0

Witamy :-) Bez spin sie nie obejdzie :p

2

Do Chin za szybko, a do kataru jeszcze zdazy wiec I tak dla kasy poszedl bo gdzie w europie dostalby wiecej niz w P$G :-)

0

A ja rozwazalem rozstanie sie z dzewczyna dla Marysi :( A to przebiegla su... :p

24

No kur.... wydzwania mi od paru dni a ja zajety :p :p

13

Jaka ta Marysia jest napalona na mnie. Normalmie zaczynam sie bac :-)

1

Twoj nie lepszy.

4

Oby to byla prawda, jeszcze Dembele I Inigo I LECIMY!!!

0

Marlon musi sie ogrywac, Masche to juzjest nie ten sam gracz co dwa lata temu, Inigo to solidny gracz.

5

Kurde jak Bartek zalatwi Dembele I Coutinho to wyjdziemy lepoej niz z Neymarem :-) Oba ci gracze to mega kozaki.

0

No z 30-35, a dybala z max 80'wiec moim zdaniem uczciwy deal.

1

Kupia Coutinho I Seriegi, o Dembele moze zapomniec :(

0

50'mln + Rafinha I ja bym byl zadowolony.

0

Najpierw dali sie wydym... a teraz wielce stoja na swoim. Szkoda gadac...

1

Nie lepiej sciagnac mlodszego MEGA utalentowanego Dembele? Hazard moze I jest swietny ale on znika w meczach czesciej niz Kapitan Grzmot. Dembele to priorytet, gosc w wieku 20'lat ciagnie BVB na swoich barkach razem z Auba.

0

Neymar na 200% zostaje w Barcelonie.
Kur... oszusty :(

2

Teraz obejrzalem pozegnalny filmik Neyara I powiem szczerze ze jak dlamnie to sztuczne strasznie.

0

Dzieki serdeczne.:-)

0

Nie moglem przeoczyc? Nie spinaj dupy.

0

Tak wg to Neymar pozegnal sie wg z kibicami?

41

Neymar, zdrowia, zdrowia I jeszcze raz piniendzy.

6

Tak sobie mysle ze ten nasser czy jak mu tam nas wyr... bez mydla ale jestem prawie pewny ze oba Neymary juz to dawno temu planowaly.

7

hehe, zalosne.

0

Florek z Neymarem chyba.

1

11 dla Cou, 7 dla Dembele.

3

150 za isco? Powariowaliscie do konca.

3

Ja osobiscie powiem ze jest mi in teraz totalnie obojetny.

0

W Euro batdziej boli ;p

14

Fifa czy PES?'Jakis meczyk online?

3

Jeszcze Peszko za Neya i lecimy.

21

Jak Barca sprowadzi Coutinho I Dembele to bede stawal na rzesach zeby obejrzec kazdy mecz :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?