MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vitolo to jest Dziki, ale niema tutaj miejsca dla niego :D
0
Kawalek Childrean to jeden z moich ulubionych, niech Pan ma go w swojej opiece.
0
Podlaczam sie :-)
0
Mahrez tez jest za 40 mln :-)
7
Amen.
0
75 mln? Czyli jak zwykle beda kupowac I wzamian dawac tym druzyna swoich pilkarzy tzn kupia Coutinhonza 70 j dadza im Arde :D
24
O Mathieu? To lece ogladac :P
0
Dokladnie mam takie samo zdanie jak ty.
0
Jakby kupili Verattiego to Mahrez bylby dobra opcja do ofensywy .
1
Podobno Mahrez byl widziany w Barcelonie :)
0
Nie ma problemu :)
1
Kwalifikacje Ligi Mistrzow :)
10
Ten Mandzukic od poczatku stara robic z siebie taka wielka gwizde w tym Juventusie, taki typowy Jugol. :)
2
Taki typowy jugol XD
1
2 miejsce dla Lecha :)
1
Prosze przestancie juz srac tym Danim bo nic juz niezmienicie :D
0
Swietny fiomik naprawde warto obejrzec :)
0
Dokladnie !!!!!!!
0
W srodku rowniez gral, ja nie podważam twojej opini na ten temat :) Masz prawo do swojego zdania :) Ja osobiscie sie cieszyl bede jak Cou do nas dolaczy. :)
0
A gdzie on gra w reprezentacji brazyli?
0
Na pozycji Iniesty da rade :p
1
Swietne info :)
0
Sa tu moze jacys gracze Pes 2017? Mam maly problem i chcialbtm sie poradzic.
3
Graty :)
1
Chodzilo mi ze z PO .
1
No tak bo do moich argumentow odniszoono sie odpowiedzia na pytanie.
1
Wasze PO pokazalo przez 8 lat na co ich stac. Czyli na nic.
1
Okej, szanuje twoje poglady ale piszesz takie brednie ze glowa mala, pamietasz sytuacje w restauravjach? Osmiorniczki I jnne ? No wlasnie. Ostatnio pan komorowski z powiedzial ze gdyby nie nauczyciele I koledzy to by matury niezdal I to byl wasz prezydent?
0
Ty wiesz za co oni pija :-) W portfele Im zagladasz?
0
Prosze cie nie gadaj glupot, jak ci sie niepodoba to do niemca robic za 7'euro .Granice sa otwarte, czego tu jeszcze szukasz?