MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajnie.
0
No I bombki strzelil .
0
Mam takie samo zdanie, niekiedy mam wrazenie ze to jest jakis Bog futbolu :-)
2
Moze byc :-) Dawidowicza to on wczoraj po prostu zmasakrowal :-)
0
Ciekawe jak wyglada gdy przy pilce jest Dawidowicz :p.
0
A nie 13 ?
0
Coo? Odkupia za 12 a sprzedadza np za 25 I zysk 13 milionow.
1
Powiem ci ze zwykle rozmowny Hajto po ktoryms bledzie z kolei Dawodowicza coraz mnie gadal :-)
1
Timon I Pumba uspokuj sie, ja tylko wyrazilem swoje zdanie :-)
12
Rusz pokiwaj troche w tym polu karnym, przypomnijmy sklad Portugali z mistrzostw europy w francji, pokaz sie do gry.
I najlepsze, Ja mam prawo od niego wymagac :-)
Ale jaja by byly :-)
0
Dokladnie , szczerze to ja niewiem co ludzie w nim widza, on przegrywa rywalizacje z Tripierem w Tottenhamie a mialby byc podstawa w Barcelonie?
9
Ronaldo nawet nie mysli o odejsciu!!!
Specjalnie robi szum kolo siebie po to aby spekulowano o transferze a nie o tym ile nakradl. To jest aktorstwo z jego strony.
0
Hajto by go zjadl.
0
W telewizji kozaki, gramy dla was, wygramy itp a na boisku to jak dzieci z przedszkola.
Dramat.
0
Dawac chlopaki z Jajem.
3
Zgraj to do tylu XD
6
Przeciez on tak specjalnie glupio gada poniewaz chce zatuszowac opinie ze jest podatkowym zlodziejem.
Nigdzie nie odejdzie.
1
Tak Allegro.
0
Pogra z dwa lata I znowu odejdzie.
0
Haha :-) Zajebisty komentarz :-)
28
Masz na mysli te 4 miliony ktore on kosi za sezon :)
0
Kiedys ktos wrzucal tutaj fajna grafike meczy na TVP z ICC I o ktorych godzinach graja I na internecie tez kiedys to widzialem.
Edit.
http://img.pixady.com/2017/06/427958_zrzut_ekranu_20170614_o_16.30.37.png
3
Na TVP rowniez beda .
0
Teraz to lepiej Man United oni chca transferu wszystkich :p
0
wyslesz pw?
6
Bo maja wiecznie farta jak Real?
2
Jeszcze Alena, Alcacer, Digne, Marlon. Spokojnie pewnie przyjdzie Dembele, Mina I wielu innych.
0
Irytuje cie glos Laskowskiego?
22
Bardzo przyjemnie slucha sie Laskowskiego, chlop jest stworzony do komentowania meczy normalnie.
6
50 milinow za sam podpis to jest poprostu CHORE.