19

Teraz Hajto fajnie powiedzial o Stepinskim I o tych korkach.

0

Chodzi o kobiety, wlasnie nie umiem nigdzie znalec

0

Gdzie obejrze nowego Pitbulla bo szukam i nigdzie nie moge znalezc?

0

Dalby ktos linka do filmu Konwoj 2017 I do nowego Pitbulla?

Z gory dzieki.

0

Bo przegral final.

1

Komentarz usunięty

0

Mozliwe, Veratti I cale PSG zgodzilo sie brac udzial w tym tetrzyku :-)

2

http://www.sport.es/es/noticias/comunicacion/salio-portada-sport-6120943
Dembele porozumial sie z Barca zostalo tylko dogadac sie z BVB. Barcelona proponuje 50 + 20 mln natomiast BVB chce 90 mln.

0

W internecie nic nie ginie, poszukaj moze na innych stronach albo forach :p

2

Wyciagna 20 na Munirze I o 20 przeplaca na Bellerinie.

0

Fajnie.

11

Huehue mial byc Bellerin a bedzie Cancelo.
Mial byc Veratti a bedzie Kondogbia.
Mial byc Dembele a bedzie Deulofeu.
Niechce mi sie nawet myslec co bedzie jak tak bedzie.

0

Mogli go kupic przed sezonem za 45 mln euro.
Woleli Gomesa :-)

0

Albo Dawidowicza, chociaz nie bo juz mamy Gomesa. :-)

11

Przeciez proponowali mu wieksza kase ale on wiedzial ze bedzie zmiennikiem wiec poszedl do BVB w ktorej ma poerwszy plac.

0

Fajnie, zmien lekarza.

0

Ten Lucas Lima jest sprowadzany do Barcy B czy pierwszej druzyny?

1

Nie wiesz moze co jadl? Jestem przed kolacja.

5

Zasłużył jak mało kto ;p

0

A widzisz, najlepiej poczekac az tutaj na stronce pojawi sie Veratti Fichado! i bedziemy mogli sie cieszyc i ekscytowac :)

0

Spokojnie ja sie nie czepiam ani nic, ale po prostu tam sa straszne glupoty. Niedawno tam widzialem Veratti Fichado!!!
Scieme pociskaja.

0

Dostane linka bezposrednio do SPORT odnosnie tych spekulacji?

0

Niech poda linka do tych informacji.

0

Prosze cie nie kopiuj tych bredni z Fanpage ViscaElBarca.pl bo tam sa takie pirdoly ze glowa mala.
Wrzuc linaka bezposrednio z SPORTU.

3

Widzi jaki nasz zarzad jest nieudolny I kombinuje.

4

Wysoki poziom rozgrywek :-)

0

YNWA I hymn Sevilli sa najpiekniejsze.

0

A co ja mu takiego robie?
Napisalem ze Fajnie ze zdal, I ze pan Duda niech bedzie dumny z takich rodakow.

1

Zrezygnowali z okolo 60 milionow kosztem 15.
Bartek musi odejsc.

3

Napisz jeszcze do Andrzeja Dudy, fajnie by bylo jakby wiedzial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?