny gracz.
5
Kurde jak Bartek zalatwi Dembele I Coutinho to wyjdziemy lepoej niz z Neymarem :-) Oba ci gracze to mega kozaki.
0
No z 30-35, a dybala z max 80'wiec moim zdaniem uczciwy deal.
1
Kupia Coutinho I Seriegi, o Dembele moze zapomniec :(
0
50'mln + Rafinha I ja bym byl zadowolony.
0
Najpierw dali sie wydym... a teraz wielce stoja na swoim. Szkoda gadac...
1
Nie lepiej sciagnac mlodszego MEGA utalentowanego Dembele? Hazard moze I jest swietny ale on znika w meczach czesciej niz Kapitan Grzmot. Dembele to priorytet, gosc w wieku 20'lat ciagnie BVB na swoich barkach razem z Auba.
0
Neymar na 200% zostaje w Barcelonie.
Kur... oszusty :(
2
Teraz obejrzalem pozegnalny filmik Neyara I powiem szczerze ze jak dlamnie to sztuczne strasznie.
0
Dzieki serdeczne.:-)
0
Nie moglem przeoczyc? Nie spinaj dupy.
0
Tak wg to Neymar pozegnal sie wg z kibicami?
41
Neymar, zdrowia, zdrowia I jeszcze raz piniendzy.
6
Tak sobie mysle ze ten nasser czy jak mu tam nas wyr... bez mydla ale jestem prawie pewny ze oba Neymary juz to dawno temu planowaly.
7
hehe, zalosne.
0
Florek z Neymarem chyba.
1
11 dla Cou, 7 dla Dembele.
3
150 za isco? Powariowaliscie do konca.
3
Ja osobiscie powiem ze jest mi in teraz totalnie obojetny.
0
W Euro batdziej boli ;p
14
Fifa czy PES?'Jakis meczyk online?
3
Jeszcze Peszko za Neya i lecimy.
21
Jak Barca sprowadzi Coutinho I Dembele to bede stawal na rzesach zeby obejrzec kazdy mecz :-)