4

Fajnie.

0

No I bombki strzelil .

0

Mam takie samo zdanie, niekiedy mam wrazenie ze to jest jakis Bog futbolu :-)

2

Moze byc :-) Dawidowicza to on wczoraj po prostu zmasakrowal :-)

0

Ciekawe jak wyglada gdy przy pilce jest Dawidowicz :p.

0

A nie 13 ?

0

Coo? Odkupia za 12 a sprzedadza np za 25 I zysk 13 milionow.

1

Powiem ci ze zwykle rozmowny Hajto po ktoryms bledzie z kolei Dawodowicza coraz mnie gadal :-)

1

Timon I Pumba uspokuj sie, ja tylko wyrazilem swoje zdanie :-)

12

Rusz pokiwaj troche w tym polu karnym, przypomnijmy sklad Portugali z mistrzostw europy w francji, pokaz sie do gry.
I najlepsze, Ja mam prawo od niego wymagac :-)
Ale jaja by byly :-)

0

Dokladnie , szczerze to ja niewiem co ludzie w nim widza, on przegrywa rywalizacje z Tripierem w Tottenhamie a mialby byc podstawa w Barcelonie?

9

Ronaldo nawet nie mysli o odejsciu!!!
Specjalnie robi szum kolo siebie po to aby spekulowano o transferze a nie o tym ile nakradl. To jest aktorstwo z jego strony.

0

Hajto by go zjadl.

0

W telewizji kozaki, gramy dla was, wygramy itp a na boisku to jak dzieci z przedszkola.
Dramat.

0

Dawac chlopaki z Jajem.

3

Zgraj to do tylu XD

6

Przeciez on tak specjalnie glupio gada poniewaz chce zatuszowac opinie ze jest podatkowym zlodziejem.

Nigdzie nie odejdzie.

1

Tak Allegro.

0

Pogra z dwa lata I znowu odejdzie.

0

Haha :-) Zajebisty komentarz :-)

28

Masz na mysli te 4 miliony ktore on kosi za sezon :)

0

Kiedys ktos wrzucal tutaj fajna grafike meczy na TVP z ICC I o ktorych godzinach graja I na internecie tez kiedys to widzialem.
Edit.
http://img.pixady.com/2017/06/427958_zrzut_ekranu_20170614_o_16.30.37.png

3

Na TVP rowniez beda .

0

Teraz to lepiej Man United oni chca transferu wszystkich :p

0

wyslesz pw?

6

Bo maja wiecznie farta jak Real?

2

Jeszcze Alena, Alcacer, Digne, Marlon. Spokojnie pewnie przyjdzie Dembele, Mina I wielu innych.

0

Irytuje cie glos Laskowskiego?

22

Bardzo przyjemnie slucha sie Laskowskiego, chlop jest stworzony do komentowania meczy normalnie.

6

50 milinow za sam podpis to jest poprostu CHORE.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?