4

Pique, Umtiti, Masche, Marlon, po kija nam jakis Pepe? Burakow z madrytu w Barcelonie nie trzeba.

1

Pojechal do bliznikow :-)

1

404 Not Found.

0

Joker :-)

2

O 3 miejsce.

1

Nie stac nas ze wzgledu na umiejetnosci robiena biznesu przez nasz zarzad. Wszedzie jest taniej kupie drozej sprzedam a w Barcelonie jest Drozej kupie a oddam za bezcen.

0


Daniel Kowalewski
Kowal@

8

Tez tak mialem.

Zmienilem komputer.

1

Juz wyladowala na tapecie :) Dzieki :)

3

Normalnie patologia, przez ''ssanie,, jest u mnie skreslony. IDIOTA i tyle.

37

80 ? Tam lekko kolo 100 pojdzie :)

1

Wrabel :-) WTF?

0

Dzieki wielkie, na pewno cos sobie wybiore :-)

0

Drodzy cules polecicie jakis dobry serial? Wczoraj skonczylem BB I powoem szczerze ze bym cos jescze obejrzal. Zastanawiam sie nad House of Cards I Narcos.

0

Obczaj sobie od Busiego :-)

5

Wlasnie skonczylem 5 sezon Breaking Bad i powiem jedno ODLOT, serial kapitalny. Po 1 sezonie mialem obawy co do niego ale teraz jestem w niesamowitym szoku. Pod koniec ostatniego odcinka polecialy łzy, moglbym ogladac kolejne 5 sezonow. Szkoda mi niesamowicie Hanka i Mikea. Bardzo ich polubilem, ale to co zagral Walter i Jessy to jest mistrzostwo swiata. Jutro trzeba poszukac jakis kolejny serial ale BB zapamietam do konca zycia.

0

Musze strzelac w finale Juventusowi zeby ktos powiedzial ze jestem dobry? Musze grac w realu zeby byc dobry?

0

Ja nie mowie ze on jest slaby. Moj komentarz odnosi sie tylko do jego gry na tym turnieju. Asensio jest swietnie zapowiadajacym sie grajkiem ale w Polsce nie blyszczy poza pierwszym spotkaniem.

6

No tak, raz na 10 spotkan to I ja bym dal rade.

12

Dzisiaj Asensio nie istnieje a wielcy eksperci po pierwszym meczu dawali mu juz Zawodnika Turnieju. Klase pokazal praktycznie tylko w pierwszyn meczu a tak to jakos specjalnie sie nie wyroznial.

1

Idz spac moze ci sie przysni. Innej mozliwosci nie ma.

1

Matko Boski i Corko XD Pozdro z podłogi :)

22

Glupie gadanie.

27

Ty tam wiesz najwiecej.

0

Ta od Bisoego jest przepiekna.

1

Goretzka jest juz zaklepany przez Bayern, tak mi sie wydaje.

1

Jakie wojewodztwo?

0

Szpakowski zgadza sie z zdaniem Tomaszewskiego, to teraz juz wiem dlaczego on tak bredzi.

2

Chleba Powszedniego daj nam dzisiaj :p Poprzedni jak juz :-)

0

Ladnie skopiowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?