MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko transfer Dybali spowoduje ze przestane plakac po Neyu...
64
Ciekaw jestem co mysla co lidzie ktorzy zaznaczyli tak...
0
Jest do zastapienia graczem o podobnym poziome np Griezmann. Grywal tez na lewym skrzydle.
0
Gdzie napisalem ze bedzie lepszy albo slabszy?
3
Odjedzie Neymar przyjdzie ktos inny a w wy placzecie. W koncu skonczy sie gwiazdorzenie w Barcelonie. Wyjadzy na urodziny, glupie symulki I prowokacje. To moje zdanie wiec prosze bez spjn.
1
Dembele(90mln) I Dybala(90mln) I mamy atak na lata.
1
Klauzula!!!
0
O kurde chyba sobie bede paczal na takie meczycho :-) Dziekowka :-)
0
Gdzie leci?
3
Masz jakis link?
3
Dybala na prawej, Coutinho na lewej, Suarez na szpicy, Messi za Suarezem I lecimy :-)
1
Tydzien temu Neymar gadal ze powitaja Paulinho z otwartymi rekami a ze Paulinho jednak nie przyjdzie to odcbodzi.
0
Daj linka do MD Neymar zostaje.
1
Javier Hernandez zamienia Bayer Leverkusen na West Ham United!
2
RMC: Neymar z ojcem spotkają się w najbliższych kilku godzinach z przedstawicielami PSG w celu finalizacji transferu do klubu z Paryża.
2
Strach isc spac...
1
4
Najbardziej denerwuje mnie to ze Neymar w zaden sposob nie zdementował tych informacji o odejscu...
3
W jakim sensie? Kupuja czy nie kupuja?
2
RAC1: Rozmowy Neymara z PSG zaawansowane
0
Na pc grales? ''
3
Tez bylem, ale kurr o 16 burza przerwala mi rozrywke :(
2
Chcesz kupujesz nie chcesz nie kupujesz prosta zajawka. A tak na serio mowiac masz sporo racji :p
1
Bomba byl Leos :-)
1
Ale panstwo teraz napewno jej jakos pomoze, po 2 jak sie napewno orientujesz za czasow PIS bezrobocie spada :-)'
1
Popieram w 100% .
8
Mimo ze jestem zwolennikiem PiS to pisanie Tylko Kaczynski jest dziwne zeby nie powoedziec glupie.
2
Zobacz ile 500'+ pomaga normalnym ludziom? Dla tych rodzin to jest niestety ostatnia deska ratunku. Slyszales jakos zeby jakas matka zostawila dziecko na smietniku itd. Ja za czasow 500+ nie slyszalem . A kiedy 500+ nie bylo to co chwila, no ale jak panstwo mialo ich w dupie to co one mialy dac tych dzieciom jesc?
1
Wywiewal liscie :-) hehehe :-)
2
No dokladnie.