MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
To jest jakis zart.
14
Sergi Roberto to jest niesamowity kocur. Czasami jak drybluje to bardzo przyjemnie sie to oglada, caly czas chce miec pilke I fajnie sie pokazuje. Widac po nim rowniez ze on kocha ten klub. Pamietamy jak dlugo byl tutaj wysmiewany I sprzedawany. Podsumowujac dajmy czas Denisowi czy Gomesowi bo jeszcze nam szczena bedzie opadac kiedy beda wymiatac.
0
Troche zaufania dla Ernesto.
1
Z szacunku dla przeciwniia to powwinni strzelac jak najwiecej i grac do konca a nie odpuszczac.
38
On musi przyjsc do Barcelony.
1
Jaki ty bidulek jestes, przykro mi. Wstydzcie sie BYDLAKI!!!
0
Ale Hiszpanie maja pake :-)
0
Ja tez sobie zrobilem z twoimi, spoko.
1
Na camp nou?
1
Tak...
4
Przyjdzie Veratti spokojnie :P
1
Ma ziomka w Maroku :-)
2
Nawet dobre :-)
6
Gosciu sie chce poradzic a ty juz musiales pokazac jaki to nie jestes zajebisty gosciu, brawo gratuluje .
2
Hamalainen to taka kopia Coutinho :-) :-) :-)
0
Dodaj jeszcze Kuchrczyka I Hamalainena I lecimy po Triplete.
14
Lipski bez siary to jak Morales bez gitary :-)
60
Reka byla ale przy ciele, karnego bym nie dal. :)
16
Bardzo dobrze, dobry moze jest ale nie za taka kase.
0
Dlaczego fichado? Cos nie moge wejsc w linka.
1
Jak w dzzisiejszych czasach 14 latki potrafia skatowac biedna dziewczyne czy podpalic jeza to takie cos do dla nich pestka.
2
Veratti bedzie naciskal az w koncu zmieknie Im faja I go puszcza :-)
0
Wg mnie tylko Veratti lub Eriksen moga zbawic nasza pomoc, jescze oczywiscie Thiago no ale jego transfer jest nierealny.
Pjanic natomiast wydaje mi sie jednal poziom nizej.
1
Jakbys kazdej z nich dal klapsa to by sie trzasla z miesiac :-)
0
Loszke :-) :-) Hehehe :-)
0
A ty kto windykator?
2
Ten transfer wydaje sie coraz bardziej realny :-)
0
Zgadnijcie kto jest na okladce sportu? :-)
Widze sa juz pierwsze odpowiedzi niestety bledne.
Dodam ze bardzo trudne to pytanie wiec moze byc tak ze nikt nie zgadnie :-)
0
O kim?
0
Czytaj ze zrozumieniem :)