MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pique, Umtiti, Masche, Marlon, po kija nam jakis Pepe? Burakow z madrytu w Barcelonie nie trzeba.
1
Pojechal do bliznikow :-)
1
404 Not Found.
0
Joker :-)
2
O 3 miejsce.
1
Nie stac nas ze wzgledu na umiejetnosci robiena biznesu przez nasz zarzad. Wszedzie jest taniej kupie drozej sprzedam a w Barcelonie jest Drozej kupie a oddam za bezcen.
0
Daniel Kowalewski
Kowal@
8
Tez tak mialem.
Zmienilem komputer.
1
Juz wyladowala na tapecie :) Dzieki :)
3
Normalnie patologia, przez ''ssanie,, jest u mnie skreslony. IDIOTA i tyle.
37
80 ? Tam lekko kolo 100 pojdzie :)
1
Wrabel :-) WTF?
0
Dzieki wielkie, na pewno cos sobie wybiore :-)
0
Drodzy cules polecicie jakis dobry serial? Wczoraj skonczylem BB I powoem szczerze ze bym cos jescze obejrzal. Zastanawiam sie nad House of Cards I Narcos.
0
Obczaj sobie od Busiego :-)
5
Wlasnie skonczylem 5 sezon Breaking Bad i powiem jedno ODLOT, serial kapitalny. Po 1 sezonie mialem obawy co do niego ale teraz jestem w niesamowitym szoku. Pod koniec ostatniego odcinka polecialy łzy, moglbym ogladac kolejne 5 sezonow. Szkoda mi niesamowicie Hanka i Mikea. Bardzo ich polubilem, ale to co zagral Walter i Jessy to jest mistrzostwo swiata. Jutro trzeba poszukac jakis kolejny serial ale BB zapamietam do konca zycia.
0
Musze strzelac w finale Juventusowi zeby ktos powiedzial ze jestem dobry? Musze grac w realu zeby byc dobry?
0
Ja nie mowie ze on jest slaby. Moj komentarz odnosi sie tylko do jego gry na tym turnieju. Asensio jest swietnie zapowiadajacym sie grajkiem ale w Polsce nie blyszczy poza pierwszym spotkaniem.
6
No tak, raz na 10 spotkan to I ja bym dal rade.
12
Dzisiaj Asensio nie istnieje a wielcy eksperci po pierwszym meczu dawali mu juz Zawodnika Turnieju. Klase pokazal praktycznie tylko w pierwszyn meczu a tak to jakos specjalnie sie nie wyroznial.
1
Idz spac moze ci sie przysni. Innej mozliwosci nie ma.
1
Matko Boski i Corko XD Pozdro z podłogi :)
22
Glupie gadanie.
27
Ty tam wiesz najwiecej.
0
Ta od Bisoego jest przepiekna.
1
Goretzka jest juz zaklepany przez Bayern, tak mi sie wydaje.
1
Jakie wojewodztwo?
0
Szpakowski zgadza sie z zdaniem Tomaszewskiego, to teraz juz wiem dlaczego on tak bredzi.
2
Chleba Powszedniego daj nam dzisiaj :p Poprzedni jak juz :-)
0
Ladnie skopiowane.