MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pamietam jak w pamietnym 6-2 Guardiola po meczu powiedzial ze przekazal Xaviemu i Iniescie zeby podawali piłke do Messiego i patrzyli na rozwój wydarzen :)
1
Zycie pilkarza to jest bajka :-)
0
Kto wysmiewal Arde?
1
Bierz sie za Breaking Bad :-)
9
Bartek to jest jednak zarobiony chllop, tu dzwoni osobiscie do Ceballosa a przeciez jeszcze jak dobrze pamietam to on ma osobiscie zalatwic transfer Verattiego. Jesli to prawda to co w tym klubie robi Robert? Chyba tylko pobiera pensje, I pierdzi w krzeselko na Camp Nou.
1
https://www.google.pl/search?q=czarny+labrador&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwiq5Z-Gt-_UAhXRhrQKHU8eAhwQ_AUIBigB&biw=1252&bih=604#imgrc=KylUo3pUbWVpuM:
Prosze :P
38
Fajnie jakby jeszcze sam za siebie zapłacił. Szkoda gadac na co to sie wyprawia :D
1
MarcinVeb4 kupil sobie czarnego labradora. Piesek zyje i ma sie bardzo dobrze, lubi duzo zabawy.
0
Ja lubie to sie bawieeee :p
13
Jak wzmocnimy pomoc Ceballosem I Vertattim to bedzie miazga :-)
3
W tym tygodniu cos czuje oficjalke :-)
4
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Nie wklejaj takich pierdół.
20
Bylo juz z 15 razy, ale dobre wiesci powinny byc gloszone :p
0
Dzisiaj widzialem takie info ze Batcelona finalizuje transfer Ceballosa. Niewiem czy nie sciema ale nadzieja zawsze umiera ostatnio wiec ja do konca bede wierzył :)
8
Dlaczego sadziesz ze wzystko na to wskazuje ze przejdzie do realu?
1
Witamy na La Rambli :-)
1
Na fanpage ViscaElBarca.pl jest takie info.
1
Gdzie to wyczytales?
5
Suche ale niestety prawdziwe z tym Tello.
25
Spytaj jej a nie La Rambli :D
1
Jak tak zrobia to ja chyba wybuchne.
0
Oby :-) '
0
Gratulacje :-)
0
Nie zaprzątaj sobie nim głowy :) Zawsze sie znajda tacy ludzie nic nie poradzisz. :)
2
Jutro Fichado i koniec tego cyrku :P
0
Kurde skonczylem ogladac Breaking Bad i jakos nie potrafię sie zdecydowac co do kolejnego serialu. Myslalem o Narcos albo HoC,
5
Wielki wstyd, wielki wstyd dla Realu Madryt :)
0
Komentarz usunięty