MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecicie jakis dobry film? Gatunek obojętny :)
9
Bernardo Silva.
0
Jak przytulil Pique :d
1
Ladna ale troche malo wyrazna :D
13
Serio wierzysz ze Isco bedzie kiedys gral w Barcelonie? Niema na to szans, Zreszta ja osobiscie wole Coutinho.
0
Haha :-)
2
Jade z toba jakby co. Ty z lokcia, ja z piety I Bartek wyklety.
0
Rowniez na to czekam.
0
Jak zarzad sprowadzi Coutinho, to jak dlamnie moga sobie nawet sprowadzic Hamalainena czy innego Koseckiego.
0
Mialbyc Sanchez czy Neymar a bedzie Martial :-)
0
Najgorsze karne w moim zyciu xd
0
Bedzie jakis inny ciekawy mecz dzisiaj w nocy jeszcze?
1
Ramos.
0
Artykul jest :)
9
Mysle ze to jest warunek pozostaniela Neya w Barcelonie. Sprowadzenie cou.
0
Pique cos tam wrzucil ale podobno Fake XD
Kurde to mialbyc zart. Noe wyszedl sorry. :-)
2
Jutro bedzie gadanie ze wlamali sie na konto Pique :p
2
Pique wspomnial na ile procent Neymar zostane? :p
Hajto mowi ze na 23 . :-)
0
Kurrrr... zas Ulatowski, a zapowiadal sie fajny mecz :(
0
Jakbym mial tyle kasy co on to napewno bym synowi w glowie nie mieszal przez pazernosc.
1
Oczywiscie ale ja teraz odnioslem sie tylko i wylacznie do Neymara Seniora.
53
Najbardziej w tej calej sytuacji z Neymarem denerwuje mnie jego ojciec, gdyby nie kariera Neymara to pewnie dalej by klepal biede na jakis przedmiesciach w Brazyli a teraz wileki milioner i biznesmen. Nienawidze takich ludzi.
0
Mialo byc MEGA okienko a jest narazie totalna klapa. (Poza Semedo)
11
Podobala ci sie pierwsza bo byla lepsza w moim odczuciu, Messi, Neymar, Iniesta, Pique, SuperSamper, Vidal :-)
0
Vidal pdzyzwoicie, fajna siatke zalozyl, Samper zrobil namnie bardzo dobre wrazenie. Swietna polowke zagral.
7
Sunday Mirror, Włodarze Dumy Katalonii chcą za wszelką cenę pozyskać reprezentanta Brazylii, który ma znakomite stosunki z Neymarem.
Mowa o Coutinho.
5
Chcesz wierzysz nie chcesz nie wierzysz, prosta zajawka :D
2
Chlop zagral pierwszy mecz, ja sie spodziewalem ze bedzie gral asekuracyjnie.
7
Sunday Mirror, Katalończycy chcą zaoferować 90 milionów euro za Brazylijczyka. Po odrzuceniu oferty opiewającej na 80 milionów euro, Duma Katalonii nie rezygnuje ze ściągnięcia Philippe. Zawodnik The Reds miałby rozwiązać kilka problemów, z którymi hiszpańska drużyna nie może sobie poradzić.
0
Dzieki, chyba obejrze :-)