MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To policja udostepnila :)
3
Swiatla do czegos sluza .
7
To jest paytologia. Wstyd jak cholera za takich ludzi.
3
Powinni dawac 200!!!!! Pocos sa chyba te swiatla.
0
Przynajmniej nie ma zbednych watkow, tzw lania wody. Konkrety i caly czas jest akcja.
0
99 % Napisow do Skazanego juz jest :)
0
Pamietasz sytauacje z Alexisem jak Bartek sie zarzekal ze zostanie na Camp nou a po niecalym tygodniu byl w Arsenalu?
0
No ale na rynku jest jescze Cou Eriksen czy niewiem Thiago :)
0
Hahaha :)
0
A kto pwoiedzial ze to bedzie jedyny srodkowy pomocnik zakupiony przez Barce w tym okeinku? Chyba mi to umknelo, podasz linka?
0
Dokaldnie zwlaszcza w dzisijeszych czasach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dzieki mistrzu :)
0
Dasz linka do 8?
2
Jakby kupili Coutinho i Seri to ja bylbym mega zadowolny. Jeden przypomina Inieste a drugi Xaviego i w mojej opini mogloby to wypalic.
5
Szczątki 8 osob pochowali w jednej trumnie, to jest wg mnie chore i winnych powinni bardzo surowo ukarac.
3
Dokladnie tez mam takie samo zdanie jak ty na jego temat :)
1
Na pierwszy rzut oka to ten Seri jest mega dynamiczny, moglby wniesc duzo do naszej pomocy. Moglby ja rozchulac.
0
Pozamiatal :-) :-)
3
Oby nasz nowy trener nie pozbywal sie Paco Alcacera I Vidala bo w mojej opini sa to gracze ktorzy moga duzo dac w nowym sezonie, I ogolnir bardzo ich polubilem :-)
0
Ter Stejgen :-) :-) :-) :-)
2
Far Cry 3 to byla niesamowita przygoda :-)
1
Coutinho to zupelnie inny zawodnik niz Arda :-)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Ile piaty sezon skazanego ma odcinkow?
0
Juz laduje na tapecie :-)
0
Macie jakies diobre stronki gdzie znajde porady dla poczatkujacego PAKERA :-)
1
Henry to byl swietny I w Arsenalu I Barcelonie :D
8
Podobno Ricardo Rodriguez ma przejsc do Milanu za 15 mln, swietny transfer I do tego promocyjny :-)
15
Neymar mial urodziny siostry tonjak mielismy wygrac :p