0

Znacie jakis dobry sklep z koszulkami Barcelony?'Tylko takimi do chodzenia na codzien':-)

7

Sami sobie robili krzywde niestety...

0

Ulubiony moment w teledysku :P

0

Podobno a w zasadzie napewno doszlo do 3 zamachow.

0

Wspomnieli o tym i starczy :)

3

Co jest nie tak?

0

Chyba sie skusze wlasnie na ten film :) dzieki :)

1

Plotki :)

0

Ogladalem rowniez polecam wszystkim :)

0

Nie potrafisz czytac? FILMY!!!!

0

Polecic jakis dobry film na wieczor? Pewnie dlugo niezasne wiec cos bym obejrzal :)

0

Po tym meczu ja osobiscie niechce slyszec o zadnych Serich, LIroyach czy Inigach tylko maja pojawiac sie jakies konkrety bo jak tak dalej pojdzie to bedziemy wszyscy plakac!!!!

3

Skonczmy juz temat finalu LM bo to juz jest meczace. Ja sie wg nie przejmuje ich wygrana bo co mnie to ma obchodzic? Ja nosze w sercu FCB a nie real, Ich wyniki mnie nie interesuja. Dziekuje dobranoc :)

1

Pamietam, to byly jaja :)

2

To sa te detale XD

0

Dudek twierdzi ze real juz wygral :( Czyli nieogladam, szkoda ze nie powiedzial kiedy padna bramki to bym sobie zerknąl na zywo.

13

Dudek w studiu? Idz pan w ch...!!!!

0

Dzisiaj sie dowiemy kiedy Alves ma urodziny :)

0

Ok

0

Ten Jugol ? ;)

0

Pozamiatales w moim pokoju :) :)

0

Bez pol litra to nierozbieresz tego tematu :P

0

Na Dybale chyba dzisiaj licze najbardziej jesli chodzi o atak :-)

0

Bez pol litra to nierozieresz tego :P

0

Hahahha :) wygral wszystko :)

1

Juz mam w uszach jak pan Jan Tomaszewski zaczyna w studiu marudzic o tej francowatej pilce :)

0

Dokladnie mam takie samo zdanie jak ty :) Od siebie bym dodal ze Deulofeu to typowy jezdziec bez glwoy, byle sie rozpedzic i niech sie dzieje co chce.

0

Arda + 20 Mln i Bellerin nasz :)

0

Wiesz moze jakie gdzie sa te miesjca z trybuny goal superior 3?

0

A dlaczego nie odwrotnie? :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?