MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja osobiscie na te ich wybryki ze tak to nazwe zawsze mowie zamach poniewaz wg mnie nic niejest przypadkiem i oni to planują zeby zrobic ludziom krzywdę.
0
Znowu atak? Nic nie slyszalem.
0
To mozesz psg sprzedac za np strzelam 600-700 zl, a z samych gier mozesz wyciagnac z 500 zl.
0
Zalezy jakie gry posiadasz, bo mozesz sprzedać Ps4 osobno i gry tez osobno :)
0
Fajnie poklepali ale grali z jakimis ogorkami :)
1
Glosy to znaczy jakas gazeta tak cwierka? Dasz linka?
0
https://www.google.pl/search?q=Nike+AIR+max+90+meskie+oreo+43&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjC4fqnn6fUAhUmD5oKHWtgDGUQ_AUIBigB&biw=1252&bih=604#imgrc=2gBbBrzgNAkI7M:
Co myslicie o takich bucikach bo zamierzam kupic?
1
Mathieu :) XD
0
Ten mniejszy to Griezmann? :)
1
Jego brat tez cos tam nabroił z kobietą. Dziwna rodzina.
1
I to lubie prosto z mostu a nie owijanie w bawelne :)
1
Smieszne ze az sie poplakalem, a tak na serio to nie pisz glupot jak niewiesz co to moze byc za problem.
0
Witam, mam problem z Pes 2017 na PC, od jakiegos czasu podczas grania meczu moi przeciwnicy graja jakby grali na alibi tzn zero pressingu, uciekaja od moich zawodnikow, dodam ze to sie dzieje na najwyzszym poziomie trudnosci. Mial ktos taki problem i moglby mi pomoc? Przez ten problem ta gra niema sensu/
0
Dokladnie :)
0
Cale szczescie ze zyje :)
0
No 6 0 dostali u siebie :) Z realem tez chyba lanie bylo na bernabeu :)
0
Pokazala? Co takiego pokazala?
1
Ja zadecyduje do kogo mam szacunek i czy nalezy im sie odemnie duza litera wiec mnie nie poprawiaj, raz im sie udalo awansowac i juz legia postrach Europy.
1
To samo mozna powiedziec o legi,
0
Ok to kto dyktuje a kto pisze? :)
3
Przez prawie caly sezon byla liderem i gdymy nie bylo tego podzialu na grupy to by juz lidera nie wypuscili.
4
Z pewnoscia Jaga byla lepsza w tym sezonie, ale musieli cos wymyslec jakies grupy.
4
Dobrze gada, wiecznie ta Legia. Jeszcze gdyby oni grali fajna pilke to bym zrozumial to wiecznie sie podniecanie, a tak naprawde oni sie kopia po czolach.
0
A skad wiesz od kiedy Barca rozmawaiala z Ernesto Valverde?
0
Przeciez wszystko oni wszystko uzgadniali z valverde. Bartek gada glupoty a ty lykasz wszystko jak szczupak.
0
Gra ktos z was w My summer car? :)
2
Remisik byl przyjacielu :)
17
Wygral z wszystkimi oprocz Barcelony :)
0
Od kiedy to Barca jest taka stanowcza? :-) A tak na serio to bardzo dobrze, albo daja 30 albo wypad..
7
Jennifer Ainston :-) :-) :-)