5

A twoim zdaniem na co maja isc pieniadze z podatkow? Do kieszeni politykow? Dla ludzi, obywateli w postaci dofinansowan, drog itp.

7

Za czasow PO na co przwznaczane byly nasze podatki? Osmiorniczki krewetki czy inne rarytasy a polowa moich znajomych czy sasiadow wyjechala do niemiec czy holandii za chlebem.

14

Wiecznie go prowokuja a I tak bedzie gadanie ze Kaczynski oszalal. Normalka ten caly Budka w kazdej swojej wypowiedzi wbija w Kaczynskiego szpilke a jak ten odpowie bardziej stanowczo to afera. Gadaja ze PIS nas kupil 500+ a jaka inna partia ludziom cos dala? Samo to ze dali juz pokazuje jaki oni traktuja wyborcow. Wieczne demojstracje? Kto tam jest? Same komuchy ktorym chca zabrac emerytyry albo ci co sie boja o wlasna dupe.

15

Smieszne jest to ze ludzie maja Kaczynskiego za jakiegos chorego pstchiatrycznie, przeciez ten gosc zjada na sniadanie Petru czy Schetyne. Robia z niego glupka i prowokuja jak Leppera. Tyle na ten temat.

0

Dostal 50 mln za podpis i zakonczył :P

9

Pewnie wola dmuchac na zimne po prezentacji Theo :-)

4

Bartek I Robercik pozdrawiaja :-)

0

Kupili Andre Silve, Boriniego, maja Bacce I jeszcze chca Belottiego? Bez sensu...

4

Jak to mowimy, Ta truskawka na torcie :P

4

No bo nie pokaza :-) Oni wola Lewego pokazac, zeby Tomaszewski sie nim podniecal.

0

Widocznie przeoczylem.

0

Dziekuje bardzo ladnie :-)

0

Wie ktos moze czy Semedo uda sie na tourne do USA?

0

Wtf?

1

Spokonie mozna wiecej wyciagnac.

1

Wziasc 14 I znowu wyjsc na frajerow? Niech biora minimum 18 mln.

6

Ani Paulinho, ani Veratti na okladce sportu, 5O % zadowolenia i 50 % rozczarowania.

0

Davinson Sanchez juz sprawdzony w Europie a oni jakiegos Mine chca sprowadzic. Wtf?

5

Wydaje sie byc spoko gosciem :-)

0

Moze w Hiszpani sie odbuduje. Fajnie by bylo bo lubilem jego gre. :D

10

Jak Barca sprzeda Rakiete a kupi Paulinho to ja wymiekam.

0

Miala być ale cos chyba nie pykło :P

1

Ja osobiscie bym sie cieszył, Semedo, Seri i Mahrez. :)

7

Miał być bombowy transfer a tu nic nima( Semedo to chyba nie ta bomba) :)

6

Gomes nie odejdzie na 1000%

0

Wszystko przed Paco.

1

Jedynym zmiennikiem dla MSN? Paco sprzedany juz?

0

Wlasnie zaczalem ogladac Gomorre po obejrzeniu Narcos I calkkem fajnie sie zapowaida po 1 odcinku.

0

Dalby ktos linka do prezentacji Semedo? Niestety przegapilem :-)

0

Ja osobiscie nic doniego niemam ale my potzrbujemy chlopa z najwyzszej polki a nie chlopa do uzupelnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?