MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma ktos linka do najnowszych Piratow z polskimi napisami?
0
Dawno nic niebylo na temat Coutinho I wydaje mi sie ze cos moze byc na rzeczy.
2
Tak wlasnie oniego mi chodzilo :-) Dzieki wielkie, jakos go bardzo polubilem a niewiedzialem jak sie nazywa :-)
0
Chyba nie :p.
1
Tez tak uwazam.
0
Moze mi ktos napisac jak sie nazywa ten siwy starszy pan co zawsze jest obecny na lawce rezerwowych w Barcelonie? :-)
9
No lepszy TVN czyli PO-wanie wieczne narzekanie.
1
Podpisuje sie obiema nogami I rekami pod tymi slowami
0
Hajto do boju XD
0
Achim nie rycz, pojedziesz :P
12
Mam nadzieje ze to prawda, bo juz mi nie dobrze jak czytam o Bellerinie.
1
On ma watpliwosci co do gry w pierwszym skaldzie?':-) :-) :-) Niezle jaja :-)
0
Szpaku poznal po sylwetce xd Dobrze ze nie po zoltej koszulce :-)
0
Szpaku w formoe :-) Do legi bys go polecil xd
4
Tez tak uwazam :) LR jest zarabista :)
9
Tvp 1 :-)
3
Niech daja dobra kase tak jak oni chcieli za Gomesa I Paco.
0
Drodzy cules, mial ktos z was rekonstrukcje acl? Chcialbym sie poradzic poniewaz ja mialem w polowue stycznia I nadal mnie boli kolano przy chodzeniu I niewiem czy dalej ma bolec bo malo czasu minelo czy cos jest nie tak.Jak bylo u was?
0
Wyczerpales limit szczescia na kolejne 50 lat :p
0
Hurrrrra :-) :p
0
Dzieki wielkie :-) Cos jest na rzeczy z tym Bellerinem :-)
0
Tez mi sie tak wydaje, barca pewnie kupi serigo :-) masz moze okladke MD bo szukam I cos znalezc nie moge ? :-)
0
Ciekaw jestem jak to sie zakonczy :-)
12
Veratti na okladce sportu :-)
1
Ta uwaga pokazales jaki jest twoj ILORAZ inteligencji :D
0
Drodzy cules, polecicie jakis dobry filmm, gatunek obojetny? W czoraj polecono mi Nietykalni i bylem pelen podziwu dla tego filmu :)
1
Aaaa Okej :) Jeszcze raz gratki :)
3
Gratki :) Chlopiec czy dziwczynka? :)
1
Williams za drogi, Gelson podobno do Liverpoolu ma isc wiec zostajemy z gwiazdeczka Deulofeu.
0
Mieli mieli i nie potrafi odtworzyc.
ediy, dziala, a niema ktos polskich napisow?