MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znacie jakis dobry sklep z koszulkami Barcelony?'Tylko takimi do chodzenia na codzien':-)
7
Sami sobie robili krzywde niestety...
0
Ulubiony moment w teledysku :P
0
Podobno a w zasadzie napewno doszlo do 3 zamachow.
0
Wspomnieli o tym i starczy :)
3
Co jest nie tak?
0
Chyba sie skusze wlasnie na ten film :) dzieki :)
1
Plotki :)
0
Ogladalem rowniez polecam wszystkim :)
0
Nie potrafisz czytac? FILMY!!!!
0
Polecic jakis dobry film na wieczor? Pewnie dlugo niezasne wiec cos bym obejrzal :)
0
Po tym meczu ja osobiscie niechce slyszec o zadnych Serich, LIroyach czy Inigach tylko maja pojawiac sie jakies konkrety bo jak tak dalej pojdzie to bedziemy wszyscy plakac!!!!
3
Skonczmy juz temat finalu LM bo to juz jest meczace. Ja sie wg nie przejmuje ich wygrana bo co mnie to ma obchodzic? Ja nosze w sercu FCB a nie real, Ich wyniki mnie nie interesuja. Dziekuje dobranoc :)
1
Pamietam, to byly jaja :)
2
To sa te detale XD
0
Dudek twierdzi ze real juz wygral :( Czyli nieogladam, szkoda ze nie powiedzial kiedy padna bramki to bym sobie zerknąl na zywo.
13
Dudek w studiu? Idz pan w ch...!!!!
0
Dzisiaj sie dowiemy kiedy Alves ma urodziny :)
0
Ok
0
Ten Jugol ? ;)
0
Pozamiatales w moim pokoju :) :)
0
Bez pol litra to nierozbieresz tego tematu :P
0
Na Dybale chyba dzisiaj licze najbardziej jesli chodzi o atak :-)
0
Bez pol litra to nierozieresz tego :P
0
Hahahha :) wygral wszystko :)
1
Juz mam w uszach jak pan Jan Tomaszewski zaczyna w studiu marudzic o tej francowatej pilce :)
0
Dokladnie mam takie samo zdanie jak ty :) Od siebie bym dodal ze Deulofeu to typowy jezdziec bez glwoy, byle sie rozpedzic i niech sie dzieje co chce.
0
Arda + 20 Mln i Bellerin nasz :)
0
Wiesz moze jakie gdzie sa te miesjca z trybuny goal superior 3?
0
A dlaczego nie odwrotnie? :(