0

Dembele taki poziom jak Neymar w wieku 20'lat prezentuje w Europie a Neymar tak grak w Brazyli.
Moim zdaniem tez moze byc lepszy od Neya.

1

Moze my tez pozyskamy Paulinho :-) :-) :-)

0

Davinson Sanchez!

1

Kurde a przysiegala mi wiernosc I ze do nikogo wiecej niebedzie dzwonic...
Zglosze sie chyba do.programu Zdrady :-)

5

Dzieki wielkie,, jakby nasz zaezad mial JAJA to by ta sytuacje wlasnie tak wykorzystal. Tego po prostu niemozna spier.....

9

Teraz Barca powinna pojsc na calosc I 150-160 + Veratti I dobijamy targu. Jak oni to zdupia jakims Di Maria to odpuszczam mecze na jakis czas.

0

Wszysci sie napalcclie na Dembele a tak naprawde na skrzydlo przyjdzie Di Maria badz Draxler w rozliczeniu za Neymara. Tak bedzie.

0

Podasz linka? Cos nie mohe znalezc :D

0

Tak mnie wzielo na przemyslenia na temat Neymara. Juz pewnie bylo z milion podziekowan czy wyzwisk w jego strone dlatego I ja cos od siebie napisze. Na poczatku chcialbym napisac ze bardzo mi przykro ze Ney odchodzi, bardzo lubilem jego gre a tam gre, jego magie, badzo jestem mu wdzieczny za mecz z PSG bo w mojej opini tylko on wierzyl I dostal za to nagrode. Mam nadzieje I zycze mu jak najepiej ale juz niebedzie siedzial tak gleboko w sercu jak kiedys, pewnie juz niebede sie nim tak zachwycal ale tlumacze sobie to tym ze to nie Messi ktory wedlug mnie jest najlepszym pilkarzem w historii. Mam nadzieje ze Bartek tych poeniedzy nie zmarnuje(kupno Di Mari, Pauliniow itd) tylko zrobi konkretne zakupy(Coutinho I Dembele).
Powodzenia Ney I I niech ci sie wiedzie ale od tego momentu jestes mi totalnie obojetny. :(

21

Bede sikal ze szczscia jak Barca kupi Dembele i Coutinho a odpusci sobie Pauline. :)

0

No wlasnie dostalem za NIE kibicowanie. Zamykam temat bo zaraz bedzie ze znowu trolujje.

0

Oczywiscie ze masz :) Ja nie szukam problemow ani nie troluje czy cos. Po prostu ma swoje zdanie na ten temat,

11

Witam po tygodniowym banie za nie kibicowanie legi. Powtorze jeszcze raz, ja zycze legi jak najgirzej I zaden ban tego nie zmieni.

Prosze mi nie odpisywac, naposalem to tylko po to poniewaz kazdy ma prawo.miec swoje zdanie I moze wybierac komu dobrze zyczy a komu zle.

2




Hhaha :)

0

Nie zapominaj o A I 8 :)

0

Jak to sie mowi ta truskawka na torcie :P

0

Nie obchodzą mnie wyniki legi ale w meczu Astany mnie musi interesowac skoro lubie Astane.

0

Ale obchodzi mnie los Astany wiec napisalem 2:0 :)

0

Nie interesuje? Przeciez napisalem oby przegrali. Scenariusz ktory bym chcial jest teraz calkiem mozliwy wiec jestem zadowlony.

1

2:0 :)

1

Dokladnie, nie lubie realu I zycze im porazki, nie lubie legi I zycze im porazki.

1

Skontaktowała sie z nim na wypadek odejscia Neymara.

0

Ok.

5

FK Astana do boju!!!

0

Jestem pewny ze jak real gra final czy polfinal to ty rowniez zyczysz im odpadniecia. Ja taki stosunek mam do legi a ze sa z Polski to nie znaczy ze niemoge im zyczyc odpadnięcia.

0

Ich los mnie nie obchodzi i zycze im jak najgorzej, tak trudno to zrozumiec?

1

A co ma mnie obchodzić Polska druzyna skoro jej nie lubie? Ja w Polskiej lidze jestem za Piastem a reszte mam w poważaniu i mam do tego prawo. To ze sa z Polski nie znaczy ze musze im kibicowac.

0

Oby przegrali.

1

Wystarczy nie czytac jak sie nie podoboa.

58

Znowu wyjdzirmy na frajerow, Benfica wcisnela nam przecietnego Semedo a wyciagna sobie za grosze swietnego Douglasa. Szkoda gadac na to co wyprawia ten zarzad :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?