MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sanchez? On w tym sezonie caly Arsenal ma na swoich barkach :D
26
Kurcze mam wyladowane baterie w szklanej kuli :( Jak podladuje to dam ci znac co mi przekazala.
2
Dokladnie tak jest :-)
0
Dokladnie, jak przestanie sie bac gry to bedzie solidny grajek .
0
Obronca: Stones,
Pomocnik : Oezil,
Napastnik: Benteke,
Pilkarz: Bale,
Trener: Tuchel
12
Mundo Deportivo: Naby Keita głównym celem transferowym Barcelony do środka pola.
0
Nic nie wrzucal na Facebooka wiec pewnie cos powaznego :)
0
Moj ulubiony holender :-) Pamietam jego asyste na bernabeu do Messiego w LM. :-)
1
Spotkal sie ktos z was moze z programem Chlopaki do wziecia? Co sadzicie o tym arcydziele? Dzisiaj obejrzalem dwa odcinki na Polsat Play I co tam sie odpierdzielalo to glowa mala.
0
Cillesen ,Vidal, Paco I Denis zostaja a reszta niestety do pozbycia sie za dobra kase.
0
Dzisiaj gazety szukaja nowego abidala a jutro pewnie beda szukac nowego niewiem puyola, xaviego .
3
Oj trzeba trzeba I to koniecznie.
0
Ja napisalem poprawnie ale jak ktos jest pozbawiony inteligencji to sie niedziwie ze nie zrozumial.
0
Chodzilo mi ze za duzo tego wszystkiego a nie ze to slabi pilkarze, troche inteligencji nie zaszkodzi.
0
Miroslawski pozdrawia :-)
1
http://m.meczyki.pl/obrazki,60922
21
Juve vs Ajax :D
0
Dzieki wielkie za zainteresowanie problemem :-) Dalem rade to ogarnac, musialem wylaczyc jakas transmisje transferu w tle czy jakos tak :-) Jeszcze raz wielkie dzieki :-)
0
Tak niestety nic nie pomaga.
0
O sorki moj blad. Poprawione :D
0
Drodzy Cules mam problem z laptopem tzn przy starcie mam 100% zuzycia dysku. Wie ktos jak to naprawic?'
0
No nie gadaj taki Wawrzyniak to lakomy kasek :-)
1
To chyba jacys fani Milanu :-) :-)
0
Thiago, Di Maria Reus I Mahrez jeszcze byli :-)
1
Hehee :-) No tak , ale ja pewnie jak I ty rowniez wolelibysmy ogladac Barce w walce o Lige Mistrzow :-)
2
Varane przez pol sezonu kontuzja I jest 16 obrona? Hahahahahahahhaaaa
14
No moze chodzilo mi aby sporowadzili np Cou ALBO verattiego ALBO thiago a, nie wszystkich naraz. A poza tym teraz trzeba pilkarza z TOP a nie na lawke rezerwowoch.
8
Gomes, Seri, Oriol Romeu, tak to my europy nie zwojujemy :D
0
Smiech na sali z tymi plotkami, seri, oriol romeu, di maria czy vitolo.To jest jakas kpina.