MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No chyba na lawce.
13
Gwiazdami? Vinicius nawet niewiadomo kto to, Mayoral tak samo, Vallejo nie lapal sie w Eintrachcie.
0
Haha :-) Chyba jednak nie.
4
Marlon, Alena, Paco, Digne, Palencia, Cucu faktycznie nie mamy nikogo.
1
Zawsze kiedy to ogladam to lzy same sie leja z oczu, wspanialy pilkarz podobnie jak I czlowiek. Co to bedzie jak Messi bedzie odchodzil, bede plakal chyba przez rok.
3
Saul to w mojej opini jest taki troche mlodszy Roberto. My potrzebujemy chlopa z TOPU prawdziwego Cracka :-)
1
Zgadza sie.
6
Na poczatku lipca wszystko sie powinno wyjasnic jesli chodzi o transfer oraz jego ewentualny brak do Barcelony.
107
Widze ze moja obecnosc bedzie niespodzianka dla gosci :-)
1
O ty bidulku... :-)
0
Ogladal ktos z was horror nie oddychaj?
zamierzam obejrzec i nieiwem czy dobry czy gniot.
2
Dyrektor sportowy FC Barcelona, Robert Fernández, udał się do Brazylii w celu zakontraktowania czterech zawodników. [AS]
0
Ja pracuje na CNC.
1
Aa pod tym katem patrzysz na to :-) No to mozna sie zgodzic poniewaz ten transfer wyszedl mu na dobre :-)
16
Najlepszy transfer z klubu Alexis Sanchez?
0
Ogladalem :)
0
Poleci ktos jakis mega horror?
0
Eriksena moglyby do nas wpyscic :)
Nie obrazilbym sie :-)
1
Opel corsa.
3
Pewnie dobre promocje byly :p
1
Leo ma fajna koszulke I zone :)
0
Dobre :-)
54
Bo sie urodzil 30 lat temu.
0
Niech go kupia I niech nigdy juz go niewypuszczaja z Turcji.
29
Wolalbym info, Barca jest bliska sprzedazy Tello do Betisu.
0
Kto ten ostatni z prawej w planie B?
0
Wypad na superpuchar sie szykuje ;p
0
Chlop ledwo dorzucił a teskts po co tyle siły :) hehe najlepsze :P
5
Zeby Stepinski prowadzil pilke noga dalsza od przeciwnika I ze teraz korki porobili jakies 1000 kolorow czy teczowe jakies albo ktore sprawdzaja predkosc I odleglosc a pilka caly czas jest taka sama jak kiedys. Pewnych schematow nigdy sie nie zmieni. To tak w skrocie.
9
Jak tak slucham Hajty to wychodze z zalozenia ze on jednak duzo wie o pilce, wiadomo czasami tam palni glupote ale jak patrze na mecze polski na u21 to prawie z wszystkimi uwagami sie z nim zgadazm.
Jakby tak porownac Hajto vs np Dudeka to moim zdaniem Hajto bije Dudka wiedza na glowe.