MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Teraz Hajto fajnie powiedzial o Stepinskim I o tych korkach.
0
Chodzi o kobiety, wlasnie nie umiem nigdzie znalec
0
Gdzie obejrze nowego Pitbulla bo szukam i nigdzie nie moge znalezc?
0
Dalby ktos linka do filmu Konwoj 2017 I do nowego Pitbulla?
Z gory dzieki.
0
Bo przegral final.
1
Komentarz usunięty
0
Mozliwe, Veratti I cale PSG zgodzilo sie brac udzial w tym tetrzyku :-)
2
http://www.sport.es/es/noticias/comunicacion/salio-portada-sport-6120943
Dembele porozumial sie z Barca zostalo tylko dogadac sie z BVB. Barcelona proponuje 50 + 20 mln natomiast BVB chce 90 mln.
0
W internecie nic nie ginie, poszukaj moze na innych stronach albo forach :p
2
Wyciagna 20 na Munirze I o 20 przeplaca na Bellerinie.
0
Fajnie.
11
Huehue mial byc Bellerin a bedzie Cancelo.
Mial byc Veratti a bedzie Kondogbia.
Mial byc Dembele a bedzie Deulofeu.
Niechce mi sie nawet myslec co bedzie jak tak bedzie.
0
Mogli go kupic przed sezonem za 45 mln euro.
Woleli Gomesa :-)
0
Albo Dawidowicza, chociaz nie bo juz mamy Gomesa. :-)
11
Przeciez proponowali mu wieksza kase ale on wiedzial ze bedzie zmiennikiem wiec poszedl do BVB w ktorej ma poerwszy plac.
0
Fajnie, zmien lekarza.
0
Ten Lucas Lima jest sprowadzany do Barcy B czy pierwszej druzyny?
1
Nie wiesz moze co jadl? Jestem przed kolacja.
5
Zasłużył jak mało kto ;p
0
A widzisz, najlepiej poczekac az tutaj na stronce pojawi sie Veratti Fichado! i bedziemy mogli sie cieszyc i ekscytowac :)
0
Spokojnie ja sie nie czepiam ani nic, ale po prostu tam sa straszne glupoty. Niedawno tam widzialem Veratti Fichado!!!
Scieme pociskaja.
0
Dostane linka bezposrednio do SPORT odnosnie tych spekulacji?
0
Niech poda linka do tych informacji.
0
Prosze cie nie kopiuj tych bredni z Fanpage ViscaElBarca.pl bo tam sa takie pirdoly ze glowa mala.
Wrzuc linaka bezposrednio z SPORTU.
3
Widzi jaki nasz zarzad jest nieudolny I kombinuje.
4
Wysoki poziom rozgrywek :-)
0
YNWA I hymn Sevilli sa najpiekniejsze.
0
A co ja mu takiego robie?
Napisalem ze Fajnie ze zdal, I ze pan Duda niech bedzie dumny z takich rodakow.
1
Zrezygnowali z okolo 60 milionow kosztem 15.
Bartek musi odejsc.
3
Napisz jeszcze do Andrzeja Dudy, fajnie by bylo jakby wiedzial.