MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
88
Paulinho sobie ustaw to moze tez nie przyjdzie.
2
Zasluzyl jak malo kto na ten transfer :-) Dzieki za wszystko a w szczegolnosci za to ze nas opuszczasz :-)
27
Co sie dzieje z Barcelona, z klubemm ktoremu kibicuje od tylu lat. Dawno nie pamietam takiego kryzysu na jakiej kolwiek pozycji w Barcelonie. Palicho z tym Verattim bo widac ze sie o niego staraja ale do jasnej ... jak mozna brac pod uwage takich pilkarzy jak Romeu czy Paulinho. Nie Veratti to niech sie rzuca po Eriksena(czyt gracza z TOP) bo naprawde skonczymy bardzo zle. Najbardziej szkoda tego ze teraz gdy mamy praktycznie najlepszy atak na swiecie to oni nie moga pokazac swoich 100 % poniewaz nie maja zadnego wsparcia z lini pomocy(procz Iniesty ale Andres to wiadomo mlodzieniaszej juz nie jest). Jeszcze to sprzedawanie graczy za promocyjne ceny albo oddawanie ich za darmo, potem placz ze mamy 40 mln na transfery. To sa zarty jakies co sie dzieje z Bordowo - Granatowymi. Przykro sie to oglada I slylucha jak co chwiala wychodza nowe afery.
0
Remis, potem mnke kij obchodzi tak jak w sts :-)
0
Coutinho 2 Turan I przestalem czytac.
7
Deulo I Bellerin I powie ze mialy byc dwa transfery to sa :-)
3
No to Eriksen I Sei. Eriksen rzuca swietne pilki a Seri od czarnej roboty I rowniez rozgrywa bo tez potrafi.
0
Coutinho I Seri daliby rade moim zdaniem .
4
Tak sobie mysle nad transferem verattiego I wydaje sie kn coraz mniej realny. Co powiecie na takie rozwiazanie: kupic Coutinho na pozycje Iniesty za 80 mln I tego Seriego za te 20.Mamy 2 swietnych grajkow do pomocy za 100 mln.
0
Zamierzam obejrzec film Uciekaj, co o nim myslicie?
0
Ja wierze XD.
0
Daj se siana I nie wszczynaj gowno-burzy.
0
Oby nie.
2
Chciales blysnac a nie pyklo ;p
1
ja bym mrugnął i chwile sie zastanowił.
0
Gdzie masz te 3 newsy? Ja widze jeden z Verattim a reszta?
Spokojnie to sa glownie plotki.
1
Bartek podobno obiecal ze osobiscie zajmie sie jego transferem. Veratti albo zostanie w P$G albo przejdzie do Barcy ale wtedy zas beda wychodzic jakies przekrety zwiazane z tym transferem. Jestem tego pewny.
7
O co chodzi? Przeciez jeszcze nic nie wiadomo
0
Hehe wygral juz przed meczem :-) :-)
9
Legenda? Hhaha jeblem :-) Poszedl grac do jakiegos klubu z azerbejdzanu dla wiekszej kasy :-) Ja bym mu pomnik postawil. Legenda :-) haha
6
[Diaro SPORT] Dani Ceballos jest zdeterminowany aby dołączyć do Barcelony jeszcze w tym tygodniu.
Oby Barca tego nie zepsuła.
4
Kupujac pilkarza poprzez wplacenie klauzuli wiaze sie z bardzo duzym podatkiem.
1
Fajne Fichado tzn Veratti, Dembele, Ceballos, Bellerin :)
2
Za kazdym razem jak widze ze pojawil sie nowy artykuł to modle sie o jakies fajne Fichado :)
18
Kurde zawsze gadam ze dzisiajsza młodzież jest uzależniona od facebooka czy instagrama a sam z milion razy dziennie zagladam na La Ramble :) La Rambla jest jak narkotyk :)
1
Mecze International Champions Cup beda w Eleven jak i w TVP.
3
Spokojnie ja go ogladał nie bede, kolezanka mnie dzisiaj o niego pytała, a pamietam ze kiedys była dyskusja o nim na La Rambli.
Ja od wczoraj sledze losy Pablo Escobara :)
1
Dokładnie ten, dzieki mistrzu :)
3
heheheh nie o ten mi chodzilo ale dzieki za pomoc :P
1
Jak sie nazywa ten serial od Seleny Gomez? Ogladal ktos i poleca ?