1

Pamietam jak w pamietnym 6-2 Guardiola po meczu powiedzial ze przekazal Xaviemu i Iniescie zeby podawali piłke do Messiego i patrzyli na rozwój wydarzen :)

1

Zycie pilkarza to jest bajka :-)

0

Kto wysmiewal Arde?

1

Bierz sie za Breaking Bad :-)

9

Bartek to jest jednak zarobiony chllop, tu dzwoni osobiscie do Ceballosa a przeciez jeszcze jak dobrze pamietam to on ma osobiscie zalatwic transfer Verattiego. Jesli to prawda to co w tym klubie robi Robert? Chyba tylko pobiera pensje, I pierdzi w krzeselko na Camp Nou.

38

Fajnie jakby jeszcze sam za siebie zapłacił. Szkoda gadac na co to sie wyprawia :D

1

MarcinVeb4 kupil sobie czarnego labradora. Piesek zyje i ma sie bardzo dobrze, lubi duzo zabawy.

0

Ja lubie to sie bawieeee :p

13

Jak wzmocnimy pomoc Ceballosem I Vertattim to bedzie miazga :-)

3

W tym tygodniu cos czuje oficjalke :-)

4

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Nie wklejaj takich pierdół.

20

Bylo juz z 15 razy, ale dobre wiesci powinny byc gloszone :p

0

Dzisiaj widzialem takie info ze Batcelona finalizuje transfer Ceballosa. Niewiem czy nie sciema ale nadzieja zawsze umiera ostatnio wiec ja do konca bede wierzył :)

8

Dlaczego sadziesz ze wzystko na to wskazuje ze przejdzie do realu?

1

Witamy na La Rambli :-)

1

Na fanpage ViscaElBarca.pl jest takie info.

1

Gdzie to wyczytales?

5

Suche ale niestety prawdziwe z tym Tello.

25

Spytaj jej a nie La Rambli :D

1

Jak tak zrobia to ja chyba wybuchne.

0

Oby :-) '

0

Gratulacje :-)

0

Nie zaprzątaj sobie nim głowy :) Zawsze sie znajda tacy ludzie nic nie poradzisz. :)

2

Jutro Fichado i koniec tego cyrku :P

0

Kurde skonczylem ogladac Breaking Bad i jakos nie potrafię sie zdecydowac co do kolejnego serialu. Myslalem o Narcos albo HoC,

5

Wielki wstyd, wielki wstyd dla Realu Madryt :)

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?